Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 14.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "лашкане и"просташко начесване"нови Отговор на мнението
Авторmad.max (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 15:39



Момчета я влезте в Клуб на разведените и вижте какви ги пишат женките по точно "някоя си" ..цитирам било и омръзнало някакво си лашкане и просташко начесване.
Че коя жена не би дала мило и драго за поне едно лашкане и просташко начесване ?????
Пиша го тук защото в оня клуб не ме пускат !? Пък аз имах толкова работи да им казвам !!!



Тема Re: "лашкане и"просташко начесване"нови [re: mad.max] Отговор на мнението
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 15:45



Абе той оня и мен ме изтри, пък аз весели работи бях писала, ама толкова му разбира главата, нищо тъмън си е за клуба:))))))



Тема Re: "лашкане и"просташко начесване"нови [re: @] Отговор на мнението
Авторmad.max (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 16:11



Ми да сменим модератора !!! Като не става весело каква е идеята ???



Тема Re: "лашкане и"просташко начесване"нови [re: mad.max] Отговор на мнението
Авторmad.max (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 16:16



Айде де никоя ли не иска да бъде лашкана и просташки начесана или само аз обичам да го правя ???????????????



Тема Re: "лашкане и"просташко начесване"нови [re: mad.max] Отговор на мнението
Авторv (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 10:58



Може би иска да я натъпчат...



Тема Re: "лашкане и"просташко начесване"нови [re: v] Отговор на мнението
Авторmad.max (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 13:24



Че то разлика има ли.
От всичките писаници по клубовете разбрах едно !
Женките не могат да се примирят, че не са силния пол и е естественно да се стремят към това което им липсва. Защо не оценяват това че са жени незнам ?!!
Обаче ще умра от смях "лашкане" и "просташко начесване" Не немога вече ха...ха..ха..ха..ха..хааохохохо и като си помисля това го е писала (жена) ,де да си имаха и те по един член да пробват да лашкат и да начесват просташки дали щеше да им се промени мнението ?!!



Тема Re: "лашкане и"просташко начесване"нови [re: mad.max] Отговор на мнението
АвторHяkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 17:55



И тебе лично какво толкова те развълнува темата? Май имаш особено перверзно мнение за жените? Не забравяй, че и майка ти е такава. А че има и тъпи курви измежду нас - това е отделен въпрос.



Тема Re: ха ...консервативна !?!?!нови [re: Hяkoя cи] Отговор на мнението
Авторmad.max (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 09:16



Опит бе "някоя си" какво да правиш.
Ти ми се правиш на консервативна защото го правят с теб! Но я попитай другите. Неможеш да ме убедиш в това което пишеш.
Но не можеш да убедиш себе си, че ако не те "лашкат" и "просташки начесват" няма да ти липсва.
Да и майка ми е жена!
Това че не ти пишат в оня клуб е проблем с модератора. Ако искаш да чуеш нещо за мнението си ела при нас.
"Лашкане и просташко начесване" .....заболя ме корема от смях!!!



Тема Re: ха ...консервативна !?!?!нови [re: mad.max] Отговор на мнението
АвторHяkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 10:33



Виж какво, не съм седнала никого и в нищо да убеждавам. Консервативна ? Може би. Имала съм десетки мъже и това, което научих от опита си е, че сексът не струва и пукната пара, когато няма тръпка, любов. Превръща се в чисто механично действие, като яденето например. Ти помниш ли какво си обядвал миналия вторник?
Слагам точка на диалога с теб. Опитай се все пак да проумееш, че има и такъв тип жени.



Тема Re: консервативен тип ОКнови [re: Hяkoя cи] Отговор на мнението
Авторmad.max (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 12:18



Да приемем, че си такава.
И понеже аз съм на другия полюс, какво ще кажеш за вариант
Любов + лашкане ???????????????
Ако и това не ти допада не е истина !!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.