Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 14.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ех, професоре...нови [re: toni] Отговор на мнението
Авторлeни (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 16:12



Че с какво пък ти е попречил на теб или на когото и да било? С това, че си изказва мнението ли?



Тема Re: Ами то...нови [re: тя] Отговор на мнението
Автор Boomer (готин тип)
Публикувано01.05.03 06:51



Защо и ка го правя АЗ
Ами значи, аз се запознах с едно много яко момиченце с нея реших че ще пробваме "отзад". Постарах се и направих следното:
1. Обработих я отвсякъде с език докато направо не почна да конвулсира
2. Много влазхен пръст или най-добре с лубрикант, обилно намазан и бръкнах в дупето (бавно, мнооого бавно), като през това време не забравях да и доставям всякакви удоволствия - там клиторни вагинални и прочие... мозхе да галите и каквото се сетите от нейното тяло...
3. После си намазах пишката и леко и пак плавно я мушнах.
4. Поседяхме малко така и лко се раздвижихме все по-бързо и по-бързо и хоп - взе че стана супер! Хубаво е да си е наравила несхто като клизмицхка или поне да се е измила много добре, зашото има опастност от болести обаче. А пък аз после продължих като ту го слагах отпред ту в задника а през това време пъхах пръст на другото място. Е тя щеше да припадне!!! Супер се кефеше. А пък аз си напипвах пишката през стеничката мезжу ануса и влагалището - интересно колко нежна и кехкичка е тя! Много е суперска. Най-доброто изживяване!!!!
5. После на един купон няколко дни по-късно(вече си се праскахме в задника стабилно) тя ме заведе на усамотено и докато се усетя си завря пишката ми в задника си и се развъртя сама. Беше и много гот заклевам се!

Та мисълта ми е всъщност:
Правете нещата правилно и ще станат! Скъпи дами ще ви хареса, има си своите готини страни и за двата пола! Аз лично го правя заади виското ниво на интимност - това е нещо специално, нали така. Е не за всички - някои си го правят като драсти. Но смятам че тези които са опитали остават в клуба... с жени разбира се...



Тема Re: вкуснови [re: Dakota] Отговор на мнението
Автор Jupiter (член)
Публикувано01.05.03 08:12



А ти обичаш ли агнешко?



Тема Re: Ами то...нови [re: Boomer] Отговор на мнението
Автор glupcho (ентусиаст)
Публикувано01.05.03 09:40



няма как да не се съглася с високото ниво на интимност



Тема Re:Абсолютно синови [re: Boomer] Отговор на мнението
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано01.05.03 12:23



прав, освен психическата нагласа лубриканта и клизмата са си задължителни за взаимното удоволствие



Тема Re: Gangster,нови [re: WhiteGangster] Отговор на мнението
Автор oziris (член)
Публикувано01.05.03 20:25



mi sa chini problema ti da ne e e samo edin, brato
Q idi pri chichko Froyd, nai-dobre
Tas belkim te prasne i tebe nqkoi v guza, che da dominira.
Kaval smotan!!!!!!!!!



Тема Re: За аналния секс???нови [re: Линa] Отговор на мнението
АвторCell (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 00:55



Ami така е. Аналния секс е по интересен защото е унизителен за жената. Тъй си мисля :-)



Тема Re: Prava si, no...нови [re: жeнa] Отговор на мнението
АвторПитaщa (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 17:03



Принципно имам желание да пробвам нещо такова, но не ми е ясно много каква е пердварителната подготовка и изобщо всички подробности около изпълнението му Би ли ме светнала ?
Благодаря предварително



Тема Za jenata li:))?нови [re: Cell] Отговор на мнението
Авторcel4o (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 17:34



ami 4e to i ti stava6 za analen seks be moito mom4e



Тема Re: За аналния секс??? [re: Cell] Отговор на мнението
Авторne opitala (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 19:15



zashto da e unizitelno?

Az ne go pravia ot drugi suobragenia, no puk kakva bi bila razlikata, ako ligesh genata ili tia ti pravi svirka?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.