Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 19.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тъп ли е тоя?нови Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано05.08.02 18:33



Навсякъде разправя, колко велик мъж е и как успял да направи две деца на жена си.
Навсякъде описва с подробности окосмяването на жена си.
Навсякъде го псуват, а той продължава да се мъкне където не го щат.
Опитва се да се прави човек на изящното слово, но повече пелтечи, отколкото говори.

Тъп ли е тоя, ми кажете, момчета?

Беше ви приятно, на мен не.


Тема Re: Тъп ли е тоя?нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано05.08.02 19:05



Шма извиниш за льобопитството (гледам , че пишеш "кажете, момчета"), ма кой е тоя?

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Ми щом не го позна...нови [re: marta_s] Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано05.08.02 19:25



...значи си щастливка. Това е един хвалипръцко, дето се мота напред назад по половината клубове и го раздава пич без да се усеща, че е станал смешен.

Казах "момчета", щото доколкото мога да чета, пише "Мъжки клуб", ма от консервите на "Ънкъл бен'с" не излизат негри, така че...

Беше ви приятно, на мен не.


Тема Re: Ми щом не го позна...нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано05.08.02 19:31



:))))))- за Ънкъл Бен`с. Знаех го с други продукти.
Бе аз питах за ника, ма карай, няма значение.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Ника енови [re: marta_s] Отговор на мнението
АвторДoмoвaтa kниra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 20:52



Стефан.
оня с цървулите, който с лъвски скоци ще прескочи всички Румяни, Боряни, Стояни, Петрани, Ивани,..... които са го погнали. така както неговите деди навремето хиляда осемстотин и кабарнайста година са се вдигнали срещу поробителя, ама на- мойте, твойте и на Кобаяши дедите не са си мръднали пръста.



Тема Re: Тъп ли е тоя?нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано06.08.02 08:52



какво е окосмяването на жена му? Голямо ли?



Тема Не може двенови [re: Дoмoвaтa kниra] Отговор на мнението
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 09:27



черни лелки, които не са и помирисвали поезия, да ме гонят от клуба за поезия - това да не им е бащиния! Друг не се сещам да ме е гонил - защото аноните са пак те, основно адвокатката...

P.S. И да ти кажа все пак, че дядото на Кобаяши е бил самурай и очите му са дръпнати...



Тема Знаеш линови [re: Cтeфaн] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано06.08.02 10:36



опитвам се да те разбера. Може би ти е по-леко да смяташ, че зад всички тези никове на анони и неанони се крие едно лице. Така излиза, че те мрази само един човек. За твое съжаление - не е така. Ето

- при внимателен преглед ще видиш, че едновременно или в разстояние на минута са пускани мнения както от мен, така и от два анонимни юзъра - с астерикс и с точки. Не виждам как ще стане това непрекъснато логване.

По същият начин, когато те атакуваха с лични бележки, ти изсипа всичко на моята глава, но и за най-непредубеденият беше ясно, че ти пишат поне пет души. А най-малко двама, които имаха достъп до компютъра ти и ти го казаха..
Заслепен от параноя ти избяга от реалността и от истинските причини за тази атака. Не разбра защо така реагираха бурно срещу теб. С какво си ги подразнил. И съответно продължаваш в същия дух.

Както и да си обясняваш нещата, както и да слагаш под един знаменател всички атаки срещу теб - завист и лична омраза, няма как да се скрие факта, че си неприятен на широк кръг хора. Това е върху което трябва да се замислиш. Намери причината в твоето поведение. Не може никой друг да създаде представа за теб като за заядлив, отмъстителен, дребнав, мнителен и ограничен човек. Това го може само един ник - Stefan.
Отправи претенциите си към него.



Тема Re: Не може двенови [re: Cтeфaн] Отговор на мнението
АвторДoмoyпpaвитeля (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 14:47



Тема Хе-хе! Нима не разбираш? [re: $$$]
Автор Яшeoьx (Нерегистриран)
Публикувано 04.08.02 21:41



Мразят себе си, мразят живота си - съдбата си - ориста си да са родени и живеят в България, нямат самочувствие за нищо - и затова мразят и всичко около тях - въпрос на комплексираност - изкарват си го на всеки, на когото могат - особено, ако усетят, че човекът насреща е деликатен и уязвим. Пък Боряна има и други причини - твърде лични - да мрази света...

Дано го прочетеш това преди да са ни изтрили - ама знам, че тя много пие и едва ли сега е в нета...

И тук писането въобще няма значение - това си е един аматьорски клуб и няма нищо общо с поезията - нима не си го разбрал до сега?

..............
Та Стефчо, има или няма поезия в тоя клуб?:))
Кажи уа чувек, кажи ората са интирисуват тъп ли си. кажи им да разбирът уа:))
и още един въпрос- кой е кобаяши, Румяна или Боряна?:)



Тема Стефане, чети си бележките и не се излагай!нови [re: Cтeфaн] Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано06.08.02 18:32



Абе, кокошко морска, на теб скоро не ти е попадала май снимка от гимназията, дето всички бягат да не са до теб на нея, а?

Елементарно е да си мислиш, че с много писане в много клубове ще се харесаш на много хора, виждаш че става точно обратното.

Беше ви приятно, на мен не.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.