Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 22.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE? Отговор на мнението
АвторLENA (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 20:01



С този въпрос се обръщам кьм мужете...

С приятеля ми сме заедно от 4 год., но тъи като аз у4а в 4ужбина, виждаме се само 4 месеца от годината. На кратко, изневерих му един път, стана съвсем спонтанно, казах му (може би грешка, искам да няма таини между нас) и разбирам 4е това беше много тъпа постъпка, и адски съжеляжам. Не бих допуснала тожа да се повтори- не и след болката която при4иних и на двама ни. Искам общо бъдеще с него, но имам 4уството 4е никога няма да ми има доверие, и вси4ко във връзката ни ве4е свързва единствено с тази тъпа ве4ер.

Били ли сте в такава ситуациа, и как сте я превазмогнали? Какво да направя за да му се докажа? Ще му мине ли някога и как мога да му помогна? Помощ!!!



Тема takvia akto tebe se razkarvat na sekundataнови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор Xishnika (licemer)
Публикувано10.02.03 20:57



toi za da e s tebe oshte sigurno iam nekva kirija neshto



Тема Ама той ...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано11.02.03 12:22



още ли е с теб? Защото ако аз бях на негово място, отдавна да съм забравил за теб.

Бахмааму! Има нещо гнило в Дания!

Бъдете високи!


Тема kasno vidjanoнови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторzarious (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 05:37



mojata prijatelka napravi sa6to kato teb sled 4 godini i kato mi kaza ne moje6 da si predstavi6 bolkata kojato se izpitva i predatelstvoto koeto yse6ta6(osobeno ako toi te obi4a istinski i silno)

az mnogoooo ja obi4am no nemoga da i prostja nikoga.samo predstavata 4e njakoi ja e dokosval i......... me ybiva.

lipsva mi no....az i bjah veren a tja se podigra s men.

tova izpitva i toi nezman kak 6te go prejivee.spodeli mi kakvo e stanalo da obmenim opit



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано07.04.03 09:30



Приятелят ти много драматизира нещата.Не се чувствай виновна,не си направила нещо,чак пък толкова лошо.Грешката ти е ,че си му казала.Извинявай,не искам да те нараня,но едва ли той стои 8 месеца без жена и чака да се върнеш.Ако те обича,ще остане с теб.Нищо не му доказвай и не му позволявай да те тормози и обвинява за изневярата ти.В живота винаги има повече от едно решение,важното е кое ще избереш.Желая ти щастие!

Повече усмивки !


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
Автор kalo76 (умен таралеж)
Публикувано08.04.03 00:51



"...но едва ли той стои 8 месеца без жена и чака да се върнеш..."
Ами ако я чака?
Защо жените все си мислят, че на мъжете само това им е в ума - да кръшнат нанякъде? Не отричам, че има и такива, но защо трябва винаги да се робува на определен стереотип и да се вкарват хора (чиято психика не разбираш, защото си от противоположен пол) в някакви измислени категории?
Ако ти си блондинка, би ли ти било приятно ежедневно да ти "доказват" колко са верни вицовете за блондинки?

"...Приятелят ти много драматизира нещата.Не се чувствай виновна,не си направила нещо,чак пък толкова лошо..."
Ако твоят приятел/съпруг, който ти много обичаш (надявам се), ти погоди този номер, как ще реагираш? Ще си кажеш "Е, Принцесо, нищо не се е случило, не драматизирай!"?

Пей, Траби, пей...


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: kalo76] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано08.04.03 01:52



Добре де,ти защо сега ме нападаш?Хайде, дай предложение,какво да правим с момичето-да го заплюем ли,че е легнало веднъж /и сега горкото съжалява/ или да го замерваме с камъни.Ти,като че ли падаш от небето,всеки ден се случват такива неща.Защо си мислиш,че ще реагирам различно ако се случи със съпруга ми?Подобна забежка,за каквато говори тя,не е повод за раздяла или развод.В случая не става въпрос за изневяра,която продължава във времето.И чесно ти казвам,че не познавам мъж или жена,които да стоят без секс 8 месеца,ако са физически и психически здрави.

Повече усмивки !


Тема KAT SA OBURNE KARUCATA.......DUHASHнови [re: snowprincess] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано08.04.03 05:58



DA SI MOJELA DA KARASH.sE EDNO EDNA MOAI PRIAJTELKA,NACHI HODI S EDIN AVER,NOS HTE S EJENI ZA DRUG KOITO NE E V bg,i a zi akzah,pomsili si dobre kakvo siaksh da ne izgubish.Emi tia si spi s avera mi kefiat sa,a kat sa vurni onai shi sa ojeni za engo,vsichki znaiat tova bez nego.A ianche mi govoreshe kolko mnogo go obcihala i t.n.Tui jenata ostaish li bez hui-umira

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема OHHH...Prosto...нови [re: don_Pablo] Отговор на мнението
АвторLENA (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 08:21



Ohhh, mnogo e lesno naistna da se pluem, no greshkata veche e napravena i mnogo iasno che toi ima pravoto da prekrati vruzkata, napulno shte go opravdaia kolkoto i da go obicham i kolkoto i da mi lipsva. Rabotata e tam, che az ako biah na negovo miasto, shte mi e nujna negovata pomosht zada prevuzmogna tova. Da, turpeliva sum, da ponasiam kato toi mi napomnia za tova, i da taia si i moiata bolka sama, zashtoto niamam pravo da go natovarvam i s neia.
Znaete li, nikoga ne sum si mislila che shte napravia podobno neshto. No puk, greshki stavat i horata kakvito i da sa praviat greshni izbori. Prosto, pitam, po kakuv nachin moga da mu pomogna na bolkata mu. Da, malko e kusno shtoto az sum tazi koiato go narani i doverieto veche e razbito, razbiram go, moje bi bih i go razbrala ako reshi i da mi go 'vurne', vupreki che tova ne bi opravilo neshtata.
Ne znam, viarvam che ot vseki izbor chovek bi triabvalo da si nameri niakukuv urok i pouka, i az veche sum si go namerila, no misia che bi triabvalo da mu pomogna po niakukuv nachin pri polojenie che toi reshi da produljim vruzkata.
Mersi vi za dobrite pojelania, i nai veche za razbiraneto. Pisna mi da se chustvam kato zviar, ne sum losh chovek i tazi postupka ne opredelia i ne pokazva haraktera mi.



Тема Re: OHHH...Prosto...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 08:51



Ами създай му някакви положителни емоции - заведи го някъде, подари му нещо и т.н. - ти си знаеш, показвай му, но само ако той повдигне въпроса, че този другия не означава нищо за теб и не го взимай толкова навътре, общо взето на всички им се случва



Тема Re: OHHH...Prosto...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 10:51



Знаеш ли, не се самообвинявай и не се измъчвай!
Моя приятелка беше в чужбина за няколко години. През това време приятелят и спа с един куп жени, но понеже тя като теб се случило веднъж да спи с друг и си призна, той и почерни живота.
След време си простиха и живяха заедно, но той винаги когато пийнеше започваше да се кара с нея за миналите неща и на края тя не издържа и се разделиха окончателно.
За съжаление, това коства изгубени години, нерви, чувства и какво ли още не на приятелката ми.
Не се оставяй да те тормозят за това, което е станало - ако приятелят ти може да прости и забрави, ама наистина да забрави, ОК, но ако ще те измъчва и обвинява непрекъснато, няма смисъл да си с него, колкото и да го обичаш, за да не стане както с приятелката ми и след години да си дадеш сметка, че си изхабила чувства и време напразно.



Тема Re: OHHH...Prosto...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Авторoshte edna (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 10:54



Mislia si, 4e ako istinsnki te obi4a, shte go preodolee. No mi se struva, 4e moge bi triabva da stignete do niakakvo po-seriozno obvurzvane, za da ima pove4e sigurnost. Ne kazvam da se genite, no zashto puk ne ako go obi4ash?

Ne moge li toi da idva pri teb? Da sugradite niakakvi obshti planove za kogato (ako) reishish da se vrushtash- giveete zaedno, etc...ili puk toi da doide pri teb za ostatuka ot u4eneto ti...

Pri men se polu4i po- razli4no (v na4aloto na vruzkata i s bivshia mi priatel i pruv mug v givota mi). Ne sugaliavam, zashtoto tova siakash ni svurza pove4e. Vsushtnost stanahme nerazdelni, viarno ot4asti zashtoto toi revnuvashe ot vseki mug, koito me pogledneshe.
Beshe trudno prez purvata godina, napomni mi go pri niakoi kavgi, no puk az ne se dadoh. V edna vruzka vsi4ko triabva da se spodelia i takiva neshta moge da se slu4at. Vagnoto e kak shte go preodoleete dvamata i da ne ti stane navik, razbira se... Toi e bashta na deteto mi!

Gelaia vi shtastie! Bori se za lubovta si, toi ako sushto te obi4a, shte ti prosti!



Тема hahahhahahнови [re: oshte edna] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано08.04.03 22:56



zashto govorish glupsoti sladurke,az naprimer da mi zineveri jena go vuzpriemam taka''az veche ne i triabvam''.Kakvoto id a rpavi edcna jena enmoej da em vurne edin put trugna li si.Zatva kazvam che muje razlichni ima,izneviarata se razbira razlichno ot horata.E az viangi sum akzval an agdjetata mi-ako te hvana da izneverish-nema te pohgledna nikoga,po-dobre mi kaji,shte skusame i shte sme si priateli samo.E tva suvetvamd a praiat sichki muje.Psole akt svurshi sichko pone ste i kazali-tia e vinovnata i enmoej id umichak da vi kaje

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема ako e akto menнови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано08.04.03 22:58



nsihto nemoje da ti go vurne.dobre che takiva akt men sa riadkostPovecheto sa naivni i ako zemesh da poigraish teatur malko,s ploskite jenski ''hitrini''moje da si go zadurjish.uspeh

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема Re: jenskite hitrini na Don Pabloнови [re: don_Pablo] Отговор на мнението
АвторLENA (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 07:15



Dobre de, pri polojenie che i dvamata sme golemi, suvestni i inteligentni hora, zashto triabva da se unijavam (puk i nego) chrez igrichki i manipulatzia. Da, moga da reva, mnogo daje, ako buda chestna moga i tuka da oburna neshtata che da izleze negova vinata, no pri polojenie, che az sum tazi koiato e sgreshila, schitam za nujno da priema i otgovornostta, i problemut da se reshi s iskrennost i komunikatzia, ne s 'hitrini' i 'trickcheta'. Men ako pitash, za nego bi bilo po ubidna i unizitelna tazi taktika ot kolkoto tova che sum mu izneverila, pone za men bi bilo tuka.
Znaesh li, mnogo hora me upreknaha v tova che sum mu kazala i che e mnogo glupavo ot moia strana, ama puk, go napravih zashtoto az ako biah na negovo miasto bih iskala da znam, i pri polojenie che sme tolkova dalech edin ot drug v povecheto vreme, vruzkata ni se bazira na iskrennost. Ne mojesh mai da mi razberesh glednata tochka,a?



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 10:26



"Не се чувствай виновна,не си направила нещо,чак пък толкова лошо.Грешката ти е ,че си му казала"- извинявай, но това е чиста проба курвенска логика.

Момичето е честно - дай Боже да си остане винаги такава и да има по- вече като нея. Който трябва, ще го оцени!!!



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор mikroni ()
Публикувано09.04.03 10:44



1. МНОГО добре знам защо си му казала.. знам логиката и усещанията, заради които си реагирала така (няма да коментирам по нататък)
2. също така знам, че (както се изказа някой преди мен) НЕ трябва да му кажеш, неависимо дали ще е само този път или ще има и други - точно защото има последствия за връзката и отношенията ви (а все пак моногамията е ИЗВРАЩЕНИЕ!!)
3. Snowpincess е правя отвсякъде
4. тя може и да е права, може и останалите в темата да са правите, но не трябва да се забравя че ВСЯКА връзка е уникална

толкоз!

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: mikroni] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:23



Дали ще каже или не, последствия за връзката винаги ще има- може би на по- късен етап, което е дори по- лошо!

Жената има достойнство - и браво! А ако той не е пич и не разбере правилно какво и защо точно е станало, не съм сигурен, че заслужава тази жена.
Просто проблемът трябва да се реши отведнъж.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: M] Отговор на мнението
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:30



Виж, не знам на колко си години, но в този случай признат грях е грях и половина, че и повече.
Колкото до това да му каже - по добре е да му каже какво точно не я удовлетворява във връзката им, но в никакъв случай и че се е стигнало до там.
За такова признание една колежка на майка ми беше изгонена от мъжа си, или е било повода на 40+
години.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: M] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано09.04.03 11:32



Ами,че аз съм курва...Още Наполеон е казал,че:"Всички жени са курви,с изключение на майка ми,но да не забравяме,че и тя е жена..."А момичето ако си остане такова, цял живот има рахат да тегли от честността си.

А аз ако нарека някой курва,няма да се крия страхливо зад едно М.Защо анонимно си пускаш обидите?Регистрирай се и после ела да ми се обадиш...Като говориш за честност,къде е твоята?
Прекалено много време отделих,за да отговарям на едно нищо,защото в момента си такова.

Повече усмивки !


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: Лили] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 12:34



Не съм юноша бледен и не летя в облаците. И понеже имам доста опит, разбирам, че 8 месеца е много дълго време. Не казвам че задължително трябва да се случи случката, но и не мисля, че някой може да гарантира обратното.

В случая "грехът" изобщо не е "грях и половина", не е като вечер да лягаш при приятеля/съпруга и да му казваш колко го обичаш, но си изморена и с главоболие , а през деня да търчиш на "чукче" /тогава донякъде съм съгласен с това което казваш, но не мисля че може да остане дълго скрито- покрито - не всички мъже са пълни будали/.

Та това ми беше мисълта - момичето е постъпило правилно, за да е на чисто със себе си, а пък момъка хубаво трябва да си помисли каква жена изпуска!



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: M] Отговор на мнението
Автор== (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 14:22



Ами то явно нещата са индивидуални - аз в такива случаи вечер нямам главоболие, ами напротив:)))
Аз разбирам, че не й е лесно, но пък не виждам как на приятелят й ще му стане добре, че му е изневерила само веднъж, най-много, даже по-вероятно да си каже "значи и аз мога само веднъж" и т.н.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
АвторGiovanni (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 23:39



Гледам че първоначалния ти постинг е от февруари - сега сме април и явно нещата не вървят на зле щом още не сте скъсали.

Според мен, грешката ти не е че си му признала, а че си му признала че се чувстваш виновна и съжаляваш. Така той наистина цял живот ще има повод да ти го натяква, а ти ще се самообвиняваш... Трябвало е просто да му кажеш, че си имала моментна връзка с друг, но това е минало и ти обичаш него. И това е - ако на него не му е достатъчно че го обичаш и иска от теб да се извиняваш и да съжаляваш, просто го зарежи, не го заслужава.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: ==] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 09:29



Така е, точно както казваш. И не бива да се драматизира, ако и той си го помисли(л) и направи(л).
Не съм сигурен аз какво бих направил и какво би се случило ако трябва да редуваме 4 месеца заедно и 8 разделени. И не бих съдил толкова строго.

Точно в такава ситуация доверието е най- важно, а то се гради точно с казване на истината. Ако някой не може да я приеме, то си е негов проблем



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: Giovanni] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 09:34



ей, най после... и аз се опитвам да кажа същото, но ти го направи по- кратко, по- точно и по- ясно



Тема az razbrahнови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано10.04.03 12:20



no edin put sgreshish li vrushtane nazad naima,\osven ako neiskash iljuzii

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 14:16



По въпроса за курвите - не съм те нарекал така, но ако ти смяташ.....!
Курвенска е логиката и за съжаление не е само женска.

Не си спомням кой го беше казал, но много ми допада: " Обичам курвите, но не и курвенските номера"

Не съм се регистрирал, защото много, ама много рядко поглеждам в клубовете- не ми е интересно - все някой хленчи за нещо.
Този случай е по- различен. Момичето ми се стори наистина различна и просто ми стана симпатична.

Хайде със здраве - ще ти се покажа някой път на ICQ, само гледай да не ме изплашиш много



Тема Макар че съм ...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано10.04.03 16:21



от другата страна на барикадата, имам предположение.

Ако се отдръпнеш и го оставиш известно време сам, той ще има време да реши какво иска от вашата връзка.
Да я прекрати, да я продължи, да си изясни дали да прости и да карате нататък или да продължи да бъде с теб и непрекъснато да ти навира грешката ти в очите, да ...

Но ... в крайна сметка имаш два основни варианта.

А докато си встрани, и ти ще си сама. И ти ще имаш време да решиш това-онова за себе си. може дори да се откажеш от него. И това се е случвало.

Бъдете високи!


Тема На М,с много обич...за сбогомнови [re: M] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано10.04.03 20:34



Първо ме ядоса,а сега пък ме разсмя...Не разбирам желанието ти - да си говориш с мен.Знаеш ли,че те чувствам като камъче в обувката си,което не мога да изтърся.
Мразя да се карам с хората-за мен всички са добри,дори да правят грешки.Казваш,че рядко влизаш в клубовете,защото те дразнят тези, които хленчат,да, ама те дразнят и тези,които имат различно мнение от твоето.Аз се опитах да дам съвет на момичето,така както го чувствах.Не обидих никого и не коментирах другите съвети.А вие станахте двама,които се подразнихте от думите ми.Добре, че другия се отказа още на първата обиколка,ама ти си упорит.
Като ти е симпатично момичето си говори с нея,а не с мен.
Здраве и на теб-не ми се показвай на ICQ,щом се страхуваш:"Който се страхува от мечката,не ходи в гората."

Повече усмивки !


Тема Re: На snowprincess,с много обич, може и за сбогомнови [re: snowprincess] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 12:18



"А аз ако нарека някой курва,няма да се крия страхливо зад едно М.Защо анонимно си пускаш обидите?Регистрирай се и после ела да ми се обадиш"

Просто нямам намерение да се регистрирам, а пък ICQ е начина да разбера какво толкова ми се заканваш?! А ти ще ме изкараш, че горя от нетърпение да си говоря с теб или с някой друг. Нищо подобно, просто не обичам да си оставям магарето в калта.

Хей, snowprincess, да не те хване шубето?!!!

Хайде чао, да не те заболи много крачето. А, и да знаеш, че съм като Боримечката, ходя в "гората" и не ме е грижа, че може да има "мечки- стръвници"



Тема ...нови [re: M] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано11.04.03 12:53



LOUD APPLAUSE

Повече усмивки !


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор5O3 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 16:17



Не можахме да го превъзмогнем:)))
Какво доверие?...
Само глупак може да бъде прекаран два пъти от един и същи човек.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
Авторkukla (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 23:15



saglasna sam s teb,ako se obi4ate naistina pre4ki niama da ima!a pak toi da ne se pravi na naranen ,za6toto sas sigurnost i toi ne e bil sam za 8 mesetza,no toi niama smelostta da si go priznae,ti pone si 4ista pred savesta si i pred nego,za da mu go kaje6 sigurno ima6 istinski 4uvstva ina4e 6te6e da si premal4i6!viarno e 4e bi mogla i da go premal4i6 za da ne go narani6,no napalno te razbiram,ne iska6 da imate taini i da znae 4e vinagi 6te si iskrena s nego makar i nai-lo6oto da se slu4i!taka 4e toi ako ne moje da go otzeni tova ,neznam!znae6 li az biah v sa6tata situatzia i to4no iasno i konkretno zaiavih na priateliat mi v Bg 4e tova e nujda i na vseki moje da se slu4i i mu kazah ,ne e vajno s kogo sam spala ,a na kogo mi prinadleji sartzeto,za6toto s kogoto i da legne6 ne moje da pritejava sartzeto ti kakto toi,ne e li taka?sigurno mnogo maje tuk 6te me opluiat,no maje zamislete se 4e ako ste na tolkova kilometri,nito ti 6te si sam ,nito tq,taka 4e tova ne e koi znae kakva gre6ka!i o6te ne6to,kato se e saglasil priateliat ti da prodaljavate taka,dokato ti u4i6 v 4ujbina,bi triabvalo predi tova da ste se iziasnili i parvoto ne6to koeto da vi e minalo prez uma e tova(izneviarata-както я нари4ат вси4ки!та мила не се тормози и погледни реално на не6тата!!!



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: kukla] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано16.04.03 00:53



Съгласна съм с теб,само че си сгрешила на кого да отговориш.

Повече усмивки !


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
АвторBleak (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 01:22



Rabotata e tam, che si izlugala doverieto mu. Ne e vajno ,che si go napravila vednuj. Stom si go napravila vednuj kakva e garanciata ,che niama da potvorish? Ot moite nabludenia sum zabeliazal, che tochno horata ,koito kazvat ,che iznevervat vednuj izpolzvat precedenta i produljavat s tova si povedenie. Ne te poznavam, moje i da ne e viarno. Tova sum vijdal obache i mujete ,koito prostavat purvia put sujaliavat.
Sto se otnasia do tova dali toi ne ti izneveriva mi stana smeshno da cheta postingi ot tipa" Ti ne si vinovna zastoto i toi moje da....". Niama takova neshto. Pone moga da go kaja ot opit. Chovek ako reshi da ostane veren- ostava i jivee v mir sus sebe si. Pri tova ne sum izkluchenie, priateli sa mi spodeliali che te sa vuzprieli sastia model.
Pozdravlenia za tova,che si mu kazala obache- za tova se iska mnogo smelost. Taka pone si chista pred sebe si nezavisimo ot problemite.
Suveti ne moga da ti davam osven tozi ,che ako ostanesh s tozi muj triabva da vnimavash i to mnogo. Vtorata izneviara e luks ,koito malko hora mogat da si pozvoliat da preglutnat. Dai mu vreme da ostane sam i posle toi sam ste te potursi i ste ti kaje reshenieto si. Sigurno ste se vurne pri teb taka kato gledam.
Az lichno ne bih ti prostil , no tova e veche vupros na negovia izbor.



Тема Re:Bleakнови [re: Bleak] Отговор на мнението
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 08:23



Da, suglasna sum s po goliamata chast ot mnenieto ti. No, ne e garantzia che chovek edin put ako izneveri che shte go napravi pak. Veche dori i ne mi e minavalo prez uma, ne che niama izkushenia, tolkova sme dalech edin ot drug, no bolkata koiato mu prichinh ne si zaslujava, i ne mislia che bih mogla da narania drug chovek tuka po tozi nachin.
Znaesh li, do goliama stepen mu kazah zashtoto iskam vruzkata ni da se bazira na otkrovennost, i da niama skriti neshta mejdu nas. Da, izneverila sum, no puk i predi da mu kaja, obmislih mnogo dobre, i znaeh kakuv risk poemam, i tova che shte ima reaktzia. Mojeh i da go skria, prosto da zabravia za sluchiloto se, beshe edna goliama greshka koiato ni gram shtastie ne mi nosi kato se setia za neia (tova shteshe da si e tuka dori i da ne mu biah kazala). No puk, az ako biah v sushtata situatzia, pri polojenie che sme zaedno ot tolkova vreme,...mislia che pone tova zaslujava, i che sum dlujna da mu kaja.
Da, prav si, vse oshte sme zaedno, i toi ima vreme sam, zashtoto az pak si zaminah, tui kato ucha v chujbina, i mislia che tova vreme shte mu doide dobre, i sam shte moje da go preudolee. E...neizbejno e, kato se chuvame po telefona, vinagi izliza tova, dori i v nai banalnia razgovor, tui kato oshte mu teji, no puk, imam chustvoto che neshtata sa mnogo po dobre veche, i liatoto kato si se pribera v BG, ni ochakvat mnogo dulgi razgovori.
Mersi za mnenieto!
Ne sudi vsichki jeni spored greshkite na opredeleni. Znam che ne vsichki sa tukiva kato men- to ne che az niakoga sum si mislila che bih napravila podobna postupka, ama...



Тема Re:Bleakнови [re: Lina] Отговор на мнението
Автор Zanthe ()
Публикувано24.04.03 11:46



Според мен би ти простил ако те обича истински. От това което казваш, виждам че си осъзнала за болката която си му причинила, и че не си заслужава пак да го правиш. И той ще го забележи. Той сигурно се чувства ужасно в момента, ще му мине, но винаги когато се сеща за това ще му става гадно. Пожелавам ти успех!

П.П. Хубаво си направила, че си му казала, и аз вярвам, че между двойките не бива да има тайни.



Тема абе как бихте се почувствали вие ако ви изневеряванови [re: Zanthe] Отговор на мнението
Авторway (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 14:22



това е отвратително чувство, всеки рано или късно разбира че се е случило по някакъв начин и колкото и да обичаш някой това променя цялата ти нагласа към него..вече никога не е същия, дори да знаеш че може би не можеш да живееш без него..почваш да се съмняваш всеки ден, да се самообвиняваш, да обвиняваш него и всичко... чудя се дали може някой да повярва че може да има връзки без изневери..толкова ли е трудно..защо трябва да създавате толкова проблеми на най-малко двама и да си усложнявате живота за едното ебане...толкова ли е трудно да обичате този който обичате?какво като е на майната си, какво толкова???просто когато обичаш не стават такива неща само о6т нагона...чудя се колко от тези които казват че изневярвата е нещо нормално биха я приели в своя случай?колко от вас искате изневярата?не искат ли да имате някой , който дори на майната си ви остава верен ?ей, така заради любовта?толкова ли е трудно да не се чукате с поредната/поредния само заради едното удоволствие?.....ужасно ми е мъчно, изневярата промени целия ми светоглед, нарани ме толкова много , че сега мажа и тъпча всичко възможно, плача всеки ден и не знам дали ще мога да го преживея колкото и глупаво да ви се струва на вас...толкова ли е глупаво...толкова ли е невъзможно..аз мога...съжалявам , че обвързвам любовта със секса, но за мен това е така за мен, лично мнение...



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
АвторBleak (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 08:04



Moje bi sum se otnesul po-surovo kum teb i v purvia posting napisah neshta , koito ne sa ti prisasti. Moje bi si izkluchenie ot sluchaite ,koito sum nabludal i ot lichnoto mi opit. Mislia, che ste zapazite vruzkata si obache, nai-strashnoto veche e minalo. Na priatelia ti ste mu bude nepriatno ( i s pravo) , no pone ste oceni tova ,che si bila otkrovena v nego i ste razbere ,che moje da razchita na teb v edin eventualen brak. Sled takiva premejdia mujete obiknoveno stavat vnimatelni i grijovni, kolkoto i paradoxalno da ti se vijda. Sigurno i ti ste go usetish sled kato minat dulgite i nepriatni razgovori. Priemi kato prechistvane. Nadiavam se,che niama da sum se izlugal v precenkata si i ste budete stastlivi. Iskreno vi go pojelavam.



Тема Bleak, ima neshto tukova..нови [re: Bleak] Отговор на мнението
АвторLlNA (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:33



Naistina usuznavam che toi stana mnogo po vnimatelen i grijoven, sled kato mu kazah. Stana i po seriozen kum men, po ambitziozen da sme zaedno. Sedmitzi sled kato mu kazah, si zaminah pak (semestura mi pochvashe), i mislia che tova vreme ni doide dobre i na dvamata, da reanalizirame sebe si, i vruzkata ni. Mislia che e mnogo vajno chovek da znae zashto pravi tova koeto pravi, vinagi ima niakukva motivatzia, prichina. Ne moga prosto, da se zashtitia s niakoe glupavo izvinenie, kato, "miiii...biah piana i...". Otkrih i prichinata poradi koiato izneverih, te vsushtnost sa mnogo, svurzani s men samata, kakto i s nego. Ta, ot kakto si zaminah, pishe mi vseki den. Do predi tova, mojeh da prebroia pismata mu na ednata si ruka- otkazvashe da pishe, s nai razlichni izvinenia, vupreki tova che sum mu kazvala che imam nujda ot niakukuv kontakt s nego, dori pismen, tui kato distantziata porajda mnogo nestablinost, sumnenia i muka.
Po4na da u4i Angliiski, pak, neshto koeto otkazvashe s hiliadi izvinenia. Ne che tezi neshta sami po sebe si, sa neshto chak tolkva vajni za men, no puk, mi pokazvat che i toi pravi niakukvi usilia za suvmesten jivot. Predi chustvah che az pravia vsichki jertvi; 4 godini (po 2 puti v godinata), tup, na tepsia v BG i vsichko beshe mnogo lesno i krasivo.
Imam chustvoto che za purvi put toi usuzna che toi ne pravi dostatuchno, i moje bi tova do opredelena stepen me e otdalechilo ot nego.
Ta, tova e, prav/a si v pretzenkata si, i iskrenno se nadiavam da mojem da go prijeveem tova i da namerim suvmestno shtastie.



Тема Re: Bleak, ima neshto tukova..нови [re: LlNA] Отговор на мнението
АвторL (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 08:43



никога, ама никога не казвай за изневярата, там е грешката ти!
Как можа сама да си кажеш? Като натрупаш малко опит ще разбереш че тази искреност не води до нищо добро, а само усложнява нещата.
Щом е минало и заминало, имам в предвид нищо сериозно, карай напред и толкова, забрави и готово. Ако за всяко нещо се измъчваш, то какво ще стане накрая?

Хич да не ти пука!

Успех ти желая, нищо лошо не си направила, голяма работа, на всеки се случва!



Тема Re: kasno vidjanoнови [re: zarious] Отговор на мнението
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано06.05.03 04:02



Потресаващо драматично!

Life is too much important a thing ever to talk seriously about it.


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: kalo76] Отговор на мнението
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано06.05.03 04:05



Различно е с мъжете, няма какво да ни ги канонизираш тука. Ама на, дивото зове!

Life is too much important a thing ever to talk seriously about it.


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано06.05.03 04:07



Аз пък съм стояла и повече ( от 8 месеца)!

Life is too much important a thing ever to talk seriously about it.


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: mikroni] Отговор на мнението
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано06.05.03 04:19



Моногамията е преди всичко лицемерие, струва ми се.

Life is too much important a thing ever to talk seriously about it.


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: M] Отговор на мнението
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано06.05.03 04:20



Момичето е постъпило простодушно пък.

Life is too much important a thing ever to talk seriously about it.


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: Лo] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано06.05.03 09:57



Монахините стоят цял живот...Имах друго в предвид.
Различно е-когато е наложено,различно е,когато е по желание,различно е и когато липсва възможност.
Не вярвам във вярността до гроб!Имам добър брак,не съм изневерявала,но и не изключвам възможността все някога да се случи на мен или на мъжа ми.
Може и аз да мога да издържа 8 месеца без секс,но ми се вижда безсмислено да се дава такъв обет.

На никого не налагам моето мнение.Всички сме различни.

Повече усмивки !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.