Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 22.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ...нови [re: M] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано11.04.03 12:53



LOUD APPLAUSE

Повече усмивки !


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор5O3 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 16:17



Не можахме да го превъзмогнем:)))
Какво доверие?...
Само глупак може да бъде прекаран два пъти от един и същи човек.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
Авторkukla (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 23:15



saglasna sam s teb,ako se obi4ate naistina pre4ki niama da ima!a pak toi da ne se pravi na naranen ,za6toto sas sigurnost i toi ne e bil sam za 8 mesetza,no toi niama smelostta da si go priznae,ti pone si 4ista pred savesta si i pred nego,za da mu go kaje6 sigurno ima6 istinski 4uvstva ina4e 6te6e da si premal4i6!viarno e 4e bi mogla i da go premal4i6 za da ne go narani6,no napalno te razbiram,ne iska6 da imate taini i da znae 4e vinagi 6te si iskrena s nego makar i nai-lo6oto da se slu4i!taka 4e toi ako ne moje da go otzeni tova ,neznam!znae6 li az biah v sa6tata situatzia i to4no iasno i konkretno zaiavih na priateliat mi v Bg 4e tova e nujda i na vseki moje da se slu4i i mu kazah ,ne e vajno s kogo sam spala ,a na kogo mi prinadleji sartzeto,za6toto s kogoto i da legne6 ne moje da pritejava sartzeto ti kakto toi,ne e li taka?sigurno mnogo maje tuk 6te me opluiat,no maje zamislete se 4e ako ste na tolkova kilometri,nito ti 6te si sam ,nito tq,taka 4e tova ne e koi znae kakva gre6ka!i o6te ne6to,kato se e saglasil priateliat ti da prodaljavate taka,dokato ti u4i6 v 4ujbina,bi triabvalo predi tova da ste se iziasnili i parvoto ne6to koeto da vi e minalo prez uma e tova(izneviarata-както я нари4ат вси4ки!та мила не се тормози и погледни реално на не6тата!!!



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: kukla] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано16.04.03 00:53



Съгласна съм с теб,само че си сгрешила на кого да отговориш.

Повече усмивки !


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
АвторBleak (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 01:22



Rabotata e tam, che si izlugala doverieto mu. Ne e vajno ,che si go napravila vednuj. Stom si go napravila vednuj kakva e garanciata ,che niama da potvorish? Ot moite nabludenia sum zabeliazal, che tochno horata ,koito kazvat ,che iznevervat vednuj izpolzvat precedenta i produljavat s tova si povedenie. Ne te poznavam, moje i da ne e viarno. Tova sum vijdal obache i mujete ,koito prostavat purvia put sujaliavat.
Sto se otnasia do tova dali toi ne ti izneveriva mi stana smeshno da cheta postingi ot tipa" Ti ne si vinovna zastoto i toi moje da....". Niama takova neshto. Pone moga da go kaja ot opit. Chovek ako reshi da ostane veren- ostava i jivee v mir sus sebe si. Pri tova ne sum izkluchenie, priateli sa mi spodeliali che te sa vuzprieli sastia model.
Pozdravlenia za tova,che si mu kazala obache- za tova se iska mnogo smelost. Taka pone si chista pred sebe si nezavisimo ot problemite.
Suveti ne moga da ti davam osven tozi ,che ako ostanesh s tozi muj triabva da vnimavash i to mnogo. Vtorata izneviara e luks ,koito malko hora mogat da si pozvoliat da preglutnat. Dai mu vreme da ostane sam i posle toi sam ste te potursi i ste ti kaje reshenieto si. Sigurno ste se vurne pri teb taka kato gledam.
Az lichno ne bih ti prostil , no tova e veche vupros na negovia izbor.



Тема Re:Bleakнови [re: Bleak] Отговор на мнението
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 08:23



Da, suglasna sum s po goliamata chast ot mnenieto ti. No, ne e garantzia che chovek edin put ako izneveri che shte go napravi pak. Veche dori i ne mi e minavalo prez uma, ne che niama izkushenia, tolkova sme dalech edin ot drug, no bolkata koiato mu prichinh ne si zaslujava, i ne mislia che bih mogla da narania drug chovek tuka po tozi nachin.
Znaesh li, do goliama stepen mu kazah zashtoto iskam vruzkata ni da se bazira na otkrovennost, i da niama skriti neshta mejdu nas. Da, izneverila sum, no puk i predi da mu kaja, obmislih mnogo dobre, i znaeh kakuv risk poemam, i tova che shte ima reaktzia. Mojeh i da go skria, prosto da zabravia za sluchiloto se, beshe edna goliama greshka koiato ni gram shtastie ne mi nosi kato se setia za neia (tova shteshe da si e tuka dori i da ne mu biah kazala). No puk, az ako biah v sushtata situatzia, pri polojenie che sme zaedno ot tolkova vreme,...mislia che pone tova zaslujava, i che sum dlujna da mu kaja.
Da, prav si, vse oshte sme zaedno, i toi ima vreme sam, zashtoto az pak si zaminah, tui kato ucha v chujbina, i mislia che tova vreme shte mu doide dobre, i sam shte moje da go preudolee. E...neizbejno e, kato se chuvame po telefona, vinagi izliza tova, dori i v nai banalnia razgovor, tui kato oshte mu teji, no puk, imam chustvoto che neshtata sa mnogo po dobre veche, i liatoto kato si se pribera v BG, ni ochakvat mnogo dulgi razgovori.
Mersi za mnenieto!
Ne sudi vsichki jeni spored greshkite na opredeleni. Znam che ne vsichki sa tukiva kato men- to ne che az niakoga sum si mislila che bih napravila podobna postupka, ama...



Тема Re:Bleakнови [re: Lina] Отговор на мнението
Автор Zanthe ()
Публикувано24.04.03 11:46



Според мен би ти простил ако те обича истински. От това което казваш, виждам че си осъзнала за болката която си му причинила, и че не си заслужава пак да го правиш. И той ще го забележи. Той сигурно се чувства ужасно в момента, ще му мине, но винаги когато се сеща за това ще му става гадно. Пожелавам ти успех!

П.П. Хубаво си направила, че си му казала, и аз вярвам, че между двойките не бива да има тайни.



Тема абе как бихте се почувствали вие ако ви изневеряванови [re: Zanthe] Отговор на мнението
Авторway (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 14:22



това е отвратително чувство, всеки рано или късно разбира че се е случило по някакъв начин и колкото и да обичаш някой това променя цялата ти нагласа към него..вече никога не е същия, дори да знаеш че може би не можеш да живееш без него..почваш да се съмняваш всеки ден, да се самообвиняваш, да обвиняваш него и всичко... чудя се дали може някой да повярва че може да има връзки без изневери..толкова ли е трудно..защо трябва да създавате толкова проблеми на най-малко двама и да си усложнявате живота за едното ебане...толкова ли е трудно да обичате този който обичате?какво като е на майната си, какво толкова???просто когато обичаш не стават такива неща само о6т нагона...чудя се колко от тези които казват че изневярвата е нещо нормално биха я приели в своя случай?колко от вас искате изневярата?не искат ли да имате някой , който дори на майната си ви остава верен ?ей, така заради любовта?толкова ли е трудно да не се чукате с поредната/поредния само заради едното удоволствие?.....ужасно ми е мъчно, изневярата промени целия ми светоглед, нарани ме толкова много , че сега мажа и тъпча всичко възможно, плача всеки ден и не знам дали ще мога да го преживея колкото и глупаво да ви се струва на вас...толкова ли е глупаво...толкова ли е невъзможно..аз мога...съжалявам , че обвързвам любовта със секса, но за мен това е така за мен, лично мнение...



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
АвторBleak (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 08:04



Moje bi sum se otnesul po-surovo kum teb i v purvia posting napisah neshta , koito ne sa ti prisasti. Moje bi si izkluchenie ot sluchaite ,koito sum nabludal i ot lichnoto mi opit. Mislia, che ste zapazite vruzkata si obache, nai-strashnoto veche e minalo. Na priatelia ti ste mu bude nepriatno ( i s pravo) , no pone ste oceni tova ,che si bila otkrovena v nego i ste razbere ,che moje da razchita na teb v edin eventualen brak. Sled takiva premejdia mujete obiknoveno stavat vnimatelni i grijovni, kolkoto i paradoxalno da ti se vijda. Sigurno i ti ste go usetish sled kato minat dulgite i nepriatni razgovori. Priemi kato prechistvane. Nadiavam se,che niama da sum se izlugal v precenkata si i ste budete stastlivi. Iskreno vi go pojelavam.



Тема Bleak, ima neshto tukova..нови [re: Bleak] Отговор на мнението
АвторLlNA (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:33



Naistina usuznavam che toi stana mnogo po vnimatelen i grijoven, sled kato mu kazah. Stana i po seriozen kum men, po ambitziozen da sme zaedno. Sedmitzi sled kato mu kazah, si zaminah pak (semestura mi pochvashe), i mislia che tova vreme ni doide dobre i na dvamata, da reanalizirame sebe si, i vruzkata ni. Mislia che e mnogo vajno chovek da znae zashto pravi tova koeto pravi, vinagi ima niakukva motivatzia, prichina. Ne moga prosto, da se zashtitia s niakoe glupavo izvinenie, kato, "miiii...biah piana i...". Otkrih i prichinata poradi koiato izneverih, te vsushtnost sa mnogo, svurzani s men samata, kakto i s nego. Ta, ot kakto si zaminah, pishe mi vseki den. Do predi tova, mojeh da prebroia pismata mu na ednata si ruka- otkazvashe da pishe, s nai razlichni izvinenia, vupreki tova che sum mu kazvala che imam nujda ot niakukuv kontakt s nego, dori pismen, tui kato distantziata porajda mnogo nestablinost, sumnenia i muka.
Po4na da u4i Angliiski, pak, neshto koeto otkazvashe s hiliadi izvinenia. Ne che tezi neshta sami po sebe si, sa neshto chak tolkva vajni za men, no puk, mi pokazvat che i toi pravi niakukvi usilia za suvmesten jivot. Predi chustvah che az pravia vsichki jertvi; 4 godini (po 2 puti v godinata), tup, na tepsia v BG i vsichko beshe mnogo lesno i krasivo.
Imam chustvoto che za purvi put toi usuzna che toi ne pravi dostatuchno, i moje bi tova do opredelena stepen me e otdalechilo ot nego.
Ta, tova e, prav/a si v pretzenkata si, i iskrenno se nadiavam da mojem da go prijeveem tova i da namerim suvmestno shtastie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.