Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема normalno li e Отговор на мнението
Авторjik (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 15:03



na 21 godini da mislish za semeistvo



Тема Re: normalno li eнови [re: jik] Отговор на мнението
Автор Bлaди_ (непознат)
Публикувано26.01.03 19:37



Предполагам, че е нормално. Имам приятел, който мисляше за това и на 18.

А баба ми, лека й пръст и безкрайни благодарности за грижите, все се косеше кога ще се оженя, че да има време да ми пораснат децата (дори и когато бях на 24)



Тема Re: normalno li eнови [re: Bлaди_] Отговор на мнението
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 20:00



ako ima s kogo!



Тема Re: normalno li eнови [re: q] Отговор на мнението
АвторДA (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 07:46



От опит ви го казвам,по-добре по-рано,отколкото по-късно!



Тема Не ...нови [re: jik] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.01.03 09:46



бързай! Имаш време.
Ако си студент, наистина ти е много рано. Ако не си - докажи се в професията си, направи парички, пък тогава. Тамън ще имаш време освен пари, да натрупаш и малко опит. Пък и да си поживееш.

Бъдете високи!


Тема Re: Не ...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор kokичe (непознат)
Публикувано27.01.03 10:06



И да се размине с Истинската ...
Ако има сериозна връска нека я -пази,за брак винаги има време...



Тема Re: Не ...нови [re: kokичe] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.01.03 11:01



Абе, кокиченце, къде видя сериозната връзка, бе, мило?
Малък е още човекът. На мъжете на тази възраст често им се случва да мислят по стародавни тертипи: "Изкарал съм си службата, сега е време вече да се задомя."
Щял да се размине с истинската какво - кандидатка за първа бивша съпруга ли?

Сериозна връСка - тъй като в България и в българския "връСки" не съществуват, то едва ли биха могли и да бъдат сериозни.

А-а-а, ти да нямаш предвид някоя от сексуалните му партньорки да е решила да го направи свой осеменител и платец на сметките и до ... Е, поне до развода.

Чао и не бързай да порастнеш!

П.П. Кокиченце, знаеш ли че прякора, избран от теб, е една от малкото прабългарски думи в българския език? Тя не е точно тяхна, но по пътя си към Черно море прабългарите са я взели назаем от ирано-аланските езици. В оригинал тя е "кок чичЕ" и значи "снежно цвете" (главното "е" показва къде да сложиш ударението.)

Лек ден!

Бъдете високи!


Тема Re: Не ...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор kokичe (непознат)
Публикувано27.01.03 11:24



Много,много ама много моля -извинете за "връските ",бях тъй да се каже развълнувана ,ама хайде де ,то кой ли ще повярва ....
Но ти си против ранната любов и май ранните цветенца ,а ??/



Тема Re: Не ...нови [re: kokичe] Отговор на мнението
Автор 4l (влюбен)
Публикувано27.01.03 15:20



Понякога и по тежки случаи има - особено по малките градове. Навремето имах едно гадже от провинцията, та те като завършиха и разни нейни съученички се изпожениха на 18 годишна възраст за свои съученици, гаджета, etc. На мен също за малко ми се размина една сватба е не за чак толкова малко де ама имаше опасност на 22 годишна възраст. Така че е напълно нормално човек да се замисля, но само това. Особено в някой промежутък между махмурлука лекциите и поредния купон по студенски град. Или запивка с колеги.
Айде и със здраве



Тема Не, бе, ...нови [re: kokичe] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.01.03 15:20



не съм. Всеки да си прави каквото си иска. В квартала, в който ми е квартирата, има съжителства на семейни начала и на 14 годишна възраст.

Но това не пречи малко да се помисли преди да хукнеш към ритуалната зала.

Не знам какъв е конкретния случай на това момче, на което му се е доженило на 21 год., но ...

Какво знае за живота той? Излезнал от казармата преди ... няколко месеца. Я има работа, я няма. Пък и кой знае каква надница получава. Да живеят мама и татко! Те ще плащат. Има ли представа какво струва да плащаш сметките (ток, телефон, вода, парно, стълбища), дори на двучленно семейство в боксониера? Ами наемът? А храната? А дрехите? А има ли пари за това? В средностатистическия случай на ранните бракове той, мъжът с главно ЪТ, обикновено няма пари дори за презервативи. А камо ли да плати медицинския надзор над бързо забременялата му жена или раждането, или следродилното обслужване на организма на родилката. На мой приятел наскоро му се роди дете. Разходите му само до излизане от родилното бяха 3 400 лв. Без всичките партакеши, които са мебелировката, гардероба и козметиката на новороденото.
Има ли представа какво представлява семейството, освен мечтите му за максимално много време с любимата и редовен секс? Знае ли как да си направи кафе, като му е спрян тока? И прочая простотии.

Бракът не е холивудски филм. Хепиенд няма. Това е поемане на отговорности. Много отговорности. Които най-често не можеш да изпълниш.
Именно затова 48% (четиридесет и осем процента от браковете се разпадат преди да е изтекла и една година от сключването им. Естествено, девет от десет такива разпаднали се брака са сред най-младите, които толкова се радват, че имат право да сключат брак, че ... Всъщност, с навършването на определена възраст имат право и да влизат в затвора. Което е почти едно и също.

Данните ми за процентите са от 1996 година. Сега може процентът да е по-голям. Или пък само да си съжителстват, без да са подписали.

Не знам. Но това е което днес мисля по въпроса.

Бъдете високи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.