Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 24.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови Отговор на мнението
АвторLENA (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 20:01



С този въпрос се обръщам кьм мужете...

С приятеля ми сме заедно от 4 год., но тъи като аз у4а в 4ужбина, виждаме се само 4 месеца от годината. На кратко, изневерих му един път, стана съвсем спонтанно, казах му (може би грешка, искам да няма таини между нас) и разбирам 4е това беше много тъпа постъпка, и адски съжеляжам. Не бих допуснала тожа да се повтори- не и след болката която при4иних и на двама ни. Искам общо бъдеще с него, но имам 4уството 4е никога няма да ми има доверие, и вси4ко във връзката ни ве4е свързва единствено с тази тъпа ве4ер.

Били ли сте в такава ситуациа, и как сте я превазмогнали? Какво да направя за да му се докажа? Ще му мине ли някога и как мога да му помогна? Помощ!!!



Тема takvia akto tebe se razkarvat na sekundataнови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор Xishnika (licemer)
Публикувано10.02.03 20:57



toi za da e s tebe oshte sigurno iam nekva kirija neshto



Тема Ама той ...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано11.02.03 12:22



още ли е с теб? Защото ако аз бях на негово място, отдавна да съм забравил за теб.

Бахмааму! Има нещо гнило в Дания!

Бъдете високи!


Тема kasno vidjanoнови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторzarious (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 05:37



mojata prijatelka napravi sa6to kato teb sled 4 godini i kato mi kaza ne moje6 da si predstavi6 bolkata kojato se izpitva i predatelstvoto koeto yse6ta6(osobeno ako toi te obi4a istinski i silno)

az mnogoooo ja obi4am no nemoga da i prostja nikoga.samo predstavata 4e njakoi ja e dokosval i......... me ybiva.

lipsva mi no....az i bjah veren a tja se podigra s men.

tova izpitva i toi nezman kak 6te go prejivee.spodeli mi kakvo e stanalo da obmenim opit



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано07.04.03 09:30



Приятелят ти много драматизира нещата.Не се чувствай виновна,не си направила нещо,чак пък толкова лошо.Грешката ти е ,че си му казала.Извинявай,не искам да те нараня,но едва ли той стои 8 месеца без жена и чака да се върнеш.Ако те обича,ще остане с теб.Нищо не му доказвай и не му позволявай да те тормози и обвинява за изневярата ти.В живота винаги има повече от едно решение,важното е кое ще избереш.Желая ти щастие!

Повече усмивки !


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано08.04.03 00:51



"...но едва ли той стои 8 месеца без жена и чака да се върнеш..."
Ами ако я чака?
Защо жените все си мислят, че на мъжете само това им е в ума - да кръшнат нанякъде? Не отричам, че има и такива, но защо трябва винаги да се робува на определен стереотип и да се вкарват хора (чиято психика не разбираш, защото си от противоположен пол) в някакви измислени категории?
Ако ти си блондинка, би ли ти било приятно ежедневно да ти "доказват" колко са верни вицовете за блондинки?

"...Приятелят ти много драматизира нещата.Не се чувствай виновна,не си направила нещо,чак пък толкова лошо..."
Ако твоят приятел/съпруг, който ти много обичаш (надявам се), ти погоди този номер, как ще реагираш? Ще си кажеш "Е, Принцесо, нищо не се е случило, не драматизирай!"?

Пей, Траби, пей...


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: kalo76] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано08.04.03 01:52



Добре де,ти защо сега ме нападаш?Хайде, дай предложение,какво да правим с момичето-да го заплюем ли,че е легнало веднъж /и сега горкото съжалява/ или да го замерваме с камъни.Ти,като че ли падаш от небето,всеки ден се случват такива неща.Защо си мислиш,че ще реагирам различно ако се случи със съпруга ми?Подобна забежка,за каквато говори тя,не е повод за раздяла или развод.В случая не става въпрос за изневяра,която продължава във времето.И чесно ти казвам,че не познавам мъж или жена,които да стоят без секс 8 месеца,ако са физически и психически здрави.

Повече усмивки !


Тема KAT SA OBURNE KARUCATA.......DUHASHнови [re: snowprincess] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано08.04.03 05:58



DA SI MOJELA DA KARASH.sE EDNO EDNA MOAI PRIAJTELKA,NACHI HODI S EDIN AVER,NOS HTE S EJENI ZA DRUG KOITO NE E V bg,i a zi akzah,pomsili si dobre kakvo siaksh da ne izgubish.Emi tia si spi s avera mi kefiat sa,a kat sa vurni onai shi sa ojeni za engo,vsichki znaiat tova bez nego.A ianche mi govoreshe kolko mnogo go obcihala i t.n.Tui jenata ostaish li bez hui-umira

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема OHHH...Prosto...нови [re: don_Pablo] Отговор на мнението
АвторLENA (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 08:21



Ohhh, mnogo e lesno naistna da se pluem, no greshkata veche e napravena i mnogo iasno che toi ima pravoto da prekrati vruzkata, napulno shte go opravdaia kolkoto i da go obicham i kolkoto i da mi lipsva. Rabotata e tam, che az ako biah na negovo miasto, shte mi e nujna negovata pomosht zada prevuzmogna tova. Da, turpeliva sum, da ponasiam kato toi mi napomnia za tova, i da taia si i moiata bolka sama, zashtoto niamam pravo da go natovarvam i s neia.
Znaete li, nikoga ne sum si mislila che shte napravia podobno neshto. No puk, greshki stavat i horata kakvito i da sa praviat greshni izbori. Prosto, pitam, po kakuv nachin moga da mu pomogna na bolkata mu. Da, malko e kusno shtoto az sum tazi koiato go narani i doverieto veche e razbito, razbiram go, moje bi bih i go razbrala ako reshi i da mi go 'vurne', vupreki che tova ne bi opravilo neshtata.
Ne znam, viarvam che ot vseki izbor chovek bi triabvalo da si nameri niakukuv urok i pouka, i az veche sum si go namerila, no misia che bi triabvalo da mu pomogna po niakukuv nachin pri polojenie che toi reshi da produljim vruzkata.
Mersi vi za dobrite pojelania, i nai veche za razbiraneto. Pisna mi da se chustvam kato zviar, ne sum losh chovek i tazi postupka ne opredelia i ne pokazva haraktera mi.



Тема Re: OHHH...Prosto...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 08:51



Ами създай му някакви положителни емоции - заведи го някъде, подари му нещо и т.н. - ти си знаеш, показвай му, но само ако той повдигне въпроса, че този другия не означава нищо за теб и не го взимай толкова навътре, общо взето на всички им се случва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.