Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ти си педал бенови [re: Пaлaвoтo бaбчe] Отговор на мнението
Авторeee! (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 13:21



еебаси... как може да сте толко ограничени?! супер много ме кефят гладичките и чистички мъже, много е секси... в кой век живеете?? ако искате- бъдете си космати, няма лошо, ама да наричате тея, които бръснат "педали"... не е много в духа на времето, в което живеем, все пак не сме пещерняци
а и обезкосмяването показва най-вече грижа за собственото тяло и уважение към партньора...



Тема Egati temata!!!нови [re: shaving] Отговор на мнението
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано31.08.03 17:40



Za purvi put vlizam tuk i k'vo da vidia, cirk
Vie tuk sporite za mnogo seshtestven moment ot jivota na maja, a imenno obezkosmiavaneto bez znachenie, kade, s kakvo, zashto, koga!?!?!?!?
I mai, sami si otgovariate na vaprosite
Az prochetoh mneniata vi i stignah do UMOZAKLIUCHENIETO, che na edni mesta triabva da se premahvat kosmite, na drugi ne, na niakoi im haresva s kosmi, na drugi ne, edni gi vazbujda, drugi ne i t.n......
Mi, to krai niama samo, che i smisal niama
Inache e mnogo veselo


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Виж - пич! Въобще не е сериознонови [re: |Kuku|] Отговор на мнението
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано31.08.03 22:07



един мъж по някакъв повод въобще да има нещо общо с марката "Фиат" - това си е кола за мангалите, които пекат тухли в крематориума в Кремиковци...

P.S. Пък ако ще и 6-литров двигател да й сложат...



Тема Ti, ot kade znaesh, che sum "пич"!!!нови [re: Stefan] Отговор на мнението
Автор |Kyky| ()
Публикувано01.09.03 00:11



A i, kakvo obshto imash ti s majete
, ta mi govorish za "FIAT"

Ili moje bi, ti si ot "Kremikovci"

Ili mai ne razbirash, kakvo ti pisha


P.S.
Sledvashtia put izmisli neshto po temata, che zvuchish neseriozno


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kyky| на 01.09.03 00:27.



Тема Re: koito si brusnat i KRAKATAнови [re: MaDiSoN] Отговор на мнението
АвторF9 (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 20:54



abe ne znam, i az se chudq dali da si brysna gyza. Shtoto imam ideq da si brysna krakata, ama te kosmite si prodyljavat na gyza i taka :) Golqm maitap.
Ami ti kato si brysnesh pishkata, ne stoi li malko neadekvatno na kosmatite kraka? Gledash obrysnato tam, pyk nadolu kosmato :)



Тема Re: ЗА БРЪСНЕНЕТО НА ТОПКИТЕ И МИШНИЦИТЕнови [re: shaving] Отговор на мнението
АвторMo4a4o (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 02:36



Мама миа! Ако трябва да се обезкосмявам със самобръсначка навсякъде... Целия щях да съм в лепенки или поне 3 часа щеше да ми отнема за цялото тяло! С машинка за подстригване става за 40-50 минути цялото телце А доколкото съм запознат толкова много мъже се обезкосмяват, че никой не бива да се притеснява от тази нова мода Напротив, аз дори не се понасям с косми. Трябва всеки да опита това удобство ;)))



Тема Всичко е в рамките на нормалнотонови [re: shaving] Отговор на мнението
Автор ALiAS (непознат)
Публикувано04.09.03 01:45



Аз съм на 16 и искам да ви кажа, че почти няма момче в училище, което да не си бръсне мишниците или краката. Аз също го правя. Това вече е нещо нормално! Много поздрави от мен на онези, които мислят, че това е "педалско" - вие сте много задръстени мога да ви кажа.



Тема а космите по гъза и по- точно около анусанови [re: ALiAS] Отговор на мнението
Автор Чepyпkaтa - Чepyти (левскар)
Публикувано05.09.03 21:49



как да ги махаме. На мене ми полепват лайна по тях и става много сконфузно когато правя секс. Как се бръснете по тези места вие?





Тема Re: а космите по гъза и по- точно около анусанови [re: Чepyпkaтa - Чepyти] Отговор на мнението
Автор ALiAS (непознат)
Публикувано05.09.03 22:06



Хмм, по този въпрос не съм се замислял, но мисля, че депилатоар (демек крем от типа Вийт) ще помогне.



Тема Re: а космите по гъза и по- точно около анусанови [re: Чepyпkaтa - Чepyти] Отговор на мнението
Авторdizzy (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 23:01



Копеле, в мое лице имаш най- върлия си фен! - рЕдко искрен си. Смях се 3 минути. БРАВО!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.