Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Тема когато единият заминава...нови Отговор на мнението
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 18:45



Здравейте,
влюбена съм в един мъж, имаме страхотна връзка вече повече от година.Сигурна съм, че го обичам и искам да остана с него.Той трябва да замине, защотото просто няма как да остане в България.Не искам да го губя какво да направя?Възможна ли е такава връзка?Възможно ли е да чакаш някой и да вярваш , че някак си пак ще бъдеш с него?Има шанс да се съберем след около полвин -една година, но е просто шанс, за който ще направя всичко възмжно.Чувствам се много безпомощно.Не мога да си представя какво е да го няма и не искам.
Какво да направя?



Тема Re: когато единият заминава...нови [re: дecи] Отговор на мнението
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 20:09



nikoi ne bi mogul da ti dade veren otgovor samo s tazi informacia, koiato si napisala, zashtoto otgovora zavisi ot mnogo neshta kato naprimer kakuv e negovia harakter, kakvo e negovoto otnoshenie, kolko sa golemi shansovete da se vidite otnovo, ti bi li mogla da zaminesh za tam, toi smiata li da se vrushta, ti s kakvo se zanimavash, toi s kakvo shte se zanimava...

moeto Desi v Bg me chaka, no vseki sam si izbira.



Тема Re: когато единият заминава...нови [re: дecи] Отговор на мнението
Автор himbeer ()
Публикувано26.04.03 21:40



Ако е сериоzен,ще направи всичко въzможно да бъдете zаедно. ( там или в Бг)

Иначе 1 година е страшно много време.Няма да можеш да си го поzнаеш после, нито пък той теб.

Не може да "сте zаедно", а той да живее там, а ти в Бг. Телефони, смс_и, интернет... са пълна глупост.Това не е връzка. (ама пак е нещо)

Ако те е страх че може да си намери друга, няма смисъл.Вероятността е много малка, а и едва ли ще му е до това ( zависи какъв човек е де)

А да. НИКОГА не раzчитай че ще те раzбере по тел. ако има да му каzваш нещо важно! Аz ако се обадя и кажа,че съм се подхлъzнала и падналач ще си помислят че съм се потрошила цялата и съм в болница. Сериоzно ! Големи гафове стават.



Тема Re: когато единият заминава... [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано27.04.03 00:34



1 година е наистина много време !

А и само Интернет е загубена работа.Постепенно писмата ще станат

Здравей,как си ?

Добре съм

Ти как си ?

Добре съм

докато накрая и писма няма да има ...........

All wealth begins in mind


Тема Re: когато единият заминава...нови [re: дecи] Отговор на мнението
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано27.04.03 02:09



Това дето го казват в предишните постове, че една година е невъзможно много време и т.н. не е вярно. Много зависи каква е била връзката ви до сега и какви са намеренията ви за бъдещето един спрямо друг. Ако и двамата решите, че си струва и знаете защо го правите, няколко месеца няма да попречат.



Тема Re: когато единият заминава...нови [re: дecи] Отговор на мнението
Авторkukla (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 03:12



zdr desi,znae6 li 4e az se 4uvstvah po sa6tia na4in,dokato ne stana taka 4e az zaminah i eto ve4e tzeli 2 god. 4e i nagore si zaminaha ,a tragnah s misalta samo za niakolko mesetza,ta da ne stane i z vas taka ot 6 mes,da stanat 6 godini.Triabva mnogo vnimatelno da pretzeni6 vsi4ko,znae6 li az razajdavah kato teb i silno i iskreno obi4aah 4oveka v Bg i se 4uvahme po4ti vseki den i toi mi se obajda6e i az na nego,no....... vsi4ko zapo4na da se "razvalia"v smisal 4e obajdaniata se razrediha ,vremeto(prestoia)mi se uveli4i v 4ujbina i prosto zagubih nadejda,makar 4e tova be6e maja ma me4tite mi i vse o6te e i sam ostavila vsi4ko na sadbata!ako e pisano 6te sme zaedno !ta misli i re6i i nai-vajno e da vzeme6 pravilnoto re6enie,da misli6 s mozaka si ,no da sledva6 sartzeto si!nadiavam se i 4oveka zaradi kogoto strada6 da te obi4a i da darji na teb !usspeh!!!!



Тема Re: когато единият заминава...нови [re: kukla] Отговор на мнението
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 12:09



ами той ще учи там, аз също ако ме приемат...искаме да се съберем и ще опитаме, но някак си той не е много сигурен....смята че много ще се променим и вече ще искаме нещо различно...което не ми харесва, защотото за мен няколко месеца не са много...освен това света е малък и все пак мога да го виждам понякога през тези месеци.Контакта много ще се промени и това е което ме притеснява...въпреки че съм имала подобна връзка около две години, но там нямаше шанс да се съберем...
Не мога да си представя дните си без него....Колкото и да ми казва , че ще ми мине, ще го преживея...аз най-добре познавам себе си и съм сигурна, че няма да е така...



Тема spored menнови [re: дecи] Отговор на мнението
Авторkukla (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 19:21



po dumite ti li4i 4e istinski obi4a6 tozi maj i 4e si gotova na vsi4ko za nego,dori i da obarne6 sveta,no o6te ot dumite ti razbiram 4e toi ne e tolkova siguren v sebe si i 4e 6te se promenite sas sigurnost!znae6 li ,toi e prav,6te se promenite i to mnogo i dvamata!razbiram te 4e v momenta ti e mnogo gadno i 4e bi dala vsi4ko ot sebe si za da si s nego,no ne misli6 li 4e nai-mnogo te boli za6toto lubovta ti ne e spodelena(v smisal 4e toi ne kazva tezi ne6ta ,koito iska6 da 4ue6)!znae6 li savet ne moga da ti dam,za6toto tisledva6 sartzeto si ,no vnimavai da ne ti go razbiat i 6te strada6 o6te pove4e!znam kolko e trudno da si na hiliadi kilometri ot lubimia 4ovek ,mnogo boli,mnogo vaprosi zapo4vat da se vartiat iz glavata ti,mnogo ne6ta se slu4vat nepredvideno,zapo4va6 da strada6 i da se obvianiava6 4e si triabvala da napravi6 tova,a ne onova!zatova ti kazvam 4e 6te poeme6 po edin pat palen s razo4arovanie i bolka!no vse pak az viarvam v dale4ni vrazki,za6toto ne e vajno s kogo 6te legne toi ili ti,a vajno e na kogo prinadleji sartzeto ti,nali?ako naistina mnogo go obi4a6 sledvai sartzeto si,za da ne sajaliava6 posle 4e ni6to ne si napravila za da se opita6 da go zadarji6,no se prigotvi i za razo4arovanieto koeto jivota moje da ti servira,taka 4e imai si edno naum i badi silna i ne se predavai na parvata sre6tnata trudnost!!!!uspeh!!!



Тема Re: когато единият заминава...нови [re: дecи] Отговор на мнението
Автор Meчo (пухкава)
Публикувано04.05.03 12:37



Мило, познавам поне 8 4овека, които са живяли разделени, някои за пове4е дори от една година.....Сега са ве4е семейства.... Питала сьм вси4ките персонално....и мьжете и жените.....Гадно е....но не невьзможно....После на4алото било трудно...отвикнали са да живеят и да се сьобразяват един с друг....Но това отнемало само 1-2 месеца....т.е това е крити4ния период.....Другото е.....сьбда....
Естествено не може да изисквате един от друг невьзможни неща.....например секс...Как може един мьж, а и една жена ,разбира се, в полово активна вьзраст да живее без това две години?????.....И това го говорете......
Ами исках да кажа доста неща,ама не сьм от сладкодумните....не се от4айвай, не се измь4вай с излишни тревоги за нероден Никол4о.....Помисли само 4е ако минете през това.през колко други неща ще можете да минете.....
Горе главата
Поздрави

Life is only a transient transfection


Тема Re: когато единият заминава...нови [re: дecи] Отговор на мнението
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 18:59



Ami i az minah prez tova predi vreme (razdelihme se, beshe obshto reshenie i oshte sme mnogo dobri priateli)... viarno e 4e ima shans, ako go iskate i dvamata, viarno e sushto, 4e prez studentskite godini sa nai- zdravite kuponi, suotvetno izkushenia- osobeno 1ta i 2ta kato se opoznavate... Sushto e viarno, 4e ako si seriozen za u4eneto, zaedno s kuponite zdravo zaliagash nad knigite i vremeto minava ugasno burzo...

Vsi4ko zavisi ot vas dvamata. No kato 4eta, toi ve4e biaga ot otgovornost (obvurzvane)... Ako ne iskash da se oparish, iziasni si otnosheniata s nego predi da zamine, no i ne go prtiskai mnogo...

2 varianta
1. Ako iska da te 4aka, da ti pomogne da otidesh (ama triabva toi da ti go e kazal, ne ti da nastoiavash), stremish se kum celta i tova e... triabva da si imate pulno doverie oba4e..ne e vagno dali shte se 4uvate/pishete...imate denia kogato shte se sreshtnete...Posledno: nikoga ne go pitai kakvo e stavalo dokato ste bili razdeleni... (niakoi go spomena)

2. (az go predpo4itam) Pravish se na bezrazli4na- ostaviash go da zamine, kazvash mu 4e go obi4ash, no go ostaviash da si givee givota. Stremish se da zaminesh, no i ti se zabavliavash. Nai- vagnoto spodeliash otkrito vsi4ko, kakvoto pravish: biah na kupon edi kude si, vidiah se s edi koi si, i t.n. - da vidi, 4e mogesh i bez nego.
Ako istinski te obi4a (a tova moge da go osuznae i kato opita s druga) kato otidesh shte se suberete. Ako li ne, pone shte imash podkrepa v na4aloto na obu4enieto si. Ne si struva oba4e da zaminavash zaradi nego. Triabva da otidesh da u4ish, samo ako go iskash za sebe si...

Uspeh i gore glavata! Izglegda si oshte dosta mlada, ako ne e toi, drugi shte ima! A 4e v na4aloto izglegda beznadegno...pregiviava se...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.