Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мисли 4 дни и това ли успя да напишеш?:))нови [re: Nemipuk] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано05.12.03 22:03



Единственото ми мнение в този клуб напоследък беше реплика относно написаното от АНА. Edna jena e naj-gotina sled kato navyrshi 30. A kak shte izglejda na 40 si zavisi ot neya. Osven tova togava sa naj-dobri v legloto. Znam ot opit. Momichencata na po 25 sa mi bezinteresni, makar che az sym na 33.


Хубаво е, че този път си се написало като Немипук. Явно си силно.

1. Никът съм си го измислил - ти си това, което не си е измислило ник и не е успяло да регистрира такъв. Мисли преди да пишеш защото се излагаш.

2. Мъжете, които могат да си го позволят се занимават с много красиви жени до 25 години защото жената погрознява драстично след това (даже вече има нови 6-7 реколти по-хубави от нея) и изглежда изхабена. С много малко изключения.

3. Не съм плешив, коремът ми е изключително стегнат, къпя се 3 пъти дневно (защото сутрин ставам да работя, после спортувам за споменатия вече стегнат корем, а вечер се къпя за да не си цапам скъпите чаршафи.

4. Още не еба най-най-хубавите жени, но съм доста близко до инвестиция в удоволствието си с тях тъй като кариерата ми върви доста добре. Това си е нормално. Човек като работи добре може да си позволи по-луксозни играчки и повече от тях. Имоти, часовници, секс с млади и красиви путки, автомобили, храна, изкуство, дрехи, пътувания. Удоволствията са много и за човек на крехката ми възраст колекцията моя е вече впечатляваща.

5. Надявам се, че оцени времето, което ти предоставих. Не се притеснявай ами вземи мисли преди да се насираш по форумите защото това е жалка работа.
Благодаря за вниманието.



Тема E,fantazii.......нови [re: LuboPenev] Отговор на мнението
АвторNemipuk (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 19:32



Eh,sladki sanishta........:)))))))))))))

Ako vsichko tova beshe viarno.........
niamashe da go pishesh tuka baby.Nali taka?

Ama nali za tova e anonimnoto draskane po forumite,da si otkradnat loserite kato tebe dve minutki rozovi sanishta.

I kato se sabudi......,dvata prasta....kade po tochno beshe?



Тема Re: Мисли 4 дни и това ли успя да напишеш?:))нови [re: LuboPenev] Отговор на мнението
АвторNemipuk (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 19:38



Pak i "kulturnite " ti interesi i te na nivo.Niama shto.

Fan na edin selianin ,koito moje(SHE) da rita topka,na zaliazla zvezda. pri tova.
Ha,ha:)

Ega ti i hobito na super picha.
Imash li i oltar na "Risto",kumircheto ti na tavanskata staichka:))))))?



Тема Re: Мисли 4 дни и това ли успя да напишеш?:))нови [re: Nemipuk] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано06.12.03 20:45



Не ми е ясно защо свързваш културните ми интереси с футбола.

Също така е хубаво как ме наричаш фен на някого без да ме питаш за становището ми по въпроса и произхода на въпросния ник. Издава някаква прибързана безпомощност.



Тема Re: E,fantazii.......нови [re: Nemipuk] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано06.12.03 20:48



Благодаря за комплимента, харесва ми когато даденостите на едни са сънища за други. Пазарна икономика.

От къде на къде нямам право да пиша по форумите ако изглеждам и се чувствам добре?! Къде е законът? Посредствено мислене. Евала:)



Тема Re: Мисли 4 дни и това ли успя да напишеш?:))нови [re: LuboPenev] Отговор на мнението
АвторAnelia (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 10:34



"mladi i krasivi putki"

Za maloletni tzigan4eta li stava vapros ,deto gi 4ukat takiva 4i4kovtzi kato teb?



Тема Re: Мисли 4 дни и това ли успя да напишеш?:)) [re: Anelia] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано08.12.03 13:29



Не, това е израз, който се употребява в разговор между мъже за жени. И твоя мъж/гадже го употребява.

Иначе евала за опита:)



Тема Vapros kam L.Penevнови [re: LuboPenev] Отговор на мнението
Авторmlada putka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 22:27



A ti?

Na kolko godini si ,4i4ko?



Тема Re: Vapros kam L.Penevнови [re: mlada putka] Отговор на мнението
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано09.12.03 01:22



Хаха, ако кажа 15 ще има нещо лошо да се каже. Ако кажа 25, пак ще има. Ако кажа 35 ще има. Така до 105, когато вместо уважение към възрастните сигурно ще ми кажеш, че съм мъртъв:))

Българинът е негативно животно и види/допусне ли, че някой може би евентуално някак си (въпреки, че не му се вярва да има такива хора:) е доста по-напред от него се чуди как да го събори или омаловажи.

Аре чиче, на 25 съм. Дерзай да чуем нещо умно. Смени ника пак ако искаш:)



Тема Re: Vapros kam L.Penevнови [re: LuboPenev] Отговор на мнението
АвторNemipuk (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 11:16



Ami tva koeto si napisal reziumira napalno koremestia bokluk koito si.
"negativno jivotno" koeto e tolkova ozlobeno ot loserskia si jivot che ako niakoi e po napred ot nego v stalbitzata se chudi kak da go "sabori" ili zasegne.
Procheti si go pak (niakolko pati) za da ti prosvetne kakav neshtasten kompleksar si.
Ia dai i az da se posmeia:)))Ha.ha!
s tvoite kamani ,po tvoiata glava:)
P.s. a che si na dvaise pet e tochno tolkova viarno ,kolkoto i ostanalite razduvki
na 25 povecheto ot horata ne sa tia "negativni jivotni" deto sam taka dobre opisvash
ha,ha




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.