Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 27.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделете опитнови [re: Изcлeдoвaтeл] Отговор на мнението
Автор ombreto (konselerio)
Публикувано23.11.02 20:04



До обяд не ям нищо (така организма изхвърля най-бързо токсините) може да се приема витамини С и B.Обяда ми е някаква топла супа (никога не преяждам щото ми много гадно ако се набумкам) и след това сън,сън и пак СЪН.

Абе хората са го казали:” две спанета и две сранета трябва да минат за да ти размине”



Тема Re: Споделете опитнови [re: Изcлeдoвaтeл] Отговор на мнението
АвторBobson (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 13:07



Znachi - ako moga da draifam - draifam vednaga shtom se pribera. Opitvam se i da se izsera. Dush. Izpivam 1 butilka voda i si liagam. Na sutrinta sushtata procedura + 1-2 filii silno prepechen hliab. Cial den technosti, eventualno neshto za glava ako me cepi.

Obshto vzeto do obiad sum se opravil.



Тема Re: Споделете опитнови [re: Bobson] Отговор на мнението
АвторAmnesty (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 03:16



...ot lichen opit..kolkotoi da sum prepil...trisvam edna ogromna chasha priasno mliako...ili kiselo..liagam i zaspivam.Posle garancia che ne me boli glavata....e jajdata s voda i airiani ia moria...no kato niama glavobol sveta e pesen.Gotov si za sledvashtata doza

Tova za mliakoto go znam ot edin nevrohirurg v Pirogov..choveka znae vse pak..
I ne ste li zabeliazali che ako sluchaiiiiiiiino se napiete na drugata vecher pak...na sutrinta ne vie tolkova zle kolkoto e bilo prednata sutrin...hahahahaha
Stranna rabota..:-)



Тема prav si prav siнови [re: Amnesty] Отговор на мнението
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано27.11.02 08:30



taka e az sum alkoholik i si e taka.Ama nishto po-kachestvbeno ot priasnoto mlaiko niama.az daje v ksuhti sum se zapasil s 3litra shtoto neska i utre shte ima zdravo shorane ama mnogo i ako se omaja mnogo da imam.Ama ksielo nikoga ne sum probval.Pravia si kakao i pija

hubavite neshta stavat sluchaino


Тема Re: prav si prav siнови [re: don_Pablo] Отговор на мнението
АвторAmnesti (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 18:28



Az sushto sum suglasen che hubavite neshta stavat sluchaino....Vinagi stavat sluchaino...a mi se iskashe pone malko da mojeh da gi kontroliram i da se sluchvaha kogato az iskam..
I vecherite zapochnati prosto s edno malko...za otmora sled tejkia rab. den ..i kogatyo niama niakakvi planove v glavata ti...mnogo chesto zavurshvat s razmazvasht kupon....novo momiche...i razmazvashto spomeni posle..

Abe alkohola si tribva....no alkoholik si e veche nepriatno...
Kakvo smiatash da pravish s tozi problem...zashtoto az imam priateli v podobno polojenie i imam chustvoto che sa zaciklili i stranichna vrata po putia im niama..



Тема Re: Споделете опитнови [re: Изcлeдoвaтeл] Отговор на мнението
АвторBizzzi (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 18:51



Probvai s domaten sok s 2 aspirina,olio,sol,4eren piper i sled tov 2-oino kafe bez zahar!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.