Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 24.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Тема jenski meraci kym neobiavil se geiнови Отговор на мнението
Авторella (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 10:10



Imam edno priatelche; tvyrdi, che e biseksualen (men ako pitate si e chist gei, no za pred horata se griji i za drugata si 'syshtnost)'. V momenta ima neshto kato priatelka, koiato se zaricha, che niama seks predi svatbata, a na nego v glavata sa mu samo myje (gaiove :). Tva che s neia nishto ne pravi, ne mu prechi osobeno mnogo, dori e lesno, shtoto poluchava kakvoto iska- obraz za pred horata. I prodyljava da mi tvyrdi, che e biseksualen, privlichali go jeni it.n. Predi izvestno vreme se zadiavahme, no nishto konkretno ne stana. Sega obache mi se poiavi edin merak kym nego i se chudia dali/kak da go osyshtestvia. Stava vypros tochno za tuk i sega. Pri drugi obstoiatelstva edva li bih go obmisliala tolkova seriozno, no veche stava netyrpimo
Syvet?



Тема Смело... [re: ella] Отговор на мнението
АвторПepчeмлиeв (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 18:45



...осъществявай без да му мислиш много. Не забравяй обаче да си носиш вазелин, ако ти е за първи път отзад!



Тема Re: jenski meraci kym neobiavil se geiнови [re: ella] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано14.12.03 19:52



Ближи му задника и му бръкни вътре, после евентуално може и да ти даде да му духаш ако имаш късмет ахахахахахаха



Тема Re: jenski meraci kym neobiavil se geiнови [re: LuboPenev] Отговор на мнението
Авторelle (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 23:50



Ah, tykmo si misleh kak shte sravniava svirkite mi s gaiskite svirki :))
Edva li imam shans



Тема Re: Смело...нови [re: Пepчeмлиeв] Отговор на мнението
Авторella (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 23:53



toi sigurno si ima vazelin :)) ot vchera mu se moitaia v staiata (stava vypros za obshtejitie) i slastta vibrira vyv vyzduha.. :) izprostiavam, sori :)



Тема Re: jenski meraci kym neobiavil se geiнови [re: LuboPenev] Отговор на мнението
Автор neznae6ta (непознат)
Публикувано15.12.03 14:55



Хм... "Ближи му задника и му бръкни вътре, после евентуално може и да ти даде да му духаш ако имаш късмет ахахахахахаха"......

Не зная ти как виждаш себе си, но отстрани като те погледне човек определено не изглеждаш добре! Защо не вземеш да прочетеш малко книжки... Най-малкото защото не само на мъжете от гей-обществата им харесва да ги ближат на определени места, както и да им бъркат... Галенето по ануса и лекото бъркане с пръстче доставя голямо удоволствие на 90% от мъжете, а останалите просто не си го признават от страх, че ще ги вземат за "обратни"!

Изглеждаш смешен - вземи се в ръци и се стегни!



Тема Re: jenski meraci kym neobiavil se geiнови [re: neznae6ta] Отговор на мнението
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.12.03 15:33



тва, че твоя е гейко и ти дава да си криеш бижутата в ануса му, не означава, че по света не бродят и истински мъжe....айде моля те, замисли се и недей да даваш такива съвети на приятеля ми Л.П., че ще придобие крушовидна осанка и ще ме е срам да ме виждат на обществено място с него, а телефоните са скъпи вече, не е като едно време:)



Тема Re: jenski meraci kym neobiavil se geiнови [re: elle] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано15.12.03 15:57



Виж сега, хвани се стегни малко защото това на нищо не прилича с педала. Майка ти какво би ти казала ако разбере?



Тема Re: jenski meraci kym neobiavil se geiнови [re: neznae6ta] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано15.12.03 16:04



Отстрани изглеждам отлично.

Чета достатъчно литература, но за съжаление не и от типа, за който ти си писала.

Въпреки това, смятам, че е нужно да уточна някои неща.

"Галенето по ануса и лекото бъркане с пръстче доставя голямо удоволствие на 90% от мъжете, а останалите просто не си го признават от страх, че ще ги вземат за "обратни"! "

От тук произлиза, че вкарването на неща в задника, придружено с галене доставя удоволствие за 90% от мъжете, което би означавало, че 90% от тях са склонни към педерастия.

Съветвам те да си смениш компанията, да смениш дискотеката и да се ориентираш към мъже. Това, че някакъв педал те клати не означава, че не е педал и че докато му бъркаш и го галиш по дупарата не си мисли за съседа с дебелия крак. Той те чука в замяна на твоето галене и бъркане да не ти е гузно. Поне е добродушен.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.