Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 02.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема бихте ли...нови Отговор на мнението
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано28.05.02 19:06



простили изневяра, от страна на жената, която обичате?? а вие бихте ли изневерели, макар да обичате момичето, с което сте?

livin' in a dream


Тема Re: бихте ли...нови [re: Keйтлин] Отговор на мнението
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано28.05.02 20:33



може би ще простя,но не бих изневерил на жена която означава много за мен



Тема Re: бихте ли...нови [re: Keйтлин] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано28.05.02 21:28



Ако не уцели деня (1 в годината), в който прощавам - ще има да взема... Но работата има смисъл, ако и тя ме обича, иначе аз мога да си я обичам колкото си искам Ех, младост-нерадост



Тема не ги слушай!нови [re: Keйтлин] Отговор на мнението
Автор Pitanka (въпросителна?)
Публикувано29.05.02 11:41



Мъжете не прощават изневерите.
Виж на жените им се случва да си затварят очите в името на нещо си там тяхно си женско - привързаност най-често!
Но, представи си мъжа в такава ситуация! Ами ти си му съсипала цялото мъжко достойнство! Мислиш ли, че може да ти прости? Дори и да не ти го каже директно и в момента, ще мине време и ще ти го "зачука" в най-неочаквания за теб момент!



Поискай, за да ти дадат... попитай, за да ти отговорят!


Тема Re: bih,estestvenoнови [re: Keйтлин] Отговор на мнението
Автор the smile (az sam)
Публикувано29.05.02 15:19



kakvo za teb oznatchava da ti izneveri edin maj?
kakvo ti priravnyavash kam iznevyarata?
strahuvash se ot neya ili kakvo-podozreniya?



Тема Re: не ги слушай!нови [re: Pitanka] Отговор на мнението
АвторGrujo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 19:26



Mnogo nepodgotveno izkazvane ... Prosto smeshno



Тема Re: bih,estestvenoнови [re: the smile] Отговор на мнението
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано29.05.02 21:03



не знам, не ми се е случвало или поне не съм разбрала ; предполагам, че много ще го е ударил хормона и също така че не ме уважава. под изневяра разбирам секс с друга жена- невинните и не чак толкова невинни флитчета и аз ги правя, за да ги приемам насериозно. да, страхувам се, защото би разкрило много за неговите истински чувства към мен.

livin' in a dream


Тема Re: бихте ли...нови [re: Keйтлин] Отговор на мнението
Автор Green light (smart uncle)
Публикувано30.05.02 08:53



А бе, Кейт, не ти ли се струва, че доста я надценявате тая изневяра. К'во толкова! И на жена ми все тая тема и е в акъла. Понякога си мисля, че тук е основната разлика м/у двата пола.
Страшно ще ми докривее ако хвана любимата. Сигурно ще се види в чудо за известно време. Но няма вечно все това да ми е в ума.



Тема Re: бихте ли...нови [re: Green light] Отговор на мнението
Автор Keйтлин (a kitten)
Публикувано30.05.02 11:18



не мислиш ли, че щом толкова я мислиме, значи наистина е нещо много важно за нас?
а я си представи, че жената, която обичаш, вярваш, доверяваш се и споделяш с нея един от най- прекрасните мигове в живота ти; тази жена е била с друг мъж, сексуалното удоволствие, което досега си изпитвал ти, тя го дава на друг, друг я целува на места, където само твоите устни са били и я кара да полита в облаците, доставя й удоволствие и радост? и ще ми кажеш, че това няма вечно да ти е ума?

livin' in a dream


Тема Е, това ли е изневяра?нови [re: Keйтлин] Отговор на мнението
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 12:31



Да бе, то предишният й партньор не я е целувал и не й е доставял удоволствие. Това, което описвате, е ревност към тялото на партньора. Не си го давате, нали, никой да не го пипа това тяло, не пипай тук, не пипай там. А аз приемам изневярата като предателство, по-скоро измяна на духа, отколкото на материята (на телата).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.