Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 14.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема не мога де реша.моля кажете ми според вас...нови Отговор на мнението
Автор1 oт вac (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 14:50



За 1 път пиша тук и искам мнението на други хора.Проблемът е такъв.Аз съм мъж на 30г.Минавам за хубав сред жените(поне така казват) и имам праятелка,която е разведена с 1 малко садко момиченце на 4г.Проблемът е, че я обичам, а тя не може да има повече деца.Предложих и да се омъжи за мен.Тя се притеснява от това, че няма да може да ме дари с дете.Какво да правя?Вие бихте ли приели чуждо дете,ако няма никога да имате свое от жената,която обичате?Посъветвайте ме.
Благодаря предварително.



Тема Виж сега приятелю...нови [re: 1 oт вac] Отговор на мнението
Автор nikie (намусен)
Публикувано23.04.03 15:07



Здравей,

аз лично нямам деца и не знам до колко можеш да се довериш на моето мнение, но виж нещата така: След като тя се притеснява от това, че няма да може да те дари с дете според мен означава, че те обича и дори повече - тя е внимателна към чувствата и твоето мъжко "аз". Тук сега въпроса опира до това дали ТИ ще можеш да бъдеш истински баща на нейното момиче... Ако трябва да бъда честен смятам, че е много по-важна грижата и възпитанието, което ще и дадеш, отколкото факта, че "...някога сте правили секс с цел дете..." - обичай го, то ще е твое дете и никога недей да се съмняваш в това - така ще успееш...

Поздрави,
Ники

Ако пък толкова те дразни пусни го по пързалката...


Тема Re: Виж сега приятелю...нови [re: nikie] Отговор на мнението
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 15:20



И аз мисля така. Мисля, че когато няколко пъти това момиченце те погледне в очите и сбърчи нос, когато поне веднъж се наложи да тичаш с нея на ръце към най-близкия лекар и се окаже, че е невинна детска болест и изпиташ облекчение и въздъхнеш с пълни гърди, когато някой ден сте на гости и тя заспи в ръцете ти, а когато се събуди видиш на бузата й отпечатана гънка от твоя ръкав, ще забравиш, че не е твоя. По дяволите, толкова деца се раждат случайно и не представляват кой знае какво за родителите си, а ти отсега казваш, че е сладко дете... Какво повече искаш? А тази жена щом обича теб, в един момент сама себе си ще убеди, че това е твоето дете.

Обичайте се, ей! Не се среща всеки ден, а и животът не е безрайно дълъг.



Тема Re: Виж сега приятелю...нови [re: жeнa] Отговор на мнението
Автор1 oт вac (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 15:48



колко мъже биха се отказали от възможността да видят собственото си дете? Ние с нея се обичаме много, но ако някой ден пожелая свое дете?Тя се страхува от това, а аз не мога да и гарантирам, че няма да се случи



Тема Re: Виж сега приятелю...нови [re: 1 oт вac] Отговор на мнението
Авторotgovor (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 16:01



Kak taka ne moje da i garantirash, che ne moje da se sluchi? nali za tova horata se jeniat - da si garantirat niakoi raboti. ako iskash da si bashta na tova dete, ti shte si bashtata i to shte e TVOE DETE. ako si chovek na miasto, tova niama da te pritesniava...



Тема Re: Виж сега приятелю...нови [re: 1 oт вac] Отговор на мнението
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 16:19



Ами след като си го задаваш този въпрос мисля, че знаеш и отговора



Тема Re: не мога де реша.моля кажете ми според вас...нови [re: 1 oт вac] Отговор на мнението
Авторava (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 16:55



Ako mnogo iskash da si imash sobstveno dete, tova ne e jenata za teb.



Тема Ех ама какви глупостинови [re: otgovor] Отговор на мнението
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано23.04.03 17:00



говорите Имаш ли деца? Ние с мъжа ми имаме син. Смяташ ли, че ако се разведем и всеки от нас заживее с нов партньор, ще бъда по-малко майка на сина ни или той по-малко баща?! Защото аз съм 150% убедена, че баща му ще го обича също толкова много, независимо дали живее с мен или не и то повече от всеки друг мъж на земята. Така че аз не бих казала на сина ми, че моя втори съпруг му е баща - просто бих му казала истината такава каквато е.
Също така смятам, че ако някой ме обича и желае да бъде с мен, ще приеме детето ми и ще се грижи за него като свое, както и аз неговите деца, ако има такива - това въобще не стои под въпрос. И каквито и грижи да полагам за тях, нито за миг не бих забравила, че истинската им майка ги обича не по-малко от мен и не бих се опитала да заема нейното място.



Тема Re: Ех ама какви глупостинови [re: cлънчorлeдka] Отговор на мнението
Авторotgovor (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 19:54



az drugo imah v predvid - eto skuchnoto mi poiasnenie:
az situaciata kakto si ia predstavih e, che jenata e prosto izostavena ot istinskia bashta na deteto i toi ne proiaviava nikakuv interes kum nego. zatova v takava situacia tova, koeto kazah spored men ima smisul. ako v istoriata ima i istinski bashta, koito proiaviava interes kum deteto, togava situaciata naistina bi bila po-kofti, zashtoto nashia chovek nikoga ne bi mogul da se pochuvstva napulno kato bashta. po niakakvi prichini smiatam, che moeto predpolojenie beshe viarno i ako e taka, tova, koeto napisah ostava validno v negovia sluchai.



Тема Re: не мога де реша.моля кажете ми според вас...нови [re: 1 oт вac] Отговор на мнението
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано23.04.03 20:54



Ти си решаваш за себе си. Не съм се женил все още, но за мен децата бяха без значение до момента в който видях детето на сестра ми и как му се радват с мъжа и. Някъде по това време ми се появи желание да имам мое дете. И мисля че ако живея със жена от която не мога да имам дете, винаги ще ми е малко криво заради това(дори и да имаме дете от неин предишен брак).

който търси,намира...
松下電



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.