Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 22.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: Лили] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 12:34



Не съм юноша бледен и не летя в облаците. И понеже имам доста опит, разбирам, че 8 месеца е много дълго време. Не казвам че задължително трябва да се случи случката, но и не мисля, че някой може да гарантира обратното.

В случая "грехът" изобщо не е "грях и половина", не е като вечер да лягаш при приятеля/съпруга и да му казваш колко го обичаш, но си изморена и с главоболие , а през деня да търчиш на "чукче" /тогава донякъде съм съгласен с това което казваш, но не мисля че може да остане дълго скрито- покрито - не всички мъже са пълни будали/.

Та това ми беше мисълта - момичето е постъпило правилно, за да е на чисто със себе си, а пък момъка хубаво трябва да си помисли каква жена изпуска!



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: M] Отговор на мнението
Автор== (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 14:22



Ами то явно нещата са индивидуални - аз в такива случаи вечер нямам главоболие, ами напротив:)))
Аз разбирам, че не й е лесно, но пък не виждам как на приятелят й ще му стане добре, че му е изневерила само веднъж, най-много, даже по-вероятно да си каже "значи и аз мога само веднъж" и т.н.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
АвторGiovanni (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 23:39



Гледам че първоначалния ти постинг е от февруари - сега сме април и явно нещата не вървят на зле щом още не сте скъсали.

Според мен, грешката ти не е че си му признала, а че си му признала че се чувстваш виновна и съжаляваш. Така той наистина цял живот ще има повод да ти го натяква, а ти ще се самообвиняваш... Трябвало е просто да му кажеш, че си имала моментна връзка с друг, но това е минало и ти обичаш него. И това е - ако на него не му е достатъчно че го обичаш и иска от теб да се извиняваш и да съжаляваш, просто го зарежи, не го заслужава.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: ==] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 09:29



Така е, точно както казваш. И не бива да се драматизира, ако и той си го помисли(л) и направи(л).
Не съм сигурен аз какво бих направил и какво би се случило ако трябва да редуваме 4 месеца заедно и 8 разделени. И не бих съдил толкова строго.

Точно в такава ситуация доверието е най- важно, а то се гради точно с казване на истината. Ако някой не може да я приеме, то си е негов проблем



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: Giovanni] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 09:34



ей, най после... и аз се опитвам да кажа същото, но ти го направи по- кратко, по- точно и по- ясно



Тема az razbrahнови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано10.04.03 12:20



no edin put sgreshish li vrushtane nazad naima,\osven ako neiskash iljuzii

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 14:16



По въпроса за курвите - не съм те нарекал така, но ако ти смяташ.....!
Курвенска е логиката и за съжаление не е само женска.

Не си спомням кой го беше казал, но много ми допада: " Обичам курвите, но не и курвенските номера"

Не съм се регистрирал, защото много, ама много рядко поглеждам в клубовете- не ми е интересно - все някой хленчи за нещо.
Този случай е по- различен. Момичето ми се стори наистина различна и просто ми стана симпатична.

Хайде със здраве - ще ти се покажа някой път на ICQ, само гледай да не ме изплашиш много



Тема Макар че съм ...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано10.04.03 16:21



от другата страна на барикадата, имам предположение.

Ако се отдръпнеш и го оставиш известно време сам, той ще има време да реши какво иска от вашата връзка.
Да я прекрати, да я продължи, да си изясни дали да прости и да карате нататък или да продължи да бъде с теб и непрекъснато да ти навира грешката ти в очите, да ...

Но ... в крайна сметка имаш два основни варианта.

А докато си встрани, и ти ще си сама. И ти ще имаш време да решиш това-онова за себе си. може дори да се откажеш от него. И това се е случвало.

Бъдете високи!


Тема На М,с много обич...за сбогомнови [re: M] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано10.04.03 20:34



Първо ме ядоса,а сега пък ме разсмя...Не разбирам желанието ти - да си говориш с мен.Знаеш ли,че те чувствам като камъче в обувката си,което не мога да изтърся.
Мразя да се карам с хората-за мен всички са добри,дори да правят грешки.Казваш,че рядко влизаш в клубовете,защото те дразнят тези, които хленчат,да, ама те дразнят и тези,които имат различно мнение от твоето.Аз се опитах да дам съвет на момичето,така както го чувствах.Не обидих никого и не коментирах другите съвети.А вие станахте двама,които се подразнихте от думите ми.Добре, че другия се отказа още на първата обиколка,ама ти си упорит.
Като ти е симпатично момичето си говори с нея,а не с мен.
Здраве и на теб-не ми се показвай на ICQ,щом се страхуваш:"Който се страхува от мечката,не ходи в гората."

Повече усмивки !


Тема Re: На snowprincess,с много обич, може и за сбогомнови [re: snowprincess] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 12:18



"А аз ако нарека някой курва,няма да се крия страхливо зад едно М.Защо анонимно си пускаш обидите?Регистрирай се и после ела да ми се обадиш"

Просто нямам намерение да се регистрирам, а пък ICQ е начина да разбера какво толкова ми се заканваш?! А ти ще ме изкараш, че горя от нетърпение да си говоря с теб или с някой друг. Нищо подобно, просто не обичам да си оставям магарето в калта.

Хей, snowprincess, да не те хване шубето?!!!

Хайде чао, да не те заболи много крачето. А, и да знаеш, че съм като Боримечката, ходя в "гората" и не ме е грижа, че може да има "мечки- стръвници"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.