Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 25.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: Eднa жeнa] Отговор на мнението
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 09:51



"Разбира се че има боклуци сред жените,..."

Не сред вас няма боклуци, вие всички сте такива!

И това не е просто обида, а самата истина!

Мислели те за бъдещето на човечеството? Сами казвате, че създаването на поколение е работа на двама? А защо отвратихте мъжете с гнусните си номера? Така че сега не можете да ги хванете дори за оплодители??????

Тя крушката, уважаеми дами, си има опашка!



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: Tъпaнap] Отговор на мнението
Авторami sega (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 10:47



sega rasbiram sasto savetnata mechta na vsjaka vtora balgarka e brak s chujdenez - ne vjarvah, che e taka, no javno vie prosto naistina ispadate ot vsjakakvi klasazii s tova mislene



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: Hиkoлaй] Отговор на мнението
Авторami sega (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 10:50



s tova mislene e naistina naj-dobre sa zelukupnoto jensko vojnstvo da si ostanesh edin neotkrit sa sveta sakostenjal ergen



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: ami sega] Отговор на мнението
Авторami sega (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 10:55



Molja na sadadenata ot men tema da otgovarjat samo hora bes kompeksi, sastoto inache tasi diskusija se obesmislja i navlisa v ismerenija, koito njamat nisto obsto s normalnoto choveshko mislene i obstuvane



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: ami sega] Отговор на мнението
АвторHиkoлaй (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 15:32



Да и аз това имах предвид:"zelukupnoto jensko vojnstvo"

Благодаря за потвърждението! Наистина това ви е едничкия начин на отношения с мъжката част от света - ВОЮВАНЕТО!

Казах ти. Аз съм добре така. Теб нещо те притеснява, че не ти се хващат на вързачките...



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: ami sega] Отговор на мнението
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 17:15



Не бе. Мечтата ви за брак в чужбина е заради повечето материална изгода.

Предлагането на половите дадености на един екземпляр с/у материални облаги се нарича ПРОСТИТУЦИЯ



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: Tъпaнap] Отговор на мнението
АвторEднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 00:27



А предлагането на абсолютно нищо (в твоя случай, а и на много други) срещу секс (3-минутен, разбирай удоволствието е само за мъжа), чистене, готвене, пране и удоволствието да се наричаш баща (от страна на жената) - как се нарича според теб.
По мои наблюдения в България мъжа не бива да бъде закачан за абсолютно нищо, недай си боже да стане дума да даде малко от заплатата си за вкъщи и почват викове - ау какви интересчийки са жените. От друга страна ако не е нещо направено както трябва вкъщи (тук не визирам теб, а женените мъже) - боже боже това не е истинска жена. Сиреч за да е истинска жена трябва да върши всичко идеално и въобще да няма нужда от никакви пари, а за да е истински един мъж, той трябва да може само добре да си кара кефа и да е достатъчно претенциозен.
За мен не е нужно да има въобще законен брак, а сериозна връзка с подкрепа и разбиране. Твоите възражения и срещу такава връзка ли важат? Защото ако е така жените нямаме нужда от мъже като вас - само претенции, без да давате подкрепа и поне малко алтруизъм в секса.
Извинявам се на мъжете, които не отговарят на това определение.
И още - разбира се не всички жени заслужават добро отношение, но твърдения от рода на това, че всички жени са боклуци са най-малкото нелогични - хора има всякакви - този, който го изръси това вероятно със същата логика може да каже и че всички негри са маймуни нали.



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: Eднa жeнa] Отговор на мнението
АвторTъпaнap (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 09:42



І. Женен съм.
ІІ. хора има всякакви - не бъркай жената с човека!
ІІІ. Извинявам се на мъжете, които не отговарят на това определение.
- на мен не се извинявай. Особено неприятно ще ми бъде, ако не отговарям на това описание т. е. на идеала за мъж. Аз за това си избрах това име, защото не съм сигурен, че отговарям напълно на направеното от теб описание. Това е мъжът, който заслужава жената, към този образ се стремя и аз.

Сега на някой други въпроси: да даде малко от заплатата си
А ти даваш ли малко от заплатата си??? Много те моля не отговаряй на този въпрос положително, защото не е вярно, въпросът е риторичен.



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: Myнчo] Отговор на мнението
АвторKaka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 10:17



Ама Мунчо, те оплодителите се подбират внимателно



Тема Re: Svatba - preodoljavane na strahaнови [re: Kaka] Отговор на мнението
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 10:41



Да, ама колегата Дарвин е казал, че когато расовите екземпляри за почнат да се скатават, оплождането се извършва от нефелните и поколението се изражда.

Ей на! Така ще стигнем до природния кактаклизъм и все заради вас жените!

Последно! Жени, не говорете тия тъпотии, че има млади момчета, съвсем ще ги уплашите, та остави другото, ами ще започнат да не го вдигат в тоя стрес дето им сздавате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.