Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 18.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: към жените и мъжете тукнови [re: Cat_] Отговор на мнението
Автор Evil Brother (<>)
Публикувано12.04.02 18:36



...ne tia samo na cigani i talibani popada ;))))))))))))



Тема аз съм голяма чуденка!нови [re: Evil Brother] Отговор на мнението
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 22:25



не мога да си обясня защо като на човек му зададат въпрос той или "да" казва или"не".или задава въпрос на въпроса.стигнах до извода че не можем да комуникираме.и интернет сигурно е виновен за това.а аз зададох тоя тъпня за да се уверя че култа ми към въпросното нещо на мъжа има някакво обяснение.и че в това мое обяснение има и други гледни точки.нарочно го зададох тук.оказва се че мъжете за пореден път се оказват лигльовци.знам че сега ще кажете как ще ми го набутате.знам също че ако ви се удаде случай да ми го направите именно ще го набутате.в този случай мъжът е по тъп и от най-тъпия пенис.а ако този тъп пенис е на същия мъж,освен да влезе в интернет нищо друго не му остава.наздраве "пичове".девойки,закъсали сме го!



Тема Re: аз съм голяма чуденка!нови [re: питaнka] Отговор на мнението
АвторAMG_V12 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 10:35



zakusala awe kato te hvana direktno na nivata she te karam
da kopae6 kartofi kakvo mi se pravi6 tuka na interesna interesuvala si
se ot penis az znaesh li ot kakvo se interesuva kakvi sa razmerite ti
na dupkite i se pitam awe zashto sa tezi dupki nazdrave devoiki
pi4ove zakusali sme go i to iako !



Тема Re: към жените и мъжете тукнови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано13.04.02 18:27



Сигурно жена трябва да коментира, щото аз не страдам от нарцисизъм, пък и няма как да разбера - трябва да разполагам с галерия от пениси, но и тогава как да кажа... като нямам критерий за красив орган; изкуството е някак свенливо по въпроса, може би красив е симетричният (пропорционален) пенис, ако пропорционалност=красиво от старите гърци? Пък и различни изкуства, някои почитат еректиралия фалос като символ на плодородието... Но за повечето изкуства май по-приемлив е пенисът в спокойно състояние, като част от истината. За медицината пък, един андролог или дермо-венеролог би харесвал просто здравия пенис; един сексолог би видял може би друго нещо "красиво". За възбудената жена може би красив е пенисът, издаващ страстта на мъжа... Особен ти е въпросът.

Gevrek



Тема Re: към жените и мъжете тукнови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор tottenham (Hotspur)
Публикувано14.04.02 12:46



Разбира се,че има красив пенис.
Всички пениси изглеждат различно.
За разлика от вагините,които толкова си приличат.

Прави каквото трябва пък да става каквото ще


Тема това бешенови [re: tottenham] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано14.04.02 19:45



пубертетско изказване!
кое пък им е еднаквото на вагините? ми най-малкото имат различна миризма (не от липса на хигиена), едната е по-тясна, другата по-широка и т.н.



Тема Кари, твоето не бешенови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Stefan (отличник)
Публикувано14.04.02 22:47



пубертетско - беше комсомолско изказване...
Но пък знайно е, че ние мъжете ги предпочитаме по-теснички... В смисъл, че тези са с предимство!

the tip of the sword


Тема Re: това бешенови [re: Karinka] Отговор на мнението
Авторбялa вpaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 08:13



и аз съм на мнение че те са различни. иска ми се обаче да споделиш как по-точно разбираш това. все пак си жена.



Я! Орел в небето...
bqla.wrana@mbox.bol.bg



Тема Re: аз съм голяма чуденка!нови [re: питaнka] Отговор на мнението
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано27.04.02 21:36



Я гледай, ти си падаш любовчиика естетка :)))...имал сьм такава приятелка и знам , че страшно се кефеше да ми го дьржи и милва...в началото си мислех , че ми се натяга, ама после видях , 4е е искрена..знам само че се чувствах страхотно с нея!

ИСТИНАТА е повече


Тема Re: това бешенови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано28.04.02 11:15



А това по-тесни , по-широки е последното ,което "виждаш" :))))))) на външен вид също няма една с една еднакви.След десетина години може и господин тотенхам да го разбере :))))))))))))))



Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.