Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 26.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: kak se vliubva MUJнови [re: limonadka-patka] Отговор на мнението
Авторedna... (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 19:23



bih kazala oshte po- nelepo...moite roditeli kazvaha edno vreme, 4e na mugete im idval "vidov den". Mai sa bili mnogo pravi...

Ama zashto ne vidiah edin mug da se izkage po vuprosa, osven glupostite na don Pablo...Prosto pri tiah e siakash po-prosto, ne misliat (edna gena/ momi4e, vigda nai 4etso celia si givot s tozi mug), zatova i ne mogat da go obiasniat.

Muge, oprvovergaite me!



Тема radvam se che si mi fenkaнови [re: edna...] Отговор на мнението
Автор Putkotroshach (kurvar)
Публикувано06.05.03 19:51





iskash li da te ashladisam


Тема Re: okнови [re: don_Pablo] Отговор на мнението
Авторccard holder :-) (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 04:14



Абе, Дон Пабло, все се каня да те питам - какво против имаш Американ Експрес??? Що така само с eurocard mastercard работиш.... Много ограничаваш кръга на транзакциите, ще знаеш :-)



Тема Re: Само глупости пишат тия...нови [re: edna...] Отговор на мнението
Автор Toia (CMAXHAT)
Публикувано07.05.03 05:00



Аве жените ви попитаха нещо и вие на де емнахте темата???
Карай. Пичове не се заяждайте така бре , ша ви са обидят жените.
Колкото до това как се влюбва един муж ... ами за всеки си е що годе индивдуално. Но мъжете честно казано сме доста свенливи и много раними хора (затова понякога само простотии, за да не се вижда слабостта ни. Опитваме се да го прикрием с най-идиотските методи), и едва ли ще си излеят душата туко така (вервай ми)
Аз сега също няма да ти кажа как се влюбвам (ще ти кажа след 3 дена)
А иначе много смело така обобщи всички мъже?! и като гледам как се изцепи за това, че: ”една жена/момиче, вижда най-често целия си живот с този миг”?!
Вие жените (прости ми първо ти обобщи за всички жени) да не би да живеете само за мъжете , може би друго си искала да кажеш?
Честно казано жените са не-много често мисъл номер 1 в главата на един мъж
Айде до след 3 дена

Няма невъзможни неща, има неродени идеи


Тема Re: kak se vliubva MUJнови [re: limonadka-patka] Отговор на мнението
АвторEдин Mъж (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 09:54



Еми как се влюбват :-), предполагам както и вие. Не , че на мен лично ми се случва често, но както се казва всеки си намира майстора. Предполагам и симптомите са същите - постоянно искаш да си с тоя човек, да споделяш, да си говориш, да има близост. Поне при мен секса някак си отива на второ място, в смисъл не е най-важното нещо, а нещо нормално допълващо цялостната картина!



Тема Re: Само глупости пишат тия...нови [re: Toia] Отговор на мнението
Авторedna.. (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 16:37



Prav si, govoreh "po princip", zashtoto kato cialo tova sum 4uvala ot tolkova mnogo pozanti i priatelki- vsiako gadge im e poslednoto, s nego shte sa zavinagi...Az vse se opitvam da obiasnia, 4e s takava naglasa ne se trugva...

Obobshtih mugete s "vidovia den', no tova ne zna4i 4e vsi4ki sa taka. Prosto mi se struva 4e sa po impulsivni. Ama ne iskam da pravia harakteristiki na mugete

4akam da 4uia kak se vlubvash I shte ti pisha sled 2 sedmici, 4e otvam na po4ivka... Virarvam ti1 (izvun kruga na shegata)



Тема az vinagi akram po edin is ushti tip za sichkoнови [re: ccard holder :-)] Отговор на мнението
Автор Putkotroshach (kurvar)
Публикувано07.05.03 22:48





iskash li da te ashladisam


Тема Re: kak se vliubva MUJнови [re: Eдин Mъж] Отговор на мнението
АвторMarried_lover (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 23:31



Ами как се влюбва - по принцип мъжете се влюбват в простачки и хитречки - от умната жена, която знае какво иска и го отстоява или пък знае повече от тях, бягат като от огън. Искат жени със слаб характер или такива, които привидно са кротки, но които в крайна сметка ги въртят на пръста си като парцалки.

Долу мъжете!!



If you don`t like my attitude, stop talking to me!!



Тема Re: kak se vliubva MUJнови [re: Eдин Mъж] Отговор на мнението
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано08.05.03 23:47



хехе
чак пък да си говориш и да споделяш...



Тема Re: kak se vliubva MUJнови [re: Married_lover] Отговор на мнението
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано08.05.03 23:47



убу, щом имаш мерак да си отгоре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.