Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 29.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос към кръшкачите? Отговор на мнението
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 16:11



Питам мъжете, които са изневерявали и това не е останало тайна за жените им /не са ги изоставили/, спират ли да го правят, заради съпругите си или така си продължават цял живот? По принцип - май си продължавате, нали, макар и жена Ви да е готина.



Тема Re: Въпрос към кръшкачите?нови [re: Янa] Отговор на мнението
АвторMODERATOR (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 16:21



TE MAGETE SA TOVA

IMAT MNOGO LICA



Тема Re: Въпрос към кръшкачите?нови [re: MODERATOR] Отговор на мнението
Авторlia (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 19:24



Жена съм ,а жените не кръшкат ли?Ако съответната жена не кръшка ,мъжът може ли сам?Ако не могат да го озаптят със заплахи за развод-преминават към магий и т.п.



Тема Виж сега Янушке, мила дружке -нови [re: Янa] Отговор на мнението
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано31.08.03 22:25



Съпруг/-а - това е социално понятие. Значи семейството е социална институция - създават се деца, продължава се рода, събира се и се умножава общо имущество и въобще се осигурява едно стабилно битие на хората, които са узрели за това. Както и при животните - това не става с директно договаряне, а с веене на паунови пера и ухажване на самката - все пак има още неща, които да ни напомнят, че сме произлезли от животния свят. При животните понякога (особено при птиците) любовта продължава до гроб, но при хората това не става почти никога. Един слънчев ден любовта си отива и семейният човек (т.н. съпруг/-а) приема тази даденост и започва да разбира новите обстоятелства и да се нагажда към тях. Сиреч - животът е по-сложен от едната любов и съжителството с чуждия човек е неизбежно, ако не искаш да откачиш оставайки сам. За това помагат и децата.
Изневярата е нещо лично - тя може да бъде любов, копнеж и желание към някого - но това е до едната персона, която участва в брака. А както е известно - любовта е химия (един вид: не може рационално да се обясни) - ако я подтиснем в главата си - тя ще сублимира в още по-брутална форма и ще направи по-големи поразии...

С други думи, "изневярата" си е едно абстрактно понятие, което става такова само по отношение на брака и въобще към институцията. Но към теб лично или някой друг - който си изневерява - тя не е точно изневяра. По-скоро си е вид щастие и обикновено връзката към институцията "семейство" е само косвена. Това е нещо като джепчии да оберат някакъв склад - а после се окаже, че складът е на Министерство на войната или на Министерство на вътрешните работи - като че ли джепчиите ги интересува кого обират... Тогава официозите изкарват деянието като посегателство въобще върху институцията. Та така тълкуват някои хора и изневярата - посегателство към брака, предателство и прочее простотии. А ти просто си пил две ракии в повече и си изчукал някоя яребичка в някоя планинска хижа по време на командировка. Тези, който си развалят семействата заради нея си имат по-дълбоки и различни причини или просто са си тясно скроени. Така че - струва ми се - темичката ти е малко йезуитски формулирана.

Редактирано от Stefan на 31.08.03 22:32.



Тема Re: Въпрос към кръшкачите?нови [re: Янa] Отговор на мнението
Авторnew_one (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 00:05



" Брачния живот е като задгробния - трябва силно да вярваш в него" както казва един приятел



Тема как ще се спратнови [re: Янa] Отговор на мнението
Автор vehemence (безразлична)
Публикувано02.09.03 15:34



моля ти се :)) толкова жени има за опъване а те нали трябва да се доказват .....недей задава отговори :) верен мъж няма

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: как ще се спратнови [re: vehemence] Отговор на мнението
Автор mikroni ()
Публикувано02.09.03 16:13



.......както и вярна жена, мила -))))))))))

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: как ще се спратнови [re: Selena] Отговор на мнението
Автор mikroni ()
Публикувано03.09.03 10:12



знам им аз "дружбата" на мъжете -))))))))))))))

но не съм съгласна с философията ти - секса го правя САМО и единствено щот ми харесва. никога не бих го направила за да отмъстя на някой - извинявай, но подобна причина е глупава поначало: че нали целта на секса е друга?! да получиш удовоствие (физическо, мила, а не психическо от това че си си го "върнала тъпкано") ........ знам ли..... все си мисля че има и други начини да си го връщаш...... или поне го направи с някой който те кефи

бе не съм аз тая дет ще казва секса за кво е, само казвам какво е за мен. трудно ми е да те разбера....

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: как ще се спратнови [re: Selena] Отговор на мнението
АвторAHA (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 21:50



Hm, ya da te pitam. Kakvo oznachava - "Ne sum imala nujda da izneveriavam". Pri myjete mi e yasno, poznavam sebe si, znachi i 90 procenta ot myjete. Ama kakvo znachi edna jena da "ima nujda da izneveri?" Pitam te, ta belkim razbera kakvo da pravya, za da namalya do minimum riska ot iznevyara spryamo men. Thank you.



Тема Re: как ще се спратнови [re: AHA] Отговор на мнението
АвторSelena (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 22:44



Ami imah predvid 4e jenite po-trudno se re6avat, daje i da imat jelanie. Ne znam, moje bi imat pove4e skrupuli. Ina4e ako ima nujda sigurno e kato pri mujete - hormon, skuka, avantura, raznoobrazie i ne na posledno miasto PROVOKACIA kakvato e izneviarata na partniora. Az mnogo obi4ah supruga si i ne bih mu izneverila prosto ot skuka. Sled tupite vzaimni izpulnenia mi e vse edno. Iztrezniah.
A za6to kazah,4e pove4e me izkefi otmu6tenieto? Mnogo prosto - izbrah si za celta 4aroven hubavec, no slab lubovnik. Ama niama6e kak da znam predvaritelno nali?
Jenite sme tupi da se vlubvame i da davame vsi4ko za edin muj, sled kato taka ili ina4e 6te kra6ka. Mai nai-dobre se orientirat manekenkite kato si tursiat bogat sponsor, a lubovta da vurvi po diavolite!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.