Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "СРОК" Отговор на мнението
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 12:38



Здравейте на всички!

Имам връзка вече 3 години с човек, който много обичам и твърдя, че той е мъжа на живота ми....Накратко: той е много състоятелен (вече!), и въпреки, че е надраснал доста възрастта си (25), все още не се чувства готов за по - голялмо обвързване. Живеем поотделно и чакаме да "ни дойде времето". Аз съм на 24 и си мисля, че мога да споделя живота си с него, но той ..... още не....

Скоро разбрах, че имам здравословен проблем, гинекологичен, и че трябва да ми направят операция. Не е сложна, но съвета на лекарите е в следващите 2 - 3 години да съм родила......сроковете звучат ужасяващо, защото винаги съм искала всичко да става "от самосебе си", а не насила, но за съжаление, така стоят нещата.

Проблема ми се състои в това, че незнам как да представя ситуацията на приятеля ми по най - безболезнен за него начин. Мисля да му кажа самата истина, но ме е страх, че това може да го отблъсне от мен.....Така или иначе до следващите 2 - 3 години нашата връзка може "сама" да достигне до фазата, в която ще решим да си имаме бебе, но.....все си мисля, че трябва да му кажа нещата сега......

Дори и да го отблъсна, може би това е едно изпитание за нас двамата, което ще е много показателно.......Вие как мислите?

Поздрави



Тема amiнови [re: Янa] Отговор на мнението
Автор THE MONSTER (from the HELL)
Публикувано30.04.03 13:28



spored men sednete dvamata is i pogovorete nadulgo i anshiroko i mu obiasni vsichko.uspeh



Тема Re: amiнови [re: THE MONSTER] Отговор на мнението
Авторkykи (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 14:41



Моето мнение няма да се хареса сигурно на повечето хора.
Според мен този пич след като е на 25 и сега се е опаричил няма да се навие да се обвърже с теб освен ако много много те обича (това ти го знаеш)
Моят съвет е да изчакаш тази година две, може да има друго лекарско мнение, знае ли човек и ако още си с него и си сигурна , че е единственич мъж , от който искаш да имаш дете , да направиш така, че да забременееш без той да знае , тоест да го поставиш пред свършен факт



Тема a znaesh li che maloumni patki akto tebнови [re: kykи] Отговор на мнението
Автор THE MONSTER (from the HELL)
Публикувано30.04.03 15:34



naiamt sdhansove niakkvi ,ako muja ima pone malko akul vinagi shi slaga guma



Тема Re:нови [re: kykи] Отговор на мнението
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.04.03 16:16



Е това последното беше много умно и много почтено!!!
Я ти се постави на негово място и виж как ще се почувстваш от един такъв "свършен факт",а?Егати хората



Тема Re: "СРОК"нови [re: Янa] Отговор на мнението
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 16:30



ne sam ot majkoto saslovie,no kato jena shte ti kaja,che e redno da mu kajesh.
Lekichko,bez da nasilvash polojenieto..........inache niama da razberesh kakvo misli.Stava vapros za tvoia jivot i mislia,che tribva da mu obiasnish.
Ne mojesh da preneberegnesh mnenieto mu,pri polojenie ,che tova moje da bade negovoto dete,koeto moje bo toy jelae.Kaji mu i shte reshite.Az pone taka bih storila.
.......i ne se bavi.



Тема Re: "СРОК"нови [re: Янa] Отговор на мнението
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 00:39



podkrepiam lady i monster-a, samo che niama nujda ot prekaleno goliama taktichnost, zashtoto vuprosa e vajen. az sum v pochti sushtata situacia, samo che az sum momcheto. kato vseki normalen chovek smiatam, che kyky e mnogo tupa i podla, i makar che e opravdanie, che e oshte malka, ne mislia, che shte se opravi.

ne mu jali chuvstvata chak tolkova - niama nishto da mu stane. i go napravi speshno. ako ne moje da vzeme reshenie, napravo si mu postavi ultimatum da vzeme reshenie primerno do mesec, i ako toi pokaje, che ne mu puka si nameri drug priatel. niama nezamenimi hora (mojesh i v drug da se vliubish i toi da se vliubi v teb za 1-2 godini), a i parite ne sa ot nikakvo znachenie, kato stava vupros za risk da niamash deca. taka, che se zahvashtai da pravish deca (sled kato si namerish podhodiasht muj).

ne se bavi nito den - gvori s nego vednaga...niama nujda da go podgotviash, nito nishto - ot 3 godini ste zaedno.

riska da niamash deca e prosto neshto izkliuchitelno opasno, i e prosto glupavo dori i za sekunda da se pokolebaesh zaradi niakva si plahost. ednoto e ot jizneno vajno znachenie. Da ne govorim, che sled 3 godini kato toi e na 25 spokoino mojesh da si go pitash i napravo kakvi sa mu planovete i bi bil suvsem validen vupros, a tvoiata situacia prosto si iziskva speshno da si poprikazvate.
Vsichko nai-hubavo...dano si imate mnogo bebeshoci



Тема te takvia akto neia idvat pri menнови [re: sylvi] Отговор на мнението
Автор THE MONSTER (from the HELL)
Публикувано01.05.03 22:48



i iadat huia i stradat mnogo ot men,sudbata gi rpashta pri divola



Тема Re: "СРОК"нови [re: Янa] Отговор на мнението
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 05:15



Mejdu hora koito se obi4at nqma temi TABU.Ako na nego ne mu iznasq perspektivata za po smislena i seriozna vruzka ne si gubi vremeto s nego.
Za da ti go kajat tova lekarite sigurno imat pravo.Izpravi tozi 4ovek na proverka za istinskite mu planove i 4uvstva.Budi smela i otkrita!
/kazvat 4e ako edna vruzka ne dovede do brak do 3 g se razpada ot samo sebe si/



Тема Re: "СРОК"нови [re: Янa] Отговор на мнението
АвторCъвeт (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 06:50



Според мен не трябва да чакаш, така ще му дадеш време да се подготви за да бъде баща евентуално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.