Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 29.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Харесвате ли жени на вашата възраст?нови Отговор на мнението
АвторПpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 14:13



Не знам кой влиза тука в тоя клуб, но я да ви питам: харесвате ли (ако сте над 30 години) жени на вашата възраст? Или мъжът и на 50 години е привлекателен, докато жената над 30, да не говорим за 40, няма кой да я погледне вече - "това е биологична даденост и пред нея сте безсилни"?



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: Пpитecнeнa] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 14:20



ami .. moiata jena e na 21 .. nasha skromnost e na 32 ... :-)



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: Пpитecнeнa] Отговор на мнението
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 14:53



Определено възрастта няма никакво значение поне за мен :-)Има жени на 40 който изглеждат страхотно има и жени на 25 който е трудно да ги наречеш "жени " мърляви и неподдържани .Така че.....:-)



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: Capa] Отговор на мнението
АвторПpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 15:02



Ама ти мъж ли си?



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: Пpитecнeнa] Отговор на мнението
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 16:16



Не съм мъж :-) Това съм го чувала от мъже :-)Ти какво си се притеснила толкова



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: Пpитecнeнa] Отговор на мнението
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 19:30



Във твоя въпрос се крие отговора
ТИ ЛУДА ЛИ СИ ДА ХАРЕСВАМ ДЪРТИ ОВЦЕ!?
Агнешкото винаги се котира по добре
Аз съм на 30 и по дърто от 25 не понасям!!!
Путки наборки са като бабички!




Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: !!!] Отговор на мнението
АвторAHA (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 19:41



30!?!?!???? Tova li nau4i za 30 godini? De4ko?



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: Пpитecнeнa] Отговор на мнението
АвторAHA (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 19:51



Edna jena e naj-gotina sled kato navyrshi 30. A kak shte izglejda na 40 si zavisi ot neya. Osven tova togava sa naj-dobri v legloto. Znam ot opit. Momichencata na po 25 sa mi bezinteresni, makar che az sym na 33.



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст?нови [re: Пpитecнeнa] Отговор на мнението
Авторlako (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 11:01



Ne zavisi ot vuzrasta edna jena dali 6te izglejda gotino ili ne ,zavisi samo ot neia i predimno ot tova kak se otnasia sus sebe si.Ne se pritesniavai za ni6to :)))Puk i ima mnogo po-vajni ne6te ot vun6niat vid ,,,,,bi triabvalo da si naiasno :P



Тема Re: Харесвате ли жени на вашата възраст? [re: lako] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 11:13



kachestvoto na svirkite naprimer :-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.