Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 23.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да се върнем в 7 класнови [re: Tapa] Отговор на мнението
Автор mikroni ()
Публикувано10.08.02 20:39



естествено, че нещо в ъкъла на изнасилвачите не е наред.... в крайна сметка провокации има колкото щеш и то НАВСЯКЪДЕ и под всякаква форма...
като се замислиш малко - никой не скача защото някой му е казал "айде бе! ти не можеш да го направиш"
така че подобни причини като "провокации" (както казва пешо), съвсем не са достатъчни или еидствени за да се посегне на някой - били мъж или жена...

НО..... имам си една малка теорийка че т.нар. изнасилвачи "посягат" на по-лабилни жени или такива със слаба воля .... и то не защото ги познават от много време и знаят че са такива, а защото го виждат от един обикновен поглед в очите им.... не си ли се замисляла че "мекотелите" ги разпознаваш от един единствен поглед... И естествено се насочват (изнасилвачите) там, където ще им е лесно.... защото както сама каза, целта е да унижат и НИЩО ДРУГО (т.е. другото е м/у другото -), а за да е удоволствието пълно жертвата не трябва да може да им върне удара или болката , или да може си сдържи сължите ....

Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. /Мърфи/


Тема Re: 90 % изнасилвачинови [re: Tapa] Отговор на мнението
АвторПeшo Изнacилвaчa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.02 00:00



Виж кво мойто момиче, бил съм ученик в гимназия със съотношение на момичета към момчета 50:1. После съм бил студент в курс от 40 души, като аз бях единственото същество от мъжки пол. Сега работя на място, където съотношението е приблизително същото. Понякога имам проблеми с насмогването и затова дори през акъла не минава да се изпразвам по възможно най-тъпия начин. Това обаче не означава, че не се кефя, когато в някой филм показват сцени на изнасилване. Ако някой мъж твърди противното, значи е пълен педераст и патологичен лъжец.



Тема Ела ми само - как обичам да изнасилвамнови [re: Пeшo Пaндeлaтa] Отговор на мнението
Автор Жeнa (Енергиен вампир)
Публикувано12.08.02 22:57



..... само да ми паднеш, панделата ще ти се стори детска градина, ауууууу

Внимавай да не се срещнем!


Тема Re: Abe putio marinkinнови [re: drugiat] Отговор на мнението
АвторPicho (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 22:11



Ti osven, che lujesh, dori ne mojesh da chetesh bulgarski. Nima ne obichash da gledash sceni na iznasilvane? Izberi si - ti si lujec ili pederast. Moje i dvete.



Тема Кой е казъл...нови [re: Пeшo Пaндeлaтa] Отговор на мнението
Автор ^HunteR^ (Дъглас)
Публикувано14.08.02 00:06



Кой казва, че се харесва на мъжете?
Ако на теб ти харесва това, значи си БОЛЕН МОЗЪК и дъската ти хлопа. Трябва да отидеш да се прегледаш.
Жените нямат нищо общо с животните и поради тази причина не си мисли, че късите поли и прозрачните блузки имат нещо общо с желанието да ги изнасилват.
Един съвет от мен : Сложи си къса пола, прозрачна блузка и перука.Излез късно вечер в някой парк или квартал със съмнителна слава и чакай някой да те изнасили.Сигурно ще ти хареса. Ама мисля, че ще чакаш доста дълго.



Тема Аре и аз да се намеся, няма начин явно...нови [re: Пeшo Пaндeлaтa] Отговор на мнението
Автор PEAЛИCT (истински)
Публикувано14.08.02 15:04



Абе, ясно е, че всеки нормален мъж си мисли от време на време за това, което ти наричаш "изнасилване" и което правилно беше окачествено като "брутален секс" от някой тук, ама не мисля, че някой в добра кондиция иска наистина да го направи, просто в природата на мъжа е да се налага и да е винаги "отгоре", независимо спрямо кого /макар, че е смешно според мен желанието да се налагаш над жена, ама кактои да е/. И Фройд е казал, че в основата на поведението на мъжа е сексуалният нагон и желанието за величие, така че няма какво да се коментира просто/не че Фройд е кой знае какъв умник, ама все пак/.
Темата е интересна, ама е тъпа от гледна точка на това, че е с прекалено очевадни отговори по въпроса, просто тук две мнения няма, който твърди противното, значи е ненормален или не иска да призне очевадното, това е...

Човешката простотия е нещастие за едни и щастие за други!


Тема Re: Обичате ли да изнасилватенови [re: Пeшo Пaндeлaтa] Отговор на мнението
Авторнekвa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 15:27



Тия работи харесват само на тези мъже, които са повече или по-малко импотентни. Всяко обобщение води до грешки, особено ако не е основано на квалифицирана статистика.

Ето ви едно описание на психологията на насилника от д-р Бостанджиев:

"...В сексуално отношение те не са в ред с мъжествеността си. Или иначе казано в нормални обстоятелства, когато имат сексуална партньорка, която много обичат и/или желаят, или не им става както трябва, или еякулират пекалено бързо и не могат да я задоволят. Това накърнява самочувствието им на мъже, защото не могат да изпълнят поетата отговорност в тази интимна връзка. И когато на такъв индивид му падне момент, когато той е "мистър Х", той изнасилва, блудства било сам, било групово. Защото тогава той не носи отговорност да даде удоволствие в секса, а само получава. И става чудото - точно тогава му става, че даже и не свършва бързо. Чувства се силен като мъж и се наслаждава на тази своя сила, на себе си, когато е груб, агресивен и жесток към жертвите си в този момент. Докато в обикновения живот той, меко казано, импотентен. За да не стават насилници, тези хора трябва да се лекуват..."



Тема Re: За разгонените кучкинови [re: Пeшo Изнacилвaчa] Отговор на мнението
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано14.08.02 16:43



Пешкоо, пешко, нимужали да я усетиш науреми таз мръсница чи ша ва прикара тъй лошу та сига ди ни пишиш от централния вмиесту да си завършиш платиенуту образувание и вечи да си вишис

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Обичате ли да изнасилватенови [re: нekвa] Отговор на мнението
АвторПeшo Пaндeлaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 22:06



В такъв случай няколкото изнасилвания на ден се извършват от импотентни смотаняци. Защо не опиташ да минеш през Борисовата градина нощно време да прецениш колко импотентни мъже има в София.



Тема Козият рог!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: ^HunteR^] Отговор на мнението
АвторПeшo Пaндeлaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.02 23:32



Не знам дали си мъж или жена, но определено не си наясно. Когато пуснаха Козия рог, не остана мъж в София, който да не го е гледал поне 5 пъти. В началото салонът беше пълен, а после се изпразваше (вероятно буквално и преносно). Тогава бях ученик в по-долните класове, но си спомням как всички без изключение ходехме да го гледаме по няколко пъти.

После дойде ред на Следователят и гората. Там един дядка упойва младо девойче с голям бюст и започва да я разсъблича, докато спи. Същата работа като с Козия рог.

Според тебе възможно ли е нормален мъж да види някое секси парче на улицата и да не си помисли как й го начуква? Възможно ли е нормален мъж да се качи в претъпкан автобус и ако до него има някое жестоко гадже, пораздърпано от блъсканицата и поизпотено от лятната жега, да не му се прийска да го хване за задника или да му бръкне в деколтето.

Ако има такъв мъж, той заслужава да бъде препариран и оставен за поколенията в Природонаучния музей. Жените се успокояват, че такива работи си мислят само другите мъже, а техните никога не поглеждат встрани от семейното огнище. Горките!!!!! Да бяха отишли да видят публиката на Козия рог, която се състоеше от мъже на възраст от 8 до 80 години





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.