Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 23.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Странно...нови [re: Mилa] Отговор на мнението
АвторWHO (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 18:39



az ne znam koi gleda na teb po tozi nacin;)
no stom taka si resila e malko trudno nqkoi da ti promeni mnenieto
osobenno ako bqgas neprekasnato

vapros na zelanie, nezelanieto moze da se oprawdae po hilqdi nacini, no da :)) ne e chestno taka trqbwa da sme iskreni
kolkoto do psihqsalite maze - men sa me naranqwali, no ne sum psihqsal ot tova
daze sum mnogo otvoren i s dobri chustva. vaprosa e che srestam psihqsalo otnosenie...

sto ne e udaril 1 telefon? a ti sto se darza kretenski s nego i go otreza mi kuf telefon da ti udari, da go otrezes pak
chowek ne moze da opitva da bezkrainost, kato vidi che udrq na kamak smenq posokoata i tva e. ne sum lud da si biq glawata v betonna stena ot nakarnena sueta i stah dokato si razbiq cheloto, NALI



Тема Re: Странно...нови [re: Mилa] Отговор на мнението
АвторWHO (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 18:41



i drugo
imam chustvoto che si si izgradila nqkwa predstawa za mazete i gi slagas wsichkite w edin kazan:) pogresen podhod.
horata sa razlichni, ne se delqt samo na maze i zeni



Тема В прав текст може ли?нови [re: Mилa] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано24.03.03 19:37



Мъже, какво би ви накарало да се обадите на жена, с която сте се виждали един единствен път преди месеци, почти година?

Това, че ни се е..., но няма с кого. Пролет настана, хормоните ... влезнаха в дисбаланс, станали сме направо като мартенски котараци.

Пак добре, че не се катерим по покривите да мяучим. Нали си имаме телефони, а някои и джи-ес-еми.

Бъдете високи!


Тема Re: Странно...нови [re: WHO] Отговор на мнението
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 21:08



Абсолютно съм съгласна WHO. Не деля хората на мъже и жени. Не съм толкоз органичена или толкоз огорчена, че да твърдя, че "всички мъже били свине":) Това е признак за незрялост и комплекси. Но както жените имат общи черти, така и мъжете. И това си е дори физиологически обусловено - просто мъжете много мислят за секс и имат много силна нужда от секс. /Някой жени също/. Понякога като си гладен искаш просто да ядеш и сухия хлебец може да ти се види невероятно вкусен. Ако погледнеш - част от мненията тук съвпадат с мойта версия. Нямам нищо против когато един мъж има нужда от секс да се опита да го намери по някакъв начин. Но ме дразни, когато ме лъжат и се опитват да ми излизат с някакви плоски свалячески номера.
Аз по принцип съм доста деликатна с мъжете и много дипломатично им показвам отношението и намеренията си спрямо тях. Не ги "режа":) Знам, че те имат чувства също както и аз. Така че не вади томаковката на войната:) Аз съм приятел и фен на мъжкия род:))



Тема Re: Странно...нови [re: try again] Отговор на мнението
АвторWHO else (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 21:28



trqa ti kaa i drugo:)
i 5 godini da sum nq glad i voda, pak nema da se nahvarlq na nqkoq ei taka
takav chowek sum

"hiustun" vika "apolo", chsssh alooo, ima li nekoi na borda:))



Тема Не знам защо...нови [re: WHO] Отговор на мнението
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 21:49



Не знам защо жените се плашат от теб. Ако имах възможност да те наблюдавам за известно време може би щях да имам някакви предположения:) Мога да ти кажа мен какво ме плаши в мъжете.
1. Прекалено стремително ухажване - предпочитам постепенното сближаване.
2. Прекалено бързо изразяване на желание за сериозно обвързване и дори брак.
3. Прояви на гняв, нервност, избухливост, склонност към насилие - бягам като дявол от тамян.
4. Ако мисля, че някой много ме превъзхожда като интелект, външен вид, социално положение - това много рядко ми се случва, но все пак се е случвало.



Тема Re: Не знам защо...нови [re: Mилa] Отговор на мнението
Авторguess (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 23:03



brei:)
mnogo si izcherpatelna
hah

1 - moze bi
2 - posmartno ne:)
3 - ne
4 - ne komentiram

mai ne se izrazih pravilno, kakto i da e, ziwi i zdravi



Тема недейте така бе...нови [re: gagalove] Отговор на мнението
АвторБлyдkaв Блитвap (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 16:55



Вие ги изкарахте мъжките бетер животни бе!
Недейте да прекалявате. Ще ви кажа нещо, което за моята особа като представител на мъжката раса е вярно, а съм сигурен, че важи и за мнозина:
1. В много случаи мъжете са поне толкова емоционални колкото и жените. Всъшност не се вживявайте толкова в така наречената "разлика между половете", защото последната е минимална и е чисто физиологическа (за което трябва да благодарим на Твореца). Различни са формите на поведение на половете, но не и съдържанието, което се крие зад тях. Това го постулирам без окото ми да мигне!
2. Много по-лесно е да се обадиш на жена, която горе-долу ти харесва отколкото на такава, която яко ти харесва. По простата причина, че във втория случай може направо да изпитваш страх от евентуален отказ... И започва една работа - да и се обадя ли, да не се ли, ами ако ми каже "не"? Това наистина може да се проточи с месеци. Диагнозата се нарича "липса на самочуствие". Но последното няма да го дискутирам по-подробно...

Такива ми ти работи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.