Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 29.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Имам кофти наблюдениянови Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано22.02.03 15:07



Много мразя да съм лош в събота или неделя, но ...

В този бизнес съм от 13 години.
Имам екип от около седемстотин преводача на 54 езика (не съм ги броил преводачите от близо година).
Принципът на оцеляване в екипа е "до първи голям гаф".
Единственият рус, оцелял в екипа, е мъж - брилянтен преводач и чудесен човек, но е рус, защото има кръв от русифицирани волжски българи.

Изводи:

- русите не стават за работа (за нищо);
- русите са генна грешка - да се родиш рус е кошмарна и фатална генотипна малформация;
- русите са глезеници и галеници на живота и тая работа с поемането на отговорности и нихното стриктно изпълняване не им е по силиците нищожни;
- русите никога не стават наистина специалисти по каквото и да било;
- русите не са красиви нито външно, нито по душа;
- русите са шибана холивудска манипулация на съзнанието на средно тъпия съвремен българин;
- на русите всичко им недо ... направено и недо ... вършено в развитието, абе недоебано отвсекъде;
- русите ...

Русите могат, май, само да раждат/правят, за всеобщо успокоение, неруси и не толкова тъпи и безотговорни деца, защото доминантния ген ... не е рус.

За щастие, последната блондинка ще умре след около двеста години, въпреки успехите в удължаване на средната продължителност на живота.

Хайде сега, заяжте ме!
Само, имайте предвид, че разполагам с достатъчно данни от психо, IQ, статистически и прочая проучвания, та да ви затворя устите.

Подпис: Черногледец Храбър

Бъдете високи!


Тема Re: Имам кофти наблюдениянови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано22.02.03 18:04



Кое е по- тъпо: тъпата блондинка или тъпата брюнетка? Не ти ли прилича на въпроса кое е по-тежко килограм желязо или килограм памук?

Като демократ и щирока душа не мога да подмина очевидната липса на внимание към тъпотата на тъмнокосата част на човечеството. Те също заслужават някой ред.



Тема Re: Имам кофти наблюдениянови [re: ABe] Отговор на мнението
АвторGoiko (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 19:39



Ama toi gowori i za rusi myze.



Тема Re: Имам кофти наблюдениянови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано22.02.03 21:31



Да те чуе Чичко Хитлер...



Тема Vsichki nuansi na ruso li?нови [re: Karl Terzaghi] Отговор на мнението
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 00:11



Vsichki vitzove i obubshtania imat element istina, no puk imam vupros.
Za VSICHKI rusi hora li govorish? I po kakvo tzenish i opredeliash uspeha- na kogoto i da bilo? Po Hollywood-ski standarti li, nujno li e niakoi da e prochut v svetovna sfera za da e uspeshen i kaduren? A mujete/jeniete koito sa genetichno ne rusi? Tvoeto mnenie za tiah sushto li vaji, ili govorish za 'naturalno' rusite? Zashtoto az sum zabeliazala, ot lichen opit, che priatelki koito se izrusiavat sled vreme iztzialo si namirat miasto v stereotipa "tupata blondinka" i "airhead".

Po estetichnata chast na vuprosa, abe, vupros na mnenie i vkus. Az lichno vinagi sum tvrdiala che edna rusa jena e mnogo po ochibiina otkolkoto edna chernokosa jena. No puk, mislia che krasotata na edna chernokosa, chervenokosa, kesteniava jena e mnogo po exotichna i naistina moje da se narache KRASOTA. Dokato pri blondinkite, kolkoto i da sa hubavi, si ostavat SLADKI. Tova e mnoeto mnenie, de. Nikoga ne sum mogla da opredelia edna rusukosa jena kato krasiva. (Moje bi moeto mnenie e mnogo subektivno tui kato az samata sum s chera kosa )

ABE, kefi me konfliktnata ti i provokativna lichnost. Da ne si zodia vezni? he he he



Тема Re: Vsichki, всички!нови [re: Lina] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано23.02.03 11:19



Za VSICHKI rusi hora li govorish? - Да, за всички.
I po kakvo tzenish i opredeliash uspeha na kogoto i da bilo? - Не са добри в професията, нямат дисциплина, лигльовци и лигли.
A mujete/jeniete koito sa genetichno ne rusi? - Изрусените, както правилно си забелязала, sled vreme iztzialo si namirat miasto v stereotipa "tupata blondinka" i "airhead", "bottle blond".
Dokato pri blondinkite, kolkoto i da sa hubavi, si ostavat SLADKI. - Даже и сладки не са, ами едни ... прекалено подсладени такива.
Да живеят ченокосите! Остава и да си със зелени очи и за теб - опашка от желаещи.

ABE, kefi me konfliktnata ti i provokativna lichnost. Da ne si zodia vezni? he he he
Хе-хе, нямам зодия. Зодиите са няква огромна статистическа недомислица. Пък и тринадесетата зодия премахната от смотаните християни, нали ги е страх от числото тринадесет.

Бъдете високи!


Тема Добре, че е ...нови [re: Karl Terzaghi] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано23.02.03 11:22



мъртъв, мамка му изкукала.
Аз само споделям наблюдения, братко.
Емпирични данни, дет се вика.

Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 23.02.03 11:27.



Тема Независимо от цвета на ...нови [re: Green light] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано23.02.03 11:27



косата, кожата и очите всеки ВСЕКИ ДВЕ ЦЯЛО И ЩЕСТДЕСЕТ И СЕДМИ ЧОВЕК (37.67%) е с коефициент на интелигентност под 90. Колкото по-ниско от 90, толкова по глуповат, глупав, тъповат, тъп, тъп до вдлъбване, монументално тъп, трансгалактически тъп и т.н.

Сега широката ти демократична душа доволна ли е?

Бъдете високи!


Тема Re: Независимо от цвета на ...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано23.02.03 12:00



100%! Това е то равенството! Даже може да цитирам при случай превъзходните степени на глупоста: глуповат, глупав, тъповат, тъп, тъп до вдлъбване, монументално тъп, трансгалактически тъп и т.н.
Много ми харесаха. Така много лесно мога да изготвя таблици. По вертикала съответно степените; по хоризонтала - заплатите. Само остава да нанеса имената.



Тема Радвам се, ...нови [re: Green light] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано23.02.03 12:14



че си доволен.

Лек ден!

Бъдете високи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.