Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 20.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За аналния секс???нови Отговор на мнението
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 08:21



ОК, мом4ета, ей този въпрос ми е много любопитен...
Защо толкова много се кефите на аналния секс, при положение 4е пове4ето жени го правят само и само да ви направят кефа, а дефакто ги БОЛИИИИИИИИ
Да, и аз съм се приструвала, тъка 4е не вярвайте като пъшкаме и стенем, в пове4ето слу4ай това е от болка, а не от удоволствие.



Тема Re: За аналния секс???нови [re: Линa] Отговор на мнението
Автор WhiteGangster (Red Or Dead)
Публикувано21.02.03 10:39



Ами ти сама го каза, скъпа. ЗАЩОТО ВИ БОЛИ !!!! Това е основното.

CSKA - Beyond The End Of Time


Тема Re: За аналния секс???нови [re: WhiteGangster] Отговор на мнението
Авторex чe roт (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 15:43



На мойте приятелки им е гот. Сами си искат след някое време. И с тебе ще е така.



Тема Re: За аналния секс???нови [re: Линa] Отговор на мнението
Автор Mamma (уморена)
Публикувано21.02.03 16:45



Добре де, аз пък това не мога да разбера - вече в 3 клуба се пише основно по темата за аналния секс.
Ами на който не му харесва - да не го прави!
Но айде моля стига с тези обобщения и опити за налагане на някакви норми или пък анатемосване на даден вид секс.
Не може на всички едни и същи неща да им харесват или да не им харесват.

Ако мъжът/приятелят ти е достатъчно "на място", ще те разбере ако му кажеш, че не ти е приятно. То секса не е самоцел или начинание, при което целта е да се достави удоволствие само на единия. Сексът е истинско удоволствие, когато и на двамата им е приятно - независимо от това, как, къде и колко се прави - важното е на двамата да им е добре и да им харесва.

А специално за аналния секс - може да не си попаднала на мъж, който да знае как да го направи или пък имаш достатъчно психически бариери, които те спират да изпиташ удоволствие от това или наистина просто да не ти харесва.
Също така, както и при вагиналния секс - това не е нещо, което да може да го правиш по всяко време, когато решиш - има много психо-физико-емоционални фактори, които могат да помогнат да изпиташ удоволствие или да попречат на това.
На някои им харесва да го правят често, на други рядко, на трети въобще не им харесва.
Има хора, които имат нужда и желание за секс всеки ден (в случая не говоря за аналния секс), други им е достатъчно да имат 1-2 контакта за месец.
Защо все се опитвате да вкарате всички в една рамка - колкото хора, толкова и предпочитания и различни вкусове.

Само за инфо - изпитвам удоволствие от аналния секс.
Не го практикуваме често. Правим го, когато аз самата имам желание за това. Да, случвало ми се е да ме заболи или да нямам желание в дадения момент - тогава го казвам на мъжа ми и просто не го правим, а си доставяме удоволствие по друг начин.

Не мога да разбера защо някои се напъват да правят неща, които не им харесват!
Проблемът не е в мъжете, а в самите жени, които заблуждават партньорите си, че нещо им харесва. Съвсем естествена реакция от тяхна страна е, когато с действията си им покажеш, че нещо ти харесва, те да искат да го правят, за да ти доставят удоволствие.

Ако човекът, с когото си, знае, че не ти е приятно и въпреки това го правиш - надали ще му хубаво.
Ако пък не го интересува - каква връзка е това и със що за човек си се събрала?!?

... може да е епизод, може да е цял живот, казва ли ти някой докога ...

Редактирано от Mamma на 21.02.03 17:02.



Тема Re: За аналния секс???нови [re: ex чe roт] Отговор на мнението
Автор WhiteGangster (Red Or Dead)
Публикувано21.02.03 21:15



Чакай малко, то и моите си искат, само че на мен не ми дреме от какви съображения го правят. Ръгам и ме кефи като ги боли, курветата скапани


Дееа мааави говежда, дееа !!!

Редактирано от WhiteGangster на 21.02.03 21:17.



Тема Re: За аналния секс???нови [re: WhiteGangster] Отговор на мнението
Автор****** (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 21:39



pichaga si ot sekude kakto kazvat u tvoeto selo



Тема Логичен отговорнови [re: Lina] Отговор на мнението
АвторWhite_Gangster (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 10:12



Това зависи изцяло от жената. Ако го правя с такава, която харесвам и уважавам, не допускам да я боли и гледам сексът да и доставя толкова удоволствие, колкото и на мен (дори и повече). Но ако просто забърша някаква пачавря някъде и я вкарам в леглого изобщо не ми пука какво става с някои нейни телесни части, защото тогава просто се подигравам с тъпото парче и го карам да се чувства един унизен боклук. Ако нещо не ми е до секс, просто и тегля един бой, защото и това ме кефи. И съвсем не се определям като мачо или нещо подобно, аз не се нуждая от жени, за да си галя самочувствието и да си доказвам мъжествеността. И в това отношение не съм единствен, защото ти за какво мислиш, че толкова мъже се кефят на аналния секс? И то при условие, че разликата между него и нормалния от гледна точка на усещането е нулева (с изключение на първите няколко секунди) ? Това, че един мъж се старае да не те боли съвсем не означава, че не се кефи в същия момент как те ебе в гъза, как доминира над теб, как те подчинява на волята си и как ти си неговата "малка курва". Това са си фундаментални аспекти от мъжката психология и ако някой твърди обратното си имай едно на ум



Тема Re: За аналния секс???нови [re: Линa] Отговор на мнението
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано24.02.03 19:14



кефа не е точно от аналния секс, а от оралният веднага след него... нали се сещаш първо в гъза после в устата за да не се губи аромата!

You can run, but you can't hide! No place for beginners or sensitive hearts!


Тема вкуснови [re: Lina] Отговор на мнението
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано27.02.03 18:51



Просто въпрос на вкус...както повечето жени мразят агнешко месо и колкото и да им обясняваш колко е вкусно, никога няма да им хареса...



Тема Re: Логичен отговорнови [re: White_Gangster] Отговор на мнението
Автор mikroni ()
Публикувано28.02.03 10:00



баси! толкова много мъже съм питала (лично, не в клубовете), за да получа един искрен отговор (какъвто знам че е твоя) и те вся ми обясняват как: "ми за да доставя удовоствие на жената, ми защото усещането е друго..." и т.н. простотии.
кефя се че поне един се взе в ръце и написа точно това заради което всъщност го правите -)))))
интересното, приятел, е че повечето жени които изпитват удовоствие от аналния секс знаят за мъжката гледна точка -))))
приятен ден ти желая!

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.