Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Редовното закъсняване- голям проблемнови Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано17.05.02 10:26



Бе, как се оправяте с жените си като работите често вечер до късно. У нас настана страшна криза напоследък. Ми имам работа, сега!!! Няма да ми я свърши филанкишията. Пък и съм си бил цял живот все така.
Любовница съм имал!?!?
Направо падам от коня! К'ва любовница, ма. Баш пък в работата. (честно, ако си говориме имах преди време, ама не е много за мене това. без това ми е малко времето... та и отгоре)
Та споделете, ако ви се е случвало, че изпушвам вече. Ядове с работниците, ядове с клиенти, няма пари за заплати. То ще се оправи ама нали НЯКОЙ ТРЯБВА ДА БАЧКАААА.
Поне у нас малко спокойствие да имах... дай да не почвам пак



Тема Re: Редовното закъсняване- голям проблемнови [re: Green light] Отговор на мнението
Автор azia (непознат)
Публикувано17.05.02 13:48



вземи си жената за секретарка и ще ти мирне главата



Тема Re: Редовното закъсняване- голям проблемнови [re: azia] Отговор на мнението
Авторfru (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 14:06



Глупости,как ще му мирне главата, по-лошо ще стане. В никакъв случай не трябва двамата да работят на едно и също място. Не стига че вечер се гледат ами и през целия работен ден? Пък и тогава ще почнат други проблеми "що това така", "що онова инак". Сакън, нека си седи в къщи или да работи другаде за да ти е по-мирна главицата



Тема Re: Редовното закъсняване- голям проблемнови [re: fru] Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано17.05.02 14:50



A. да!!! 100% ! Не ми трябва тука. Пък и не става за секретарка. По едно време исках да я вкарам в работата та понаучи компютър, английски туй-онуй, ама сега предпочитам да назнача някой дето ще ми изкарва пари, а не такъв да ги харчи.
Ама проблем си е да ти кажа. Днес пак имам работа до късно. Какво да правя сега да си зарежа бачкането и да се връщам в къщи, защото на мойта и влезнало нещо в главата.



Тема Re: Редовното закъсняване- голям проблемнови [re: Green light] Отговор на мнението
Авторfru (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 15:31



Картинката ми е много ясна и бая нерви ще потрошиш докато я убедиш че в главата й има само бръмбари и много фантазия.
Честно казано не се сещам какъв съвет да ти дам в момента. А и жените като си навият нещо на пръста - ядрена война трябва да стане за да си го избият ог главата.
Но все пак помъчи се да й ДОКАЖЕШ че работиш а не си вееш гащите с мадами
Ако не отбира от дума - дигни си багажа (временно), може пък да й уври главата
Прибираш се вечер уморен и търсиш спокойствие и разбиране, а вместо това се почва еднаааааа, уф, неприятно, много неприятно



Тема Re: Редовното закъсняване- голям проблемнови [re: Green light] Отговор на мнението
Автор azia (непознат)
Публикувано17.05.02 16:01



амии тогава и кажи да си хване любовник, ем той ще те отменя, хем и жената ще ти се мазни кат се прибереш и на ръце ще те носи:))))



Тема .........нови [re: azia] Отговор на мнението
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 23:32



това е яко :))), правилно много мирна ще ти е главата тогава.
аз мога да те посъветвам да си извоюваш доверието й, сам казваш че преид време си имал любовница, бъди сигурен че съпругата ти е знаела и сега като закъсняваш си мисли че работата се повтаря, вече не ще да преглътне и така ... сам си си виновен. значи работи за доверие, нека няколко пъти те "хване" да работиш сам в офиса до късно. не й се карай, помоли я да ти донесе нещо за хапване в 22.30 примерно или си направи среща с нея в 23 ч. и я заведи само за половин час някъде на въздух - заведение имам в предвид. хем ще си освежите брака ... ами такива неща предлагам.



Тема Re: .........нови [re: лили] Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано18.05.02 09:02



Не мога да и кажа че съм имал любовница, без да рискувам голямата китайска ваза в хола върху бюфета, да ми отнесе главата :-)))))) Пък и е хубава ваза. Това със спечелването на доверието и идването до офиса ми хареса. Аз по едно време бях тръгнал в тая посока точно. Даже си бяхме говорили по темата. Да идва! Да ме проверява! Сега пак ще подхвана въпроса!

Все пак е досадно, ша знайш. Мойте бараби тука да виждат как жената на шефа го бройка. Има да тръгват едни вицовеее. Е! Няма пълно щастие



Тема Re: Редовното закъсняване- голям проблемнови [re: azia] Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано18.05.02 09:04



ама не ми вкарвай тия мухи в главата Пу, пу.
все едно майка ми слушам.



Тема Re: .........нови [re: Green light] Отговор на мнението
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 11:01



... може да не си споменавал за любовницата, но ние жените усещаме, ей такива усетливи кучки сме....
А за това че ще тръгнат вицоте, има си решение, тя нали идва вечер, т.е. няма никой вече в офиса, но ако има и демонстрираш пред подчинените си сем. щастие, ще им го налагаш като модел на поведение мисля, без да искаш. Освен това много скоро ще спрете с тъпите подмятания за жените по време на работа, които въобще не мислите, ами само се правите на интересни един на друг ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.