Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 18.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Какво става, Ло? Консултира ли се?нови [re: Лo] Отговор на мнението
АвторBъзмyтeн rpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 11:59



И какво ти каза колегата?
Всъщност, това го твърдях не аз, а Наказателния кодекс.
Съвокупление с лице на 16 години, когато е съгласно - това не е наказуемо. С изключение на случаите, когато родителите решат да скалъпят някое сигнално писмо за изнасилване и успеят да убедят дъщеря си да даде показания срещу момчето. По правило тогава няма медицинско освидетелстване, защото: първо - обикновено родителите научават най-малко няколко дни по-късно; второ - лекарят няма да констатира характерните за след изнасилване белези, синини, охлузвания и т. н. Но въпреки това такива скалъпени обвинения не са редки, особено за малките градове - заради манталитета на хората. но както и да си говорим - натаманени обвинения може да има за АБСОЛЮТНО всякакви престъпления, не само за сексуални.



Тема Re: отново не по тематанови [re: stop] Отговор на мнението
Авторcontinue (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 16:53



доста съдържателно

Ne gi ostavyate na mira da porasnat i da se oformiat kato lichnosti,zatova kogato stanat semeini ne se zadurjat i si imat lubovnici. I taka kulturata ni sliza ot nisko po nisko do pulno propadenie.

да права си не я оставих на мира да тлее учи в престижно училище не в България.Имат любовници тези които не са се наживяли именно когато са били тинейджърки и са били "морализирани" .

Sestrite na supruga mi sa kude po krasivi ot jenite v Bulgaria
аз по хубава жена от българка не съм виждал, а не пътувам малко.

V universiteta sa i karat koli. това как да го разбирам? жалък материализъм?
мойта приятелка кара клио и не се оплаква или поне аз не знам

Ednata veche e sgodena za biznesmen ! какъв ли момински живот е живяла игри на кукли до 18 ?

nashte bulgarski momichenca ,koito gi izpolzvat kato nosni kurpichki, koi shte gi vzeme не виждам нищо смислено тук.

"пази се мама за съпруга си" това ли трябва да значи

е аз си живея с чукано от незнам кой преди мен не ме и интересува.интересува ме тя.и тинейджърските години си ги щурях перфектно, а ти пропусна ли нещо?питай и съпруга ти да не вземе да му липсва нещо после на 45-50 и да вземе да изчука щерка ви



Тема Re: отново не по тематанови [re: continue] Отговор на мнението
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 19:26



Ti sus sigurnost shte posegnesh na dushterya si, to si ti e v kruvta. A za onova dete/chastna prostitutka, tochno pedofili kato teb shte ya napravyat mursha v obshtestvoto.

Po krasivi ot bulgarkite ne si vijdal, yavno ne si putuval dostatuchno. Tova lyato pokanih sestrite na muja mi v Bg i kudeto minaha, pojar!!! No te sa dobre vuzpitani i si izkaraha lytoto kato momicheta , a ne kato kuchki. Ne sluchaino bogati muje se navurtat okolo tyah i vseki se nadyava toi da e shtastliviuya. Maika im s pravo se gordee! A bulgarskite maiki- Sram i pozor!Decata im ostaryavat rano, raznishteni otvsyakude.

V universiteta i karat koli ....e ne samo lux a svoboda!Te si znayat pravata i zaduljeniyata. Tvoyta" priyatelka" kara nishto, a ti ako imash i lada mnogo ti e.

De da posmee nyakoi pedofil da posegne na deteto mi, ha ha , da vidish bashta i shte si oseresh gashtite, lainen pedofil! Puk i az ne padam po dolu, strelyam i okoto ne mi miga!



Тема Re: отново не по тематанови [re: stop] Отговор на мнението
Авторcontinue (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 22:37





Ti sus sigurnost shte posegnesh na dushterya si, to si ti e v kruvta.
то се предава по кръвен път аз ще взема да си направя момче да не се изкушавам пък то може и да не ми става на към 50-те
dete/chastna prostitutkamursha v obshtestvoto
искрено ти се радвам вече като се прибера за коледа обещавам да пия една ракия с бащата на "мършата"

yavno ne si putuval dostatuchno да, само до супера и обратно с баба "Лада"

Tova lyato pokanih sestrite na muja mi v Bg i kudeto minaha, pojar
ма ти живееш в България какъв е тоя чужденец дето си излъгала да си зареже "скучната" работа там и да дойде да живее у вас.Албанец? Турчин?
Арабин?

Ne sluchaino bogati muje se navurtat okolo tyah i vseki se nadyava toi da e shtastliviuya. хех


V universiteta i karat koli ....e ne samo lux a svoboda! в кой?Софийския ли? лукса за колите или за свободата? S класа а ?
почвам да си мисля че е негър

Tvoyta" priyatelka" kara nishto да то клиото е дърво малко те хората са си го казали "тия дето правят минети и спагети коли не могат да правят"


a ti ako imash i lada mnogo ti e. ей постижение и ти веднъж да уцелиш личен си нямам та било и Лада. лигосвам се с една Соната (служебна) и не хленча


De da posmee nyakoi pedofil da posegne na deteto mi заключи ги горките ! не ща да съм ти дете на тебе

da vidish bashta i shte si oseresh gashtite ми сложи една снимка тук и без това от два дни ме мъчи запек.

strelyam i okoto ne mi miga!разрешително за притежание имаш ли си ? да ти уредя един курс?

ей лелче на теб трябва да ти спрат сапунените опери май си се пристрастила
земи го съблазни тоя мъжага да те изчука веднъж седмично поне де



Тема Re: отново не по тематанови [re: continue] Отговор на мнението
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 11:03



Abe, pedal lainen, deto samo ot decata ti go vdigat, zamislyal li si se kakuv izrod si? Ako imashe i kapka mozuk shteshe da se sramuvash ot izvratenata si sushnost!

V kruvta ti e razbira se i tochno takiva bokluci kato tebe seeyat gniloto si seme ot koeto osven laina drugo ne se rajda. Tochno kato tebe

A bashtata na tova dete ne pada po dolu ot tebe shtom pie rakiika s nabora si koto mejdu drugoto se gavri s dushterya mu.

Aaa, iska ti se da jiveya v Bulgaria ta da ti uvisva ezika sled dushterya mi , ama na kukovo lyato. Az sum tochno tam kudeto imam razreshitelno da strelyam po nishtojestva kato tebe

Lichi si che ne si putuval mnogo , zatova v glavata ti ima samo orientalci i negri. Puk i si mnogo smotan ta si mislish che kato sum pokanila sestrite na muja mi vuv lyatnata mi kushta na gosti , nepremenno jiveya v Bulgaria. Ama kakvo da ochakvash ot edin takuv susipan mozuk kato tvoya, yade prez guza i sere prez ustata, zatova te muchi zapek i ti se pruska chervoto.

Karai si ladata, ta da ne ti vikat selyanina s koleloto.

Ti ako beshe moe dete nyamashe da si s takiva izkriveni razbiraniya i shteshe da se nauchish da jiveesh kato chovek, a ne da tichash kato durt kozel sled decata.

Za sapuneni operi nyamam vreme, jivotut e hubav i si go jiveya pulnocenno!

A snimka na muja mi za kakvo ti, ta da se vlubish i v nego li? Da ama toi ne e obraten, nito pedofil i mladite (nad 18 godini) vse me pitat kak taka sum se uredila s takuv gotin , svesten i paraliya koito znae za kakvo i kak da jivee.



Тема Re: отново по темата за "педофилите"нови [re: stop] Отговор на мнението
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 11:43



4e toy e bis svetets be



Тема Re: отново не по тематанови [re: stop] Отговор на мнението
Авторcontinue (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 13:44



pedal lainen обещавам да се усера като обърна табелата някой ден
наистина си зле лелче от сапунки и липса на внимание да не говорим за секс си се поболяла.

bokluci kato tebe seeyat gniloto si seme ot koeto osven laina drugo ne se rajda.в гъзъ не чукам помоли мъжлето ти
за такива перверзий чувал съм че турците го предпочитали.

ne pada po dolu ot tebe shtom pie rakiika s nabora si на човека и да му се иска няма как да я е направил на 2 годинки та да
ми е набор
iska ti se da jiveya v Bulgaria живей където си пожелаеш, само не в сапунките

Az sum tochno tam kudeto imam razreshitelno da strelyam po nishtojestva kato tebe тук драги читатели има заченки на
вкус към американските екшъни

"lyatnata mi kushta" пак намирисва на сериалчета
обаче програмният директор се е смилил над драгите зрители и разнообразил с "ужаси"
mozuk kato tvoya, yade prez guza i sere prez ustata, zatova te muchi zapek i ti se pruska chervoto.


Karai si ladata, ta da ne ti vikat selyanina s koleloto. елементи от ежедневието [got mi e ]

ako beshe moe dete nyamashe da si s takiva izkriveni razbiraniya i shteshe da se nauchish da jiveesh kato chovek, a ne da tichash kato durt kozel sled decata.
тук можете да видите лелката от съседната къща обсъждаща детето на съседите

Za sapuneni operi nyamam vreme, jivotut e hubav i si go jiveya pulnocenno! първи симптоми на самозаблуда

A snimka na muja mi za kakvo ti, ta da se vlubish i v nego li? ясно и кратко споменах за какво


vse me pitat kak taka sum se uredila s takuv gotin , svesten i paraliya koito znae za kakvo i kak da jivee. ех мечти защо сте тъй непостижими
за да мога да се похваля пред другите и да ми завиждат.


лелче ти сигурно си на годините на майка ми и ме е срам да ти говоря така ама немога да се сдържам



Тема Re: отново не по тематанови [re: continue] Отговор на мнението
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 19:56



Maika ti gleda sapunki i ne si e napravila truda da ti dade pone purvite sedem i rezultatut e na lice - pedofil! A tova che ti si nesposoben i negoden za budeshteto ne oznachava che vsichki sa takiva neudachnici kato tebe. Moya jivot e prekaleno hubav no e istina. Pitai zashto? Zashtoto!!! Mujut mi ne se zanimava s pervezii i e investira energiyata si for the best!!!



Тема Re: отново не по тематанови [re: stop] Отговор на мнението
АвторMaчo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 21:58



Много си зле бе стоп. Дори не си знам от какъв си пол, но това едва ли има значение. Всички мъже без никакво изключение харесват готини млади пички. Който твърди обратното, лъже от лицемерие.
Щом като всички конкурси за красота се правят с ученички, а не с дропли по на 30 години, това е достатъчно да ти светне една лампичка. Да не мислиш, че мъжете от журито гледат на дефилиращите млади путани само като на естестетическо явление. хахахаха.
Да си изясним понятията друже. Педофил е човек, който харесва деца. Разбирам да е на 7, 9 или 11 години. Ама готина пичка на 16 с големи цомби и обръсната слива е всичко друго, но не и дете.

Ходи си чукай бабешкерите и остави тийнките на готините пичове.



Тема Re: отново не по тематанови [re: Maчo] Отговор на мнението
АвторPicho (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 12:08



Pedogiliyata e v orientalskiya mantalitet, mozucite im ne pravyat razlika mejdu podrastvashti i zavursheni jeni. Maika evoluciya vi e izostavila da diveete kato homo sapiensi. Jalki vidove!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.