Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 15.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови Отговор на мнението
Автор Пaлaвoтo бaбчe (непознат )
Публикувано20.08.03 10:51



Никакви не са, просто не останаха истински мъже.
Не остана мъж, който да те сграбчи страстно в своята прегръдка, да те целуне зашеметяващо, да изпие енергията ти, да ти даде страстта на нощта, да ти се отдаде безусловно, да е готов на бурно преживяване, без да се обръща назад.
Вие сте:
- бръснете се
- епилирате се
- пудрите си носа след баня
- къдрите си косата
- изрусявате си
- слагате си обеци
- всичките сте с криви пишки
- оная ви работа вечно не е вред
- спермата ви е некачествена
- топките са ви малки
- вечно ви пада
- слагате тоя противен гел на главата - като дупета лъщите тука
- ходите на солариум
- пазите диети
- лакирате си ноктите с безцветен лак, щото били чупливи
- обувате бикини
- носите дрехи с обратно закопчаване
-обувате чехлички като махленки
- мрънкате за най-малкото нещо

Айде да се спра, щото ми омръзна жента в България да се бори за всичко, щото до себе си има - женичка, а не мъж!!!



Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 10:59



Zabrawi da dopulnish che
- kogato zena im raboti te si pochiwat i za tiah nikoga niama rabota
- ako zenata im narushi spokojstwieto ili gi ogranichi da otidat za riba ili da sednat na po bira s priateli zashtoto tia triabwa da raboti kato se pribere da nagotwi i mezduwremenno niama koj da se grizi za decata....nastawa lud skandal i zenata stawa... wechno murmoreshtata supruga
- spodelqneto s priqtel kajto suotwetno dawa neobhodimia suwet sled skandala go prawi oshte po goliam "muz"

- OHLIOVI



Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано20.08.03 12:34



moje bi shte e nai-dobre da pochnesh da puskash postingite si v klub EVA TURSI EVA ili ako ima feministki klub
vsichko hubavo

gagalove's cry


Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано20.08.03 12:54



Ние сме:
- небръснати
- потни
- некъпани
- с развалени зъби
- миришещи много лошо
- с шкембета
- с меки пишки
- с лоша ерекция
- псуващи
- пиещи
- биещи
- вечно плюскащи
- гледащи другите жени
- ебящи квото падне

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано20.08.03 13:11



почти нищо от тези качества не са ми присъщи(ходя с чехли през лятото, по-удобно е )
обаче с баби избягвам да се занимавам, в краен случай трябва да изглежда като 30 годишна сладурана, иначе не се урежда



Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
Автор Aлeдap (самота)
Публикувано20.08.03 14:02



Всеки си избира с кого да спи. Въобще не мога да разбера какво мрънкаш - сигурно има и мъже, които да са като в описанието ти, но кой те кара да имаш нещо общо с тях?

Draco dormiens nunquam titallandus!

Aledar~


Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯ [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
Автор mezanka (непознат)
Публикувано20.08.03 14:36



Tazi tema trjabva6e da ja pusne6 v zenskija klub...

BG maz e edno sa6testvo bez samo4ustvie(ami ot kade da mu dojde???), zenata ne ja imat za ni6to, psuvat, obizdat, neprivetlivi, mrasni, kompleksari, egoisti, pove4eto njamat pari i ne mogat da uxazvat. Pak i kato se razrovi6 malko po temite tuk ili na drugi mesta barzo se ubezdava6 v nivoto....Ganjio si e Ganjio!

P.S. Sled kato pro4etat tova 6te se razpsuvat kakto vinagi, no koj li go e griza...



Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: mezanka] Отговор на мнението
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано20.08.03 17:42



с тази психология на държанка няма да намериш нищо повече от тъпанар който ще се държи с теб като сутеньор и само ще се нарича съпруг
живота на всеки е такъв какъвто е заслужил



Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯнови [re: Пeтъp_] Отговор на мнението
Автор mezanka (непознат)
Публикувано20.08.03 18:17



Saprug - balgarin!
Ajde sega gluposti 6te si govorim.....



Тема Re: КАКВИ СА МЪЖЕТЕ В БЪЛГАРИЯ [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
Автор Heзнaeн (Шемет...)
Публикувано20.08.03 18:29



бассси! това ме води само до едно....наежда ме на мислълта че и ти си по зле от тия мъже дет описваш, щом с такива се занимаваш!!!
няма да описвам твойте качества, а вземи ТИ се стегни, и може би и да намериш и тук това което търсиш.... А не да хвърляш гюбре на всекъде , и да се прайш на най компетентната по мъжките въпроси...

ps... по принцип на толкова тъпи теми не отговарям, но ме ядоса!


Друго си е....


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.