Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тъп ли е тоя? Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано05.08.02 18:33



Навсякъде разправя, колко велик мъж е и как успял да направи две деца на жена си.
Навсякъде описва с подробности окосмяването на жена си.
Навсякъде го псуват, а той продължава да се мъкне където не го щат.
Опитва се да се прави човек на изящното слово, но повече пелтечи, отколкото говори.

Тъп ли е тоя, ми кажете, момчета?

Беше ви приятно, на мен не.


Тема Re: Тъп ли е тоя?нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано05.08.02 19:05



Шма извиниш за льобопитството (гледам , че пишеш "кажете, момчета"), ма кой е тоя?

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Ми щом не го позна...нови [re: marta_s] Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано05.08.02 19:25



...значи си щастливка. Това е един хвалипръцко, дето се мота напред назад по половината клубове и го раздава пич без да се усеща, че е станал смешен.

Казах "момчета", щото доколкото мога да чета, пише "Мъжки клуб", ма от консервите на "Ънкъл бен'с" не излизат негри, така че...

Беше ви приятно, на мен не.


Тема Re: Ми щом не го позна...нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано05.08.02 19:31



:))))))- за Ънкъл Бен`с. Знаех го с други продукти.
Бе аз питах за ника, ма карай, няма значение.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Ника енови [re: marta_s] Отговор на мнението
АвторДoмoвaтa kниra (Нерегистриран)
Публикувано05.08.02 20:52



Стефан.
оня с цървулите, който с лъвски скоци ще прескочи всички Румяни, Боряни, Стояни, Петрани, Ивани,..... които са го погнали. така както неговите деди навремето хиляда осемстотин и кабарнайста година са се вдигнали срещу поробителя, ама на- мойте, твойте и на Кобаяши дедите не са си мръднали пръста.



Тема Re: Тъп ли е тоя?нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано06.08.02 08:52



какво е окосмяването на жена му? Голямо ли?



Тема Не може двенови [re: Дoмoвaтa kниra] Отговор на мнението
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 09:27



черни лелки, които не са и помирисвали поезия, да ме гонят от клуба за поезия - това да не им е бащиния! Друг не се сещам да ме е гонил - защото аноните са пак те, основно адвокатката...

P.S. И да ти кажа все пак, че дядото на Кобаяши е бил самурай и очите му са дръпнати...



Тема Знаеш линови [re: Cтeфaн] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано06.08.02 10:36



опитвам се да те разбера. Може би ти е по-леко да смяташ, че зад всички тези никове на анони и неанони се крие едно лице. Така излиза, че те мрази само един човек. За твое съжаление - не е така. Ето

- при внимателен преглед ще видиш, че едновременно или в разстояние на минута са пускани мнения както от мен, така и от два анонимни юзъра - с астерикс и с точки. Не виждам как ще стане това непрекъснато логване.

По същият начин, когато те атакуваха с лични бележки, ти изсипа всичко на моята глава, но и за най-непредубеденият беше ясно, че ти пишат поне пет души. А най-малко двама, които имаха достъп до компютъра ти и ти го казаха..
Заслепен от параноя ти избяга от реалността и от истинските причини за тази атака. Не разбра защо така реагираха бурно срещу теб. С какво си ги подразнил. И съответно продължаваш в същия дух.

Както и да си обясняваш нещата, както и да слагаш под един знаменател всички атаки срещу теб - завист и лична омраза, няма как да се скрие факта, че си неприятен на широк кръг хора. Това е върху което трябва да се замислиш. Намери причината в твоето поведение. Не може никой друг да създаде представа за теб като за заядлив, отмъстителен, дребнав, мнителен и ограничен човек. Това го може само един ник - Stefan.
Отправи претенциите си към него.



Тема Re: Не може двенови [re: Cтeфaн] Отговор на мнението
АвторДoмoyпpaвитeля (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 14:47



Тема Хе-хе! Нима не разбираш? [re: $$$]
Автор Яшeoьx (Нерегистриран)
Публикувано 04.08.02 21:41



Мразят себе си, мразят живота си - съдбата си - ориста си да са родени и живеят в България, нямат самочувствие за нищо - и затова мразят и всичко около тях - въпрос на комплексираност - изкарват си го на всеки, на когото могат - особено, ако усетят, че човекът насреща е деликатен и уязвим. Пък Боряна има и други причини - твърде лични - да мрази света...

Дано го прочетеш това преди да са ни изтрили - ама знам, че тя много пие и едва ли сега е в нета...

И тук писането въобще няма значение - това си е един аматьорски клуб и няма нищо общо с поезията - нима не си го разбрал до сега?

..............
Та Стефчо, има или няма поезия в тоя клуб?:))
Кажи уа чувек, кажи ората са интирисуват тъп ли си. кажи им да разбирът уа:))
и още един въпрос- кой е кобаяши, Румяна или Боряна?:)



Тема Стефане, чети си бележките и не се излагай!нови [re: Cтeфaн] Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано06.08.02 18:32



Абе, кокошко морска, на теб скоро не ти е попадала май снимка от гимназията, дето всички бягат да не са до теб на нея, а?

Елементарно е да си мислиш, че с много писане в много клубове ще се харесаш на много хора, виждаш че става точно обратното.

Беше ви приятно, на мен не.


Тема Ама и Вий изтъпяватенови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано06.08.02 21:58



На мен "тоя" не ми е разправял колко велик мъж е; не ми е описвал окосмяването на жена си; не съм го псувал и vice versa, не пелтечи...

Поради което, Кобаяши, идеята ти за "тоя" е необяснима и неразбираема за мен. Надявам се, че няма да се хвърлиш да ми я обясняваш... komatta-naa...



Тема Откоганови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 22:46



тук се пита само за неща, с които са запознати всички??

Btw. само си спечелил, че не си се сблъсквал с "тоя".



Тема Re: Откоганови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано06.08.02 23:08



Не разбрах, наистина - акцентираш на "откога", на "тук" или на "пита се"? Не мога да вържа изречението, поясни се.

Ако е за "питането" на Кобаяши, то е съвсем риторично и отговор не се очаква, по-скоро коментар за друг юзър, което е абсолютно тъпо само по себе си.



Тема :)))нови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 23:32



акцентът е на "само".
в "питането" на кобаяши се коментира тъпотията на дадения юзър. което може би потвърждава твоето заключение.
а за да се убедиш в нейното наличие, ето един малък пример:

Тема Reply: [re: HeOHeЛ]
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано 24.07.02 22:35



Кисел пъпеш се мие в реката
- Неонел се напъва за стих!
И напомня бензин аромата
на душата й - мръсен и тих...
Неонел - ти нима не усети,
че поезия няма във теб?
Враг отчаян на всички поети
беше ти като куче във степ!


коментарът мисля е излишен.



Тема Re: :)))нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано07.08.02 01:21



Коментарът е излишен дотолкова, доколкото е абсурдно акцентът ти да е върху "само".

Нещо си говорим на развален телефон с тебе. Контекстът ми за риторичното питане на Кобаяши беше: аз като си се карам с някого, си се карам само с него и проблемът си е мой. Имам си принципи в кавгите (реалните, защо не и тук): спорът да се ограничи по тема (т.е. да не се генерализира), по времетраене, да не се търси победител, слушане (разбиране) на опонента и т.н. Броенето до 10 също помага. Всичко останало е чиста загуба на време - с изключение на разтоварващите от стреса псувни, разбира се.

Няма да скрия, че се кефя, като има скандал наоколо - щото се ръсят яки бисери, но сам/а разбираш, че няма как да ми е забавно, като не съм проследил развитието му. Сега явно трябва да те питам - какво е това Неонел, кви са тия поети и поезии, какво каза той, къде е предизвикателството. Ти ще трябва да постнеш тук 1-2 MB - язък за дисковото пространство на сървъра... И накрая - кво?

Всъщност никой ли не вдява, че който и да е клуб тук прилича на детската игра "стражари и апаши" - и че някой като е "стражар", това е виртуално и наужким? Че всеки може да напише нещо, което не би казал на реалните си познати в очите? Че аз като пиша, че имам 3 деца, всъщност може да са 1 или 5? Разбери, питанке, че си точно това - "питанка", а не Иван, Драган или Петкан. Че Геврек, Кобаяши, Стефан и т.н. са безполови и измамно-виртуални, тъй като съществуват само при наличие на електрически ток... Спира токът - умрели са. Тоест написаното от мен като "Геврек" не струва и пет пари и го ценя точно толкова. И трите си имена с ЕГН да ми дадеш - все тая. Няма доказателствена сила .

Справка: "Софийският районен съд остави без разглеждане тъжбата за клевета, подадена от Муравей Радев срещу Милен Велчев. В тъжбата се заявява, че на 25 март 2002 г. Милен Велчев като министър на финансите е разгласил и разпространил чрез Интернет позорящо за Муравей Радев обстоятелство, като оповестил, че предшественикът му нарушил Закона за обществените поръчки. СРС е дал указания на Муравей Радев да приведе тъжбата си в съответствие с чл. 57, ал. 1 от Наказателно-процесуалния кодекс: "да изложи обстоятелствата на престъплението, като индивидуализира мястото в Интернет, откъдето според него са разпространени клеветническите твърдения, да посочи изразите, употребени от лицето, срещу което е насочена тъжбата, с които са разпространени засягащите тъжителя твърдения и да посочи начина, по който Милен Велчев е осъществил клевета". "

Та, тук има здраво заложено шизофренично начало и трябва да се предполага, че всички го разбираме - едно нещо е никът и съвсем друго нещо - човекът зад него.

И питам аз сега: ако Милен Велчев = Stefan и Муравей Радев = Неонел, то:
1. изразите клеветнически ли са?
2. какъв е начинът, по който е осъществена клевета? (щото разгласяването идва не от Stefan, а от "питанка" в случая ... )

Изразите, които любезно си предоставил: макар че не разбирам от поезия, какво тъпо има в брилянтния стих (или както там се казва - строфа ли, що ли ...) "кисел пъпеш се мие в реката"? Одухотворява се пъпеша, който на всичко отгоре се мие, че и в река, пък и кисел - много сложна метафора, гениално подчертаваща невъзможността на следващото съждение. А що се отнася до определянето на душата й (о, значи става дума за женски ник!) като мръсен аромат на бензин - тук явно проблемът е дали "мръсен" е добро или зло. Циничното ми подсъзнание се люшка между двете... Аз бих оставил на Господ да реши, макар че миризмата на бензин ме привлича от както се помня и според мен има нещо дрогиращо (опияняващо) в химическия му състав, определящ миризмата - аз бих асоциирал "мръсен" с "опияняващ"... Следващ израз: "поезия няма във теб" - лична субективна преценка на автора, няма начин да е клеветническо. Аз, ако кажа за Пикасо: неговото не е изкуство - клеветя ли го? Не. Моето разбиране за изкуство може да е свързано с умението да създаваш красота, която пък - от друга страна - свързвам със симетричността (някакви древногръцки разбирания, да речем). Та, разбирането на Stefan за поезия може да е тотално различно от това на Неонел и това напълно да оправдава тезата му (и наистина, и аз не виждам поезия у ника, на неон ми мяза, или на "новата Нел" ...)

Както и да е, ритъмът в предложеното стихотворение е далеч пък от моя любителски идеал - в началото, настройвам се на "4-3", но после продължава с 3-3 и накрая пак 4-3..., кучето в степта (самотността) не ми се връзва с миенето в реката (потока от поезия?) и др. Това беше плах опит за критика, доколкото се отваря "поетична" тема.

Впрочем, изразът "коментарът е излишен" в коментарен клуб е идеалното предизвикателство да го направиш (коментара де). Tks.



Тема Re: :)))нови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано07.08.02 09:33



както винаги си брилянтен, дори в доказването че не си геврек, а примерно дупката му.:)

Аз виждам нещата така: Кобаяши предизвиква на дуел Стефан, тоест хвърля му ръкавица. Вторият взима подхвърлената ръкавица и вместо да изпрати секунданти започва да твърди, че всъщност това не е ръкавицата на Кобаяши, а е на Румяна, Боряна...тоест на виртуалните врагове.
В качеството си на упоменато лице се намесвам да поясня, че ръкавицата не е моя.
Един гражданин, който си чете вестника - Геврек слуша разправията и писвайки му, се намесва за да въдвори спокойствие. Един секундант на Кобаяши се опитва да го въвлече в спора като му цитира откъси от виртуалното поведение на Стефан, но извадени от контекста те не говорят нищо на четящия вестник - Геврек.
Всъщност, в момента на поляната се намират : един гражданин с вестник, един секундант и аз случайно преминаващата. Героите резигнирараха, а без тях няма шоу. Приканвам към разотиване.

Редактирано от kakata на 07.08.02 09:37.



Тема Виждам,нови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 09:51



че ти се говори, т.е. пише. В което, разбира се няма нищо лошо.
и така да започнем с Коментарът е излишен дотолкова, доколкото е абсурдно акцентът ти да е върху "само".

не виждам как по друг начин ясно и просто да попитам "откога тук се пита само за неща, с които са запознати всички". Т.е. това, че ти не си в течение на нещо, мисля ще се съгласиш, не е причина да не бъде обсъждано. Надявам се сега вече да си ме разбрал.
Да продължим нататък. Че се кефиш на скандалите е ясно. Точно затова се включи в темата.:)) Въпросът е как точно да го направиш. Аз лично се съмнявам, че тия два ника са абсолютно непознати за теб/ това разбира се е мое мнение/. Та, ти избираш варианта да се включиш като "сляпата Темида".
Отново нищо лошо. Само дето веднага започваш с леки манипулацийки.
Докато в първия ти постинг обсъждането на един юзър от друг за теб се явява тъпо, то във този някакси между другото оста се измества и вече стиха на Стефан не е обсъждане/да не кажа заяждане, обида и какво ли още не/ с НеОНеЛ. Ти всъщност не казваш какво е, но отричаш, че не е клевета??? Нещо, което никой тук не е твърдял. И а да се убедим напълно, че си заел ролята на съдник, ни представяш тук един пример, който освен че не е на място, е доста слаб и като теза. Разбира се това е отново част от манипулацията от твоя страна- да се измести основната тема.:))
Продължаваме с натъртването за клевета, с цел окончателно да убедим аудиторията, че това е дискусията, а не защо според Геврек в един случай обсъждането е тъпо, а в друг случай точно обратното:))
Финалният удар идва с опита за анализ на Стефчовия стих. В който анализ се набляга на отделните думи, вместо на цялостното съдържание и духа. Разбира се отново споменаваме клеветата, да не би някой да забрави за какво става дума:))
Аз лично мисля, че опита ти беше добър:))
А сега може ли да се върнем към питането на Кобаяши?:)



Тема Ей, Геврекнови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано07.08.02 10:45



голям сладур си, да знаеш. Изкуших се мързелашката да копна темата ти и да я коригирам в съответствие с моето собствено мнение, което се различава от твоето по съвсеееееееем незначителни детайли, с нищо непроменящи основното...:))))))))))))))но реших, че е нагло и най-вече безинтересно.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Виждам,нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано07.08.02 11:49



Е какво очакваш като отговор? Нещо като в онази книга на Бранислав Нушич. На въпроса : "Говорите ли автлийски? " се отговаря : "Не, но дядо ми свиреше на кавал".
На въпроса : "Стефане ти тъп ли си?" се отговаря: "Те ме мразят". Няма диалог, а запитаният е способен безкрайно да повтаря " Сюита на преследвания гларус".
А ти така като навеждащ извадени от контекста цитати не спомагаш за отговор на основния въпрос на Кобаяши. Всъщност това въпрос ли е? То е ооббщение на една теорема, която от много доказване се е превърнала в аксиома.



Тема Re: Тъп ли е тоя?нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор LeoS (като всички)
Публикувано07.08.02 13:16



Тъп е.
Много.

<... истината боли, но ако си затвориш очите не боли по-малко ...>


Тема da, daнови [re: kakata] Отговор на мнението
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано07.08.02 14:12



Kake, mislia si , che rano ili kusno niama nachin da ne ti omruzne zanimavkata sus Stefan, kakto i na cialata "Chiprovska kompania" ,koiato po moe skromno mnenie vuobshte ne ti e sredata koiato otiva na inteligenten , priaten i zabaven chovek kato tebe.



Тема Грешишнови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано07.08.02 18:23



Питането ми беше само и единствено питане, може би с малка нотка на експеримент. Показателно е дотолкова, че на абстрактните или неконкретни въпроси всеки вижда това, за което той си мисли. По възможност пък и се идентифицира с обекта на въпроса.

Беше ви приятно, на мен не.


Тема Уточняващи 2 въпросанови [re: sofianka] Отговор на мнението
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано07.08.02 18:40



Какво е Чипровска компания? Да разбирам ли че и аз съм причислен
към нея?

Аз никога не съм стъпвал в този град. Освен това ми се струва, госпожо, че Вие много добре знаете, че скромната ми особа от доста време не се намира в географските предели на България.

Беше ви приятно, на мен не.


Тема Re: da, daнови [re: sofianka] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано07.08.02 19:27



Хе, хеее, не ми се занимава, бе. Омръзна ми даже.



Тема Re: da, daнови [re: kakata] Отговор на мнението
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано07.08.02 19:49



vseki sport pisva



Тема Питанчо,нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано07.08.02 20:18



Вторият ми постинг естествено е различен от първия заради твоя втори постинг Всеки мой постинг х=y+1 един вид. А поетичните скандали са най-старите в историята, айде да не давам примери, че ще се изкарам някакъв акъллия.

Е, за акцента върху "само" - много си го закодирал бе, сега вече разбирам, ама първия път го четох няколко пъти и не успях Аз така, като ми обяснят по-бавничко и няколко пъти - хващам.



Тема Класиканови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано07.08.02 20:25



Това - ясно, но не биваше да го изричаш, разваляме си тръпката.



Тема тюх, мама му старанови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано08.08.02 09:25



така и не разбрах какво е окосмяването на жената. сега само за това ще си мисля. всички знаят, а аз не знам
:-))))))))))



Тема Re: Виждам,нови [re: kakata] Отговор на мнението
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано08.08.02 14:29



За вашата омраза към Стефан се знае отдавна. Явно тя е толкова дълбока ,че пускаш съвсем сериозни и задълбочени постинги дори към мнение ,написано от нерегистриран ник.



Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти.


Тема Re Тедкей!нови [re: TEDDA] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.08.02 00:17



Къде пише, че нерегистрираните са втора ръка и на тях не трябва да се отговаря задълбочено?



Тема Re: тюх, мама му старанови [re: Green light] Отговор на мнението
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано09.08.02 22:00



Аз пък го четох някъде, но вече забравих подробностите, та не мога да ти помогна...
мисля , че се наблягаше на естествеността на окосмяването...
Както и да е ..темата става от глупава по глупава, но пък като я чете човек отстрани, може доста да се посмее... най-вече на поетичността и.

Qui scribit, bis legit.


Тема Re:може и да е тъп........дреме ми на райбера.....нови [re: Kobayashi] Отговор на мнението
Автор silent (някакъв)
Публикувано20.08.02 19:25



стефко си е стефко.........живата дирска атракция.......без него скука.......хубаво е да има и таквиз кат него та като ти дойде желанието да осереш някого да ти е подръка подходящия човек наблизо........ и най важното на другия ден да нямаш угризения.........

незабележим


Тема Re:може и да е тъп........дреме ми на райбера.....нови [re: silent] Отговор на мнението
Авторraibera (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 22:03



I zashto sa ti ugrizenija? - kuche srama ima li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.