Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 03.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема И З Н Е В Я Р А Т Анови Отговор на мнението
Автор3aщo .... (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 09:57



Защо изневеряваме ???
Ако живота ни е хубав, ако човека до нас е добър във всичко, ако нищо не ни липсва в семейството или въобще в отношението един към друг, какво ни тласка да изневерим ?
Как мислите ? Много ми е странно това действие.



Тема Re: И З Н Е В Я Р А Т Анови [re: 3aщo ....] Отговор на мнението
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 11:33



Незнам, може би за самочувствие и собственно удовлетворение, и за това да можеш да кажеш.."Аз пак успях да го направя..."



Тема Re: И З Н Е В Я Р А Т Анови [re: 3aщo ....] Отговор на мнението
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано02.10.02 17:53



В природата на мъжкия индивид е залегнал стремежът да създаде максимален брой потомство за да може да запази гените си. Цивилизацията и моралът са притъпили това чувство за размножаване, но нагонът и желанието за секс остават.
Всичко е толкова просто и логично немога да разбера защо повечето жени немогат да го проумеят

Кофти, кофти ама гот!


Тема Amstelнови [re: 3aщo ....] Отговор на мнението
Автор sdfs (Алкохоликь)
Публикувано02.10.02 18:23



Zashtoto taka ni haresva
Nazdrave

Samouvajenie,samochuvstvie i dostoinstvo


Тема Re: И З Н Е В Я Р А Т Анови [re: drugiat] Отговор на мнението
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 23:14



Kak mojem da sravnqvame 4ovek s hranata?
Nali vsi4ki hora sme ednakvi /4uvstva, misli, fiziologiq/ kakvo drugo mojesh da tursish? Ne ne mislia 4e shte namerish neshto mnogo po-razli4no, da ne govorim 4e moje da e na mnogo po-nisko nivo ot tova , koeto ve4e imash. Ne se li 4uvstvash ti samia omursen i izpolzvan sled tova? Suvestta 4ista li ti e?



Тема Re: И З Н Е В Я Р А Т Анови [re: the_rider] Отговор на мнението
Авторжeнcka (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 23:29



А пък на женските е заложено от възможно най-много мъжкари да избират най-подходящия за баща на поколението си. Интересно защо винаги в мъжките изказвания това липсва дори като намек.

Не сте само вие, драги, дето си имате това извинение. Да не се чудите вечер мацката ви като се прибере със зачервени бузи и гузен поглед какво е правила. Ами била е проводник на инстинктите си, палавник такъв. Тя не е виновна.



Тема Продължението...нови [re: жeнcka] Отговор на мнението
Автордpyra (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 10:13



Продължението е в това, че по-добрият е с повече пари, носещи сигурност за жената и нейните деца и затова са съвсем природно оправдани инстиктите й към парите му...



Тема Re: И З Н Е В Я Р А Т Анови [re: жeнcka] Отговор на мнението
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано03.10.02 13:20



ама що се нервирате аз немога да разберав интерес на истината ако следваме логиката до тук, самката неможе да има неограничен брой потомство за това тя се стреми да избере за баща на нейното и продължител на гените и най-добрия мъжки /какво значи най-добрия е въпрос на друга дискусия/, Та значи въпреки ,че може и да не ти хареса ама изневярата - сиреч правенето на секс не е "избор на най-добрия партньор" то идва след като избора е направен, защото за природата правенето на секс е правене на потомство, което да има най-голям шанс да оцелее. От там идва и удивиделната способност на жената да се привързва. Мъжкия естесвено не би искал да изгуби част от "възможностите си за размножение", затова е готов да се докаже пред партньорката си или друг мъжки, който е съзрял в нея неизползвана възможност - това обуславя мъжката ревност. НО! кво прави цивилизацията и морала?! - женските са далеч по-ревниви, въпреки че нямат основание за това в хода на еволюцията; от своя страна те са изкушени да опитат с друг или просто "да го върнат" на парньора си, който воден от подсъзнателния страх да не изгуби и последните си възможности е готов да и строши главата; от друга страна мъжките подтискат нагона си, когато са все пак цивилизовани, и пеят "..на мой приятел си жена.."
Та като крайно, щото вече и аз забравих кво исках да ти кажа
Аз уважавам жена си и се считам за съвременен и разумен човек. Въпреки че правя паралел с животинския свят, не смятам че съвременното човечество може да се води от нормите на дивите животни /но все нещо от тогава има в нас и ние неможем да го надвием на подсъзнателно ниво/. Считам жена си за равнопоставена на мен, независимо дали изкарвам повече пари от нея или в чий апартамент живеем. За това допускам,че както аз имам желание да "разнообразя" сексуалния си живот, така и тя има нужда да изживее по-различни мигове, от тези които аз мога да и предложа. с две думи нямам нищо против да прави секс с други, стига да взима всички разумни мерки и да има желание разбира се. Не считам това за изневяра, както не считам за изневяра това което направих оня ден със....и преди това със....... а също и.......и със.........да не пренебрегвам и.......и......и.....и по-назад вече съм ги забравил

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: И З Н Е В Я Р А Т Анови [re: ina] Отговор на мнението
Автор3aщo... (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 13:24



Ти пък говориш за "мъж" и "съвест" ?! Просто двете неща не могат да се съчетаят.



Тема Re: И З Н Е В Я Р А Т Анови [re: the_rider] Отговор на мнението
Автор3aщo ... (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 13:44



И какво искаш да кажеш, че жена ти ако изневери, ти няма да имаш нищо против, така ли.... и тя като се прибере дори може да я попиташ как е минал половият й акт, така ли ще стане ?! О мъже, защо се правите на това което не сте ? Това което казваш, мисля, че не отговаря на истината !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.