Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 22.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: OHHH...Prosto...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 10:51



Знаеш ли, не се самообвинявай и не се измъчвай!
Моя приятелка беше в чужбина за няколко години. През това време приятелят и спа с един куп жени, но понеже тя като теб се случило веднъж да спи с друг и си призна, той и почерни живота.
След време си простиха и живяха заедно, но той винаги когато пийнеше започваше да се кара с нея за миналите неща и на края тя не издържа и се разделиха окончателно.
За съжаление, това коства изгубени години, нерви, чувства и какво ли още не на приятелката ми.
Не се оставяй да те тормозят за това, което е станало - ако приятелят ти може да прости и забрави, ама наистина да забрави, ОК, но ако ще те измъчва и обвинява непрекъснато, няма смисъл да си с него, колкото и да го обичаш, за да не стане както с приятелката ми и след години да си дадеш сметка, че си изхабила чувства и време напразно.



Тема Re: OHHH...Prosto...нови [re: LENA] Отговор на мнението
Авторoshte edna (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 10:54



Mislia si, 4e ako istinsnki te obi4a, shte go preodolee. No mi se struva, 4e moge bi triabva da stignete do niakakvo po-seriozno obvurzvane, za da ima pove4e sigurnost. Ne kazvam da se genite, no zashto puk ne ako go obi4ash?

Ne moge li toi da idva pri teb? Da sugradite niakakvi obshti planove za kogato (ako) reishish da se vrushtash- giveete zaedno, etc...ili puk toi da doide pri teb za ostatuka ot u4eneto ti...

Pri men se polu4i po- razli4no (v na4aloto na vruzkata i s bivshia mi priatel i pruv mug v givota mi). Ne sugaliavam, zashtoto tova siakash ni svurza pove4e. Vsushtnost stanahme nerazdelni, viarno ot4asti zashtoto toi revnuvashe ot vseki mug, koito me pogledneshe.
Beshe trudno prez purvata godina, napomni mi go pri niakoi kavgi, no puk az ne se dadoh. V edna vruzka vsi4ko triabva da se spodelia i takiva neshta moge da se slu4at. Vagnoto e kak shte go preodoleete dvamata i da ne ti stane navik, razbira se... Toi e bashta na deteto mi!

Gelaia vi shtastie! Bori se za lubovta si, toi ako sushto te obi4a, shte ti prosti!



Тема hahahhahahнови [re: oshte edna] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано08.04.03 22:56



zashto govorish glupsoti sladurke,az naprimer da mi zineveri jena go vuzpriemam taka''az veche ne i triabvam''.Kakvoto id a rpavi edcna jena enmoej da em vurne edin put trugna li si.Zatva kazvam che muje razlichni ima,izneviarata se razbira razlichno ot horata.E az viangi sum akzval an agdjetata mi-ako te hvana da izneverish-nema te pohgledna nikoga,po-dobre mi kaji,shte skusame i shte sme si priateli samo.E tva suvetvamd a praiat sichki muje.Psole akt svurshi sichko pone ste i kazali-tia e vinovnata i enmoej id umichak da vi kaje

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема ako e akto menнови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано08.04.03 22:58



nsihto nemoje da ti go vurne.dobre che takiva akt men sa riadkostPovecheto sa naivni i ako zemesh da poigraish teatur malko,s ploskite jenski ''hitrini''moje da si go zadurjish.uspeh

Nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема Re: jenskite hitrini na Don Pabloнови [re: don_Pablo] Отговор на мнението
АвторLENA (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 07:15



Dobre de, pri polojenie che i dvamata sme golemi, suvestni i inteligentni hora, zashto triabva da se unijavam (puk i nego) chrez igrichki i manipulatzia. Da, moga da reva, mnogo daje, ako buda chestna moga i tuka da oburna neshtata che da izleze negova vinata, no pri polojenie, che az sum tazi koiato e sgreshila, schitam za nujno da priema i otgovornostta, i problemut da se reshi s iskrennost i komunikatzia, ne s 'hitrini' i 'trickcheta'. Men ako pitash, za nego bi bilo po ubidna i unizitelna tazi taktika ot kolkoto tova che sum mu izneverila, pone za men bi bilo tuka.
Znaesh li, mnogo hora me upreknaha v tova che sum mu kazala i che e mnogo glupavo ot moia strana, ama puk, go napravih zashtoto az ako biah na negovo miasto bih iskala da znam, i pri polojenie che sme tolkova dalech edin ot drug v povecheto vreme, vruzkata ni se bazira na iskrennost. Ne mojesh mai da mi razberesh glednata tochka,a?



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: snowprincess] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 10:26



"Не се чувствай виновна,не си направила нещо,чак пък толкова лошо.Грешката ти е ,че си му казала"- извинявай, но това е чиста проба курвенска логика.

Момичето е честно - дай Боже да си остане винаги такава и да има по- вече като нея. Който трябва, ще го оцени!!!



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: LENA] Отговор на мнението
Автор mikroni ()
Публикувано09.04.03 10:44



1. МНОГО добре знам защо си му казала.. знам логиката и усещанията, заради които си реагирала така (няма да коментирам по нататък)
2. също така знам, че (както се изказа някой преди мен) НЕ трябва да му кажеш, неависимо дали ще е само този път или ще има и други - точно защото има последствия за връзката и отношенията ви (а все пак моногамията е ИЗВРАЩЕНИЕ!!)
3. Snowpincess е правя отвсякъде
4. тя може и да е права, може и останалите в темата да са правите, но не трябва да се забравя че ВСЯКА връзка е уникална

толкоз!

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: mikroni] Отговор на мнението
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:23



Дали ще каже или не, последствия за връзката винаги ще има- може би на по- късен етап, което е дори по- лошо!

Жената има достойнство - и браво! А ако той не е пич и не разбере правилно какво и защо точно е станало, не съм сигурен, че заслужава тази жена.
Просто проблемът трябва да се реши отведнъж.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: M] Отговор на мнението
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:30



Виж, не знам на колко си години, но в този случай признат грях е грях и половина, че и повече.
Колкото до това да му каже - по добре е да му каже какво точно не я удовлетворява във връзката им, но в никакъв случай и че се е стигнало до там.
За такова признание една колежка на майка ми беше изгонена от мъжа си, или е било повода на 40+
години.



Тема Re: IZNEVIARATA NA EDNA JENA- A POSLE?нови [re: M] Отговор на мнението
Автор snowprincess ()
Публикувано09.04.03 11:32



Ами,че аз съм курва...Още Наполеон е казал,че:"Всички жени са курви,с изключение на майка ми,но да не забравяме,че и тя е жена..."А момичето ако си остане такова, цял живот има рахат да тегли от честността си.

А аз ако нарека някой курва,няма да се крия страхливо зад едно М.Защо анонимно си пускаш обидите?Регистрирай се и после ела да ми се обадиш...Като говориш за честност,къде е твоята?
Прекалено много време отделих,за да отговарям на едно нищо,защото в момента си такова.

Повече усмивки !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.