Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 23.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Тема Borba sre6tu kosopada.нови Отговор на мнението
Авторzhivko (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 17:37



Edin mnogoo sre6tan muzki problem ...Kosopad...
hora kak da se spre efikasno kosopada,da se sgasti kosata,bez strani4ni efekti i da ne e skupo:(.Ima li nadezda???
aj pls da poglednem seriozno na tazi tema. ima mnogo temi drugi za 6ou da ne q ptawim i tazi takawa..
blagodarq predwaritelno



Тема Re: Borba sre6tu kosopada.нови [re: zhivko] Отговор на мнението
Автор azia ()
Публикувано26.02.03 18:20



купуваш си една готина самобръсначка и методично през 1-2 дена си теглиш по една контра на черепната кутийка. по-ефикасен и по-евтин метод от този нема. тъй и тъй ще лъснеш кат великденско яйце, та колкото по-рано свикнеш със гледката, толкова по-добре.

аз няма къде да избягам - в коридори с призрачен вятър


Тема Re: Borba sre6tu kosopada.нови [re: zhivko] Отговор на мнението
Авторizpatil (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 03:41



Zdravei ,naistina seriozna tema.Opitai s izjekcii BEPANTENE-SCHWITZERLAD,tesa na xormonalna osnova i vitamini.Efekta pri tqx e 70% uspeshen pri zenite.Informacjata q imam ot lekar izprobavl tezi injekcii.No dali shtee polozitelen pri mazete tova neznam.I vse pak stava duma za kosa.? Mc_Laud@abv.bg



Тема Re: Borba sre6tu kosopada.нови [re: zhivko] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано01.03.03 13:10



В Центъра по козметична хипупгия на ул. "Солунска", София (м/у "Витошка" и "Хр. Ботев") се занимават с този и подобни проблеми от 30 години. И . . вероятно, са много наясно с въпроса. Ще ти помогнат. При това цените им не са усмъртителни като на частните центрове с такава дейност.

Успех!

Бъдете високи!


Тема Re: Borba sre6tu kosopada.нови [re: zhivko] Отговор на мнението
АвторDoktor K (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 20:04



Narodnata medizina e moje bi nai-bezvredna: chesun, kopriva, ozet, rizinovo maslo i drugi zazdraviavat kosata. Tochni rezepti neznam.



Тема Re: Borba sre6tu kosopada.нови [re: Doktor K] Отговор на мнението
Авторpiv (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 22:16



bez da go zelaia shte te otchaia...................niama 100% siguren nachin za reshavaneto na problema,a i da ima ne bi te udovoletvorilo.......prekaleno e skapo
Kogato biah v USA mnogo reklamiraha REgain(ili neshto takova) no v usa e mnogo izvesten kazvat che na niakoi pomaga ako ima nachin porachai go na niakoi poznat
tova e shampoo koito deistva i hormonalno a ne e skap(okolo$30).USPEH



Тема Re: Borba sre6tu kosopada. [re: zhivko] Отговор на мнението
Автор genady (непознат )
Публикувано05.03.03 10:41



Sdrasti,

Ami as imam sastija problem - nasledstwen kosopad. Lekarkata mi w Germanija mi predpisa edno lekarstwo na ime “Propecia" - proiswoditel e MSD, zena okolo 50 ewro za mesez, no za sazhalenie ne se wnasja ot distributora na MSD w Balgaria. Lekarstwoto dejstwa blokirajki edin enzim, koito ima klutchowa rolja pri uwrezhdaneto na korena na kosama. Loshoto e, tche ne lekuwa i w momenta, w kojto go spresh pak potchwa da pada kosata. As go pija ot okolo godina i polowina i ne sam usetil stranichni dejstwija (oswen finansowite :-). Efekt ima sas sigurnost - kosata spira da pada i da zeh stawa po-gasta. Pishi, ako te interesuwat oste podrobnosti.

Pozdrawi

Genady



Тема Re: Borba sre6tu kosopada.нови [re: genady] Отговор на мнението
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 11:48



аз също се интересувам от това лекарство. кажи от къде мога да си го купя ?



Тема Re: Borba sre6tu kosopada.нови [re: k] Отговор на мнението
Авторgenady (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 17:48



Ami w BG ne mozesh da go kupish. Firmata predstawitel na MSD ne go wnasja, makar tche to e bilo registrirano predi dwe-tri godini kato lekarstwo w zdrawnoto ministerstwo. Mojesh da go kupish eventualno ot tchuzbina, no za wseki den ti trjabwa po edno haptche, a zenata e dosta wisoka - okolo 50 ewro za 28 hapcheta.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.