Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 26.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема kato xsreshna shti zvunnaнови [re: Kънчo 1] Отговор на мнението
Автор kupondjiata (kurvar)
Публикувано17.07.03 17:37





barai mecha


Тема ama vij beнови [re: Seksi] Отговор на мнението
Автор kupondjiata (kurvar)
Публикувано17.07.03 17:40



gordosta pravi vsichko

barai mecha


Тема Re: ama vij beнови [re: kupondjiata] Отговор на мнението
АвторSeksi (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 19:47



Правилно, ела да те цункам. Ама ходи го кажи това на 99% от мъжете тука и навсякъде.



Тема seki otgovaria za sebe siнови [re: Seksi] Отговор на мнението
Автор kupondjiata (kurvar)
Публикувано17.07.03 20:29



az kat sum tpolkoz gord luskam bastuna oabche nali nsihjto che am jelaiat luskam

barai mecha


Тема Re: Мъжете-путки:)нови [re: Seksi] Отговор на мнението
Авторsexy2 (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 21:22



a-taka,brato



Тема Абе, ти да не синови [re: Kънчo 1] Отговор на мнението
Автор pirogovec (наркоман)
Публикувано18.07.03 07:35



Кънчо от агитката на Уефски. Като гледам тази теза се връзва

Засега не знаеш кво ще направя в следващия миг


Тема Re: Мъжете-путки:)нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA] Отговор на мнението
Автор charmer (Lover)
Публикувано18.07.03 09:26



Пич ако знаеш колко много такива хора познавам, направо ми се драйфа!!! Не мога да разбера как хора по на 26-30 години не могат да разберат, че ако една жена не те иска, то нищо не помага..Ама най-много ме дразни как си подкопават достойнството...
Абе аз имам теория по въпроса, ама не ми се пише



Тема Re: Мъжете-путки:)нови [re: charmer] Отговор на мнението
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано18.07.03 09:52



давай бе мен,напиши,ще стане хубав лаф тук,изкажио мнениетоп,имаш съдействието ми



Тема Re: Мъжете-путки:)нови [re: charmer] Отговор на мнението
АвторSeksi (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 10:06



Йооооо, да ти кажа замалко и аз да остана такъв. Но се осъзнах на време. Един ден просто ми дойде в много да нямам никакъв успех с жените и оттогава си казах, че ще направя всичко, за да разгадая как става това. Мисля че съм на път към успеха, но почти всеки с който съм споделил размислите си ми се е присмял. Между другото това са същите хора, които като оитдат на кръчма стоят в най-забутания ъгъл и ги е бъзе да заговорят мадамите, които гледат. И си остават само с гледането, като всички останали селяни наоколо. Но кво да праиш.



Тема Re: Мъжете-путки:)нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA] Отговор на мнението
Автор charmer (Lover)
Публикувано18.07.03 11:30



Ами в общи линии не е толкова сложно, все пак..всичко опира до естествен подбор, самочувствие, ценностна система и т.н...не е лъжа, че има мъже които повече се харесват на жените (но тук е разковничето - не мисля, че е само до физическо излъчване, макар да не отричам, че не е маловажно)...и още едно уточнение, има жени за които си заслужава да се правят жертви, но предполагам те не са тема на този разговор. Защото аз визирам хора които, щом видят фуста и стават непознаваеми, и се превръщат в гадни мекотели..та точно това затваря порочения кръг..липсата на гордост и ценностна система само по себе си отблъсква жената, а плужека става още по-голям такъв, та предполагам това отблъсква жените, което пък рефлектира с обратна сила върху мекотелото, а до какво води това: Жената започва да чувства силата си и власта си върху такъв човек, недай си боже да е "кофти пу..ка", тогава тежко му и горко на охлювчето, та тя вече не го възприема като мъж...все пак хората не са се променили много за толкова много време, има цености кото остават вечни....Да бъдеш мъж не означава да имаш хуй




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.