Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Nepostyanstvoto Отговор на мнението
АвторLime (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 10:40



Iskam da popitam muzete - kakva e prichinata muzete da budat nepostoyanni sus svoite partniorki. Kakva e prichinata da se zadurzat pri edna zena za 2-3 godini, sled tova ja napuskat, otivat pri druga pak za tolkova vreme, napuskat i taka. Kakvi sa prichinite. Koga spirat da tursiat i se uspokojavat.

Ne kazvam, che opisanoto po-gore vazi za vsichki muze, no e fakt za mnogo ot tiah.

Kazete mi, molia!



Тема Re: Nepostyanstvotoнови [re: Lime] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 12:59



lichnoto mi mnenie e che sled izvestyen period vruzkata stava navik ... i muja/jenata ne poluchava dostatuchno love .. kolkoto i da zvuchi kato klishe ... pokazvai na parntiora si chustvata si i iskai ot nego sustoto ..vseki den ....



Тема Re: Nepostyanstvotoнови [re: grayclock] Отговор на мнението
АвторLime (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 13:14



Vruzkata mi s tozi muz prikliuchi, zaradi druga zena. Vuprosut e, che toj zapochna s men zariazvajki edna zena; predi tova puk e zariazal druga i t.n. neprekusnato. Ne moga da si obiasnia takuv model na povedenie - vechno tursesht, bez misul za budeshteto...



Тема Re: Nepostyanstvotoнови [re: Lime] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 13:18



lesno e :-) picha ne e bil s teb /vluben v teb/ a v ideal .. razocharova se i produljava s sledvastasta vruzka ... radvai se che e svurshilo:-) ima i drugi muje na tozi sviat ...



Тема Re: Nepostyanstvotoнови [re: grayclock] Отговор на мнението
АвторLime (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 14:54



Moze bi e taka, kakto kazvash. Sega nishto drugo ne mi ostava, osven da si chakam da se poyavi niakoj, kojto shte si zasluzava. No chuvstvoto, che tova, koeto mi sluchi pri poslednata mi vruzka, moze da se povtori, niama da me napusne taka lesno. Ne iskam da preziviavam tova otnovo. No maj garancii za tova niama :)



Тема Re: Nepostyanstvotoнови [re: Lime] Отговор на мнението
Автор SUPERMEN (Sexmagnit)
Публикувано30.08.03 10:26



kakvo e tova enshto 2-3 gpdini,pri men 3 meseca akos a zadurjsih shte e psotijenie

keep your pussy bitch



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.