Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakva triabva da e......нови Отговор на мнението
Авторpitam (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 09:45



....spored Vas edna jena za da e neustoima?
Dori da stava vypros za sobstvenata Vi jena?!?!?!



Тема Re: Kakva triabva da e......нови [re: pitam] Отговор на мнението
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано18.02.04 10:10



a i oswen wsi`ko,koeto ][e ti kavat tuk,i koeto ti si znae[-i Inteligentna!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: Kakva triabva da e...... [re: pitam] Отговор на мнението
Автор azsum (непознат )
Публикувано18.02.04 22:48



krasavica i da e mnogo hitra,da si igrai s mujete i da hodi s kusi poli dekolteta,abe da izglejda seksi,drugo ne mu triabva na muja da ta naebe



Тема :)нови [re: pitam] Отговор на мнението
Автор parjeno_kartof4e (ot fritjurnik)
Публикувано19.02.04 00:57



Просто трябва да съм аз!



Тема Re: :)нови [re: parjeno_kartof4e] Отговор на мнението
АвторJTl (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 23:40



Ixa kak zvuchi samo "prosto trabva da sam az"
Emi dai da te vidim de ta da izkajem mnenie ti li shte si ili ne.
Inache zabelqzah che mnogo taka deino vzimash uchastiq v temata za "muskulcheto". Taman mojesh i nego da dadesh da vidim .
A kolkoto do tazi tema v momenta imashe edna pogovorka koqto izcherpva vsichko spored men:
jenata trabva da e domakinq v semeistvoto,dama v obshtestvoto i mrasnica v legloto



Тема Re: :)нови [re: JTl] Отговор на мнението
Авторpitam (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 08:08



Mai naistina e taka



Тема Re: :)нови [re: JTl] Отговор на мнението
Автор parjeno_kartof4e (ot fritjurnik)
Публикувано21.02.04 00:13



....но какво се получава на практика--мръсница в обществото,принцеса в кухнята и досадна домакиня в леглото....мдаааммм,такива ми ти работи.И гледай го ти нашия,муслулчето искал да ми гледа..хаха.Та за моето мускулче чака такава опашка от кандидати,че ако сега се запишеш в листа на чакащи,може и да те огрее догодина и то естествено само да го зърнеш и то само ако някой не те предреди



Тема Re: :)нови [re: parjeno_kartof4e] Отговор на мнението
АвторJTl (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 00:56



хе-хе.ти за мръснцата в обществото и домакинята в леглото по по себе ли си съдиш.
А колкото до мускулчето интересно...........чак догодина...............еми дай формуляра да попълня пак ще чакам к'во да правя. .а пък не се знае може да се предредя.То и без тух това съм си парче "нахал" та не ми пречи ни акъл ни образование Току виж съм станал първи в списъка



Тема :))нови [re: JTl] Отговор на мнението
Автор parjeno_kartof4e (ot fritjurnik)
Публикувано26.02.04 06:52



Хехе,ако ти кажа че да,дали ще ми повярваш?..според мен няма и ще си абсолютно прав Незнам къде каква съм,оставям другите да преценят. А формулярите отдавна свършиха драги,техническа подробност,но досадна пречка да поразгледаш аналния ми сфинктер.Но бас държа,че за образован акълия тип "парче нахал" все нещо можем да уредим.То толкоз титли и лордовете в Англеско нямат.Но предупреждавам-както казват англоговорящите и дано отбираш инглиш,че по-точно не мога да го измисля съм pain in the ass,което няма да се отрази благоприятно на твойто мускулче подразбирай



Тема Re: :))нови [re: parjeno_kartof4e] Отговор на мнението
АвторJTl (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 01:04



ха-ха. ок обещавам като примерно момченце че повече няма да питам........пипам и др. такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.