Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 11.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Мъже, защо изобщо се женитенови Отговор на мнението
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 13:11



за жени, които не харесвате?
Често се натъквам на следната картинка: мъж и жена (може и детенце да има с тях) вървят по улицата. Мъжът очевидно не желае да е с тази жена. Дори може би се срамува, че тя е пълна, лошо облечена, с голям крив нос и т.н. Но той се е оженил за нея, и явно неотдавна.
Имам и такива познати двойки, за които съм сигурна, че мъжът още от самото начало не е обичал жена си. Но се е оженил за нея.
Искам да разбера - защо го правят толкова много от вас? Това не може да са случайни грешки.



Тема $ за пари $нови [re: Mиa] Отговор на мнението
Автор Aмepиkaнcka Hинджa 2 ()
Публикувано07.07.03 13:29



... нали трябва някОя да нъ издържа все пак



Тема Защотонови [re: Mиa] Отговор на мнението
Автор DVD ()
Публикувано07.07.03 14:02



тя е забременяла, а той въпреки че не я харесва (достътъчно) не е преодолял страха си от последиците като не се ожени!



Тема Re: Мъже, защо изобщо се женитенови [re: Mиa] Отговор на мнението
АвторBai lvan (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 19:05



Emi sashoto ne moshem da si namerim takava, deto da ia obi4ame, ili ako namerim, tia puk ne ste.Kato nema koi da pere gastite, stesh nestesh...
Isobsto pri mushete e po trudno, poneshe nie po 4esto se vliubvame i po 4esto ostavame na suho.A vie-grosni, hubavi, vse ste si dovolni.
As moita nekoga ia oboshavah, ama s godinite moshe da se sagubi i obi4 i vsi4ko.



Тема виж сега....нови [re: Mиa] Отговор на мнението
Автор Kpacивия® (гледа сеир)
Публикувано08.07.03 21:49



Аз съм рибар човек. Избивам рибата отвсякъде.
Жена ми не е нито хубава, нито умна, нито има пари... но ако знаеш какви глисти има.... много кълве на тях да знаеш.




Тема Re: Мъже, защо изобщо се женитенови [re: Mиa] Отговор на мнението
Автор charmer (Lover)
Публикувано09.07.03 09:12



Aми да ти кажа, и аз се чудя защо някои го правят :-), аз лично не бих могъл да бъда със жена, която най-малкото не харесвам....а и не е само мъже има такива, така че...........



Тема Re: Мъже, защо изобщо се женитенови [re: charmer] Отговор на мнението
АвторMиa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 09:32



Попитах, защото нали мъжете уж по принцип бягат от брака. Освен това са доста претенциозни към външността на жените (поне на думи).
За жените е ясно - класическият случай е младо гадже с чичко-паричко. Други пък много искат да имат деца, а от кого ще са децата - понякога остава на заден план. Не че е хубаво, но факт.
Замислих се за това по конкретен повод. Много тъжно е да гледаш такива двойки. Това не са мъже и жени с по 20-годишен брак, които е нормално да са си поомръзнали, а съвсем млади хора. Скапана работа. Дано не ми се случва




Тема Re: Мъже, защо изобщо се женитенови [re: Mиa] Отговор на мнението
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 13:52



"очевидно"... "може би"... "сигурна съм, че..."
не са ли твърде много субективните моменти, на базата на които правиш обобщения?
казал ти ти е поне един мъж от подобна двойка това, което ти предполагаш, че той си мисли?



Тема Re: Мъже, защо изобщо се женитенови [re: Mиa] Отговор на мнението
Автор charmer (Lover)
Публикувано11.07.03 09:01



Дано на никой да не му се случва, но нали знаеш - разни хора, разни идеали, всеки търси нещо..макар че точно тука компромиси, поне според мен не трябва да се правят..а май и напоследък нещо ценностната система кривна в други направления ..



Тема Re: Мъже, защо изобщо се женитенови [re: charmer] Отговор на мнението
АвторTyTyyyyyyyyy (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 11:18



......ами като изпуснеш влака...... се качваш на каквото дойде,да му еба майката и живота и .........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.