Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 22.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Съвети.........нови Отговор на мнението
АвторПpeд дилeмa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 12:03



Как да кажа на един мъж, че много го уважавам, но не мога да обичам, след като в гла-
вата ми е съвсем друг човек от когото още не съм се излекувала.А този мъж е мил и
изключително внимателен с мен, но.............................чувствата са ми другаде.
Моля, помогнете със съвети.Вие сте мъже и най-правилно можете да ме посъветвате, така,
че да не нараня човека, който най-малко заслужава това.



Тема Re: Съвети.........нови [re: Пpeд дилeмa] Отговор на мнението
Авторrythm (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 13:57



просто не му казвай нищо. С течение на времето той сам ще разбере или......ти ще го обикнеш



Тема Re: Съвети.........нови [re: Пpeд дилeмa] Отговор на мнението
Автор Karl Terzaghi (не.познат.)
Публикувано13.01.03 18:20



Разкарай го, без да му даваш обяснения. Или ти се отдалечи.



Тема Re: Съвети.........нови [re: Пpeд дилeмa] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано13.01.03 21:03



Съветите са празни приказки. Никой никого не слуша - всеки сам намира пътя в сърдечните работи.

Пример: съветвам те да си избиеш от главата оня, дето се лекуваш от него. И какво ти казах? - Нищо. Айде, свиркай си.



Тема Re: Съвети.........нови [re: Пpeд дилeмa] Отговор на мнението
Авторoracula (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 23:19



а аз като жена може ли? да ти дам съвет... ти нещо си се разкиснала, какво го жалиш, щом се чудиш как да го разкараш значи изобщо не заслужава да се чудиш толкова
да нямаш някви предразсъдъци?



Тема ako sum azнови [re: Пpeд дилeмa] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано14.01.03 10:29



po-dobre mi kaji tiaj dumi v liceto,vechno shte te uvajavam,i niama da se razsurdia,samo dve sa jenite kazvali gorchivata istina dosega,i si gi uvajavam mnogoAma malko sa mujete akto men

nikoga ne kazvai tova koeto mislish


Тема Re: Съвети.........нови [re: Пpeд дилeмa] Отговор на мнението
Автор Eden (слънце)
Публикувано14.01.03 12:52



i az 6te kaja,za6toto mi se e slu4valo:)
kakto i da mu go kaje6, 6te go zaboli.mnogo qsno po-dobre e da mu go kaje6 milo. no vajnoto e da ne se bavi6,za6toto s vremeto ne6tata moje da se uslojnqt i 4uvstvata mu da se zadylbo4at.
a ne e li stranno kakva vyrtelejka se polu4ava ponqkoga-ti presledva6 nqkoi,koito ne ti obry6ta vnimanie, a teb te presledva nqkoi mil i vseotdaen 4ovek...?



Тема Трябва да ...нови [re: Пpeд дилeмa] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано14.01.03 15:26



му го кажеш В ПРАВ ТЕКСТ. Без излишни евфемизми и заобиколни пътища на изразяване. Разбира се, опитай да смекчиш посланието, но малко.

Добре си започнала:
"Много ТЕ уважавам, но, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ, не мога да ТЕ обичам, Не искам да те нараня. Ти най-малко това заслужаваш. НО в главата ми е съвсем друг човек от когото още не съм се излекувала.
ТИ СИ МНОГО мил и изключително внимателен с мен, но ... чувствата са ми другаде. Това е."
Останалото ще го импровизираш според реакцията.

Може би вече си получила такъв или подобен съвет, но ми е много бавен интернета и не съм чел останалите отговори.

Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 14.01.03 15:33.



Тема Re: Трябва да ...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Авторoki-doki (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 21:02



Леле как мразя да ми кажат "Много ТЕ уважавам, но, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ... дрън дрън... Не искам да те нараня!" (това пък ако е ПРАВ ТЕКСТ аз съм МЪЖ) а пък ако използваш тая дума направо веднага бих те убила! Тия мъже нещо се ебават!

Може да му кажеш ако искаш да почака малко, че в момента не си наред и се бориш със себе си... като толкова чак държиш на него, въпреки че според мене не е възможно такова нещо - или ти харесва или хич не ти харесва!



Тема Re: Трябва да ...нови [re: oki-doki] Отговор на мнението
Автор Hiarx (непознат)
Публикувано14.01.03 23:38



Така е

Има нещо гнило в Дания



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.