Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 08.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Бе няма да давам аз,тоестнови [re: Zorro] Отговор на мнението
Авторcъщия (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 20:03



бих давал,разбира се,стига да ми се удаде възможност.И няма да я опъна насила,както подозира респондентката ми няколко постинга нагоре,а просто ще я понауча на някои неща.Въпросът е принципен и се радвам че не сме само аз и ти на това мнение.



Тема Педофилията -нови [re: r] Отговор на мнението
Автор Stefan (гларус)
Публикувано23.05.02 06:25



като всяка друга патология - не е нещо, с което човек се ражда. Трябва да е имал проблеми в детството, за да се развие ненормално в сексуално отношение. Това още д-р Фройд го е знаел. По-новите изследвания обаче показват, че трябва да има някакъв стресьор, трябва някакво събитие да отключи тази патология, за да може човекът да си започне гнусните деяния (имам предвид и другите сексуални аномалии) със съзнанието, че може да ги прави безнаказано. Защото всеки от тези е наясно, че е престъпление, но го прави. (Нали страхът от възмездието ни пази от престъпните деяния.)
А за нас българите - тези неща важат със същата сила, както навсякъде. Но ние си имаме и допълнителна антропологична обремененост като се има пред вид, че генофондът ни е бил систематично унищожаван 5 века, после и още половин... И накрая остатъците от интелект напуснаха страната през последните 10 години. Какво мислиш е останало тук?

P.S. BTW съжалявам за това, което ти се е случило като дете. Дано си го преживяла вече!

Semper Fidelis


Тема Re: Вижте това момиченце:нови [re: omniiad] Отговор на мнението
АвторHaбokoв (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 11:54



Пичове,прочетете "Лолита"и престанета да дрънчите на кухо!



Тема Re: Вижте това момиченце:нови [re: Haбokoв] Отговор на мнението
Автор Лo (enfant fourbe)
Публикувано23.05.02 14:42



Не намесвай "Лолита"! Необразован, недодялан, нещастен селяндур!

Редактирано от Лo на 23.05.02 15:09.



Тема На мен пък тази по-ми допада:-))))нови [re: Дyпe Швaйн c(:] Отговор на мнението
Автор SEXX (hidden)
Публикувано31.05.02 18:27



[image]http://www.sladur.com/cgi-bin/b.cgi?id=12659[/image]




Suicide is the only way out.


Тема Соня ЯнчеВа ли ???нови [re: SEXX] Отговор на мнението
Автор Diablo (дрънкало)
Публикувано31.05.02 18:58



....тя ли ти допада???


П.П. Ама моето предложение пак си го поВече биВа



Тема Re: Вижте това момиченце:нови [re: Mъж тa дpънka] Отговор на мнението
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 10:30



zle e gorkata ,ama ima oshte nad kakvo da raboti.E,ako na teb to go diga......



Тема Бе не знаех, че точно така се казва,нови [re: Diablo] Отговор на мнението
Автор SEXX (hidden)
Публикувано01.06.02 11:04



ама по моите женски критерии е доста по-секси от оная кокощрамба с кокаляците вместо крака
Има си и гърди момичето, и секси дупе..

Suicide is the only way out.


Тема Я между другото да ме светнетенови [re: Mъж тa дpънka] Отговор на мнението
Автор SEXX (hidden)
Публикувано04.06.02 20:41



как точно стават тез неща с прокурора? Тоест, какво трябва да си направил - да си пълнолетен и да си спал с непълнолетна?!

На мен ми звучи доста нелогично......

Suicide is the only way out.


Тема Аз бих могъл да те светнанови [re: SEXX] Отговор на мнението
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 12:19



как точно става




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.