Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 26.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Аре пакнови [re: marta_s] Отговор на мнението
АвторПeшko oт Tpeти oтpяд (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 21:45



Твърди се, че при жените красотата е обратно пропорционална на акъла. Да подразбирам ли, че ти си нещо средно между Мерилин Монро и Линда Еванджелиста?

Твърдя, че жените доста често си мечтаят да бъдат изнасилени. Говорил съм доста с жени, които са споделяли еротичните си фантазии и май знам какво говоря. Отделен е въпросът, че реалността рядко се покрива с фантазията. Ама то при кой вид секс не важи тоя принцип?

Що не ни дойдеш на гости в трети отряд да проверим тия теории? Сигурно ще ти хареса?

Баси тъпите блондинки

Само не мога да разбера дали наистина си силно окосмена или просто искаш да предизвикваш съчувствие



Тема Горката Мартанови [re: Пeшko oт Tpeти oтpяд] Отговор на мнението
АвторTapa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 00:59



не можа да ти обясни за какво става дума и това си е.
Значи фантазията на една жена за изнасилване не само, че рядко се покрива с реалността, а и на практика няма абсолютно нищо общо. Сигурна съм, че повечето жени правят тази разлика и дори да си фантазират за това как някой мъжествен мъж ги желае адски и иска да ги чука без те дори да го познават, не се пускат наистина на разни извратени типове. И ако го направят както Марта ти обясни вече, това не е изнасилване, защото те са искали, нали?
А по въпроса за истинското изнасилване (мисля, че имам право да говоря - преживяла съм го), най-малкото става дума за секс. На преден план е насилието и унижението над жертвата именно това възбужда насилника, а не секса.
А за моето чувство ли? Ужас и болка в най-чистия им вид - имах чувството, че умирам.



Тема Re: Горката Мартанови [re: Tapa] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано08.08.02 10:12



Точно.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Аре пакнови [re: Пeшko oт Tpeти oтpяд] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано08.08.02 10:28



Малоумнико анонимен,
не си фантазирай за това какво си фантазират жените, особено по време на секс, защото границата е твърде деликатна. Дато твърдоглавието ти не ти изиграе лоша шега някой път...
Педофилите и изнасилвачите са на дъното на затворническата йерархия, бъди сигурен в това.

п.п. Тия приказки за окосмяването, грозотията, глупоста и пр. си ги заври във фантазьорския гъз, това е все едно Кондьо да каже на Хосе Карерас, че не може да пее. Мислиш ли, че сеньор Карерас ще се трогне? М?

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Аре пакнови [re: marta_s] Отговор на мнението
АвторПeшko Пaндизчиятa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 21:57



Комплексите бликат от всяка дума. В твоя случай обаче бедата е двойна. Хем грозновата, хем глуповата. От тебе може да стане я депутатка, я прес секретарка в министерство. Такъв изящен език за гъз и завиране на разни работи в него не бях чувал дори от колегите пандизчии. Ако човек може да проникне в мръсното ти подсъзнание, вероятно би избягал от страх и погнуса. ето още едно потвърждение за моята теория. Вероятно се караш на децата, когато използват нецензурни думи, а самата ти ги изговаряш пред непознати. Правиш се на моралистка, а четеш с удоволстие кенефната поезия и обявите в отдела за намиране на сексуални партньори в Куриер 5. Говориш против изнасилването, а си умираш да ти го отперат няколко по-яки мъжаги. Баси шундата.

Остави ни нас обикновените изнасилвачи да си изнасилваме, а ти си гледай собствената незадоволена шупла.



Тема Горката Тара,нови [re: Tapa] Отговор на мнението
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 22:01



Вероятно си била на погрешното място в погрешното време и в погрешното облекло. Ако се разхождаш сама по междуселски път облечена в къса поличка и прозрачна блузка, защо се чудиш, че някой ти е налетял. Или да влезеш в обект, където работят трудоваци, за да ги попиташ колко е часа. Или нощно къпане в река или на море по монокини, когато на плажа бъка от надървени воайори.

В повечето случаи жените са си виновни. Огромният брой изнасилвания можеха да бъдат предотвратени, ако жените знаеха какво да обличат и как де държат на съответното място.



Тема Re: Горката Тара,нови [re: Пeшo] Отговор на мнението
АвторTapa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 00:18



За твое сведение бях с най-обикновени дънки и блуза поло с дълъг ръкав и си вървях по една най-обикновена квартална улица на зона Б5, посред бял ден, а той си имаше нож. Така, че не ми пробутвай тъпите си теории.
Между другото ако се замислиш от твоите думи излиза, че мъжете сте едни безмозъчни първосигнални същества, които нищо не решават сами, а действат просто стимул - реакция (хубава жена - да я насилиме тогава щом е хубава, защо иначе е хубава, тя си е виновна и да не вика много). За щастие познавам много мъже, които са мислещи и няма да си правя изводи от екземпляри като теб.

П.П. Сигурна съм, че сега ще избълваш куп простотии по мой адрес и по адрес на всички мислещи жени тук, които си правят труда да ти отговарят.
Какво пък няколко обиди от Теб са си цял комплимент!



Тема Re: Горката Тара,нови [re: Пeшo] Отговор на мнението
АвторLORA (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 10:46



Tova beshe nai-typoto neshto koeto sym chuvala. Kak taka jenite sa vinovni. Uj jiveem v svobodna strana??? Oblekloto ne e prichina toi ako e reshil da te iznasili i v klosharski drehi da si pak shti posegne. I zashto da sa vinovni jenite?? Tebe te iznasilvat ti si si vinovna taka li? Tova samo ogranicheno myjko syznanie moje da go izmisli. Q si predstavi che se razhojdash vecher po ulicata i te havne nqkoi qk pedal i te opravi ama taka che posle da te e gnus da se gledash ti li shte si vinoven??



Тема Re: Аре пакнови [re: Пeшko Пaндизчиятa] Отговор на мнението
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано09.08.02 11:53



Хич немай грижа за сексуалния ми живот и за външния ми вид:)))))

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Да се върнем в 7 класнови [re: Tapa] Отговор на мнението
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 21:07



Няма да те обиждам. И без това си била обидена. Сега да се върнем малко на учебника по биология за 7 клас. Когато искат да се съвокупляват, женските излъчват сигнали към мъжките. Връткат се по особен начин, чуруликат, брецат, надупват се, изпускат разни миризми и секрети и какво ли още не само за да бъдат забелязани от мъжкия и да си получат онова, което природата им изисква.

Какво става при хората, когато получат подобни сигнали. Възпитаните мъже се правят, че не ги забелязват. Импотентните си обръщат главата в обратна посока. Все пак останалите около 90 % мъже, които не са получили образованието си в Итън, нито са импотентни, реагират на тези сигнали.

Какъв според тебе е сигналът, който подава младо девойче, което пътува само на автостоп. Спира баровска кола, а в нея трима юнаци с тъмни цайси и огромни бицепси. Какво очакват тези мъже от девойчето, което с очевидна благодарност скача в скъпото возило?

Какъв сигнал дават две отворени градски девойки, които отиват в селска дискотека и събират очите на селските ергени с невероятно оскъдно облекло и страстни лезбо танци. Какво да очакват от селската младеж, която ги чака пред дискотеката и дебне по коя неосветена улица ще тръгнат към дома на баба си.

Такааааааа. Да поговорим ли още за сигналите? Ами секретарката, която редовно прави комплименти на шефа колко е умен и предприемчив. По повод и без повод отива да го пита по някои делови въпроси и се навежда над бюрото му така че пищният й бюст да лъсне изцяло пред цайсите ме. Накрая недвусмислено пита дали при следващата служебна командировка в Италия ще има нужда някой да му пише отчетите и да му води кореспонденцията.

Като изключим случаите на разни изперкали перверзници, в почти всички случаи на изнасилване мъжете са получили даден сигнал. Вместо да изригваш, сега можеш да помислиш и по този въпрос. Ситуации като горните три сигурно и ти можеш да изредиш още хиляди. Какво да правим като така сме създадени. Жените дават сигналите, а мъжете ги интерпретират и взимат съответните мерки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.