Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 18.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Изненадите на живота...нови Отговор на мнението
АвторУмиcлeн Xaмлeт (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 13:26



Чувал съм за мъжка солидарност, но има ли я?
Значи... преди доста години имах гадже /нека я нарека Зоя/, разделихме се по "обстоятелства" - тя замина да учи в София, а аз - във Варшава. Сега тя е омъжена и има дете.
И аз съм женен, също имам дете.
Обаче животът си прави разни шегички - днес офисите ни са от двете страни на една и съща улица и се виждаме всеки ден. Нейният мъж я напуснал... А Зоя си е също толкова привлекателна /поне в моите очи/, както и преди 17 години. Просто я усещам, че само да й намигна /както някога/, начаса ще се озовем в леглото /както... някога/. Дотук добре, ама пък съм влюбен щастливо в жена си... Въпреки, че нямам нищо против "чуждото". Изневяра ли е, кво по дяволите, е?
И сега седя си и си блъскам главата "да бъде или да не бъде" една забежка. И дали би останала само забежка. Да не стане лошо...
Мааму стара, кво да направя!



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 14:13



posle ...jenite bili kurvi....

hubav suvet sa ti dali...




Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор Seemore (хитрец)
Публикувано05.04.02 14:20



"Дотук добре, ама пък съм влюбен щастливо в жена си... "Стой си тогава при жена си!

"Устата ми хубава очите зелени"


Тема въпрос на ценностинови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Авторhappyend (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 16:50



Философията ми е много проста - не причинявай на другите онова, което не би искал те да ти причинят. Щом твърдиш, че си щастливо влюбен в жена си, не би искал да я лъжеш, нали? Щото няма да е само за веднъж, и ти го знаеш.
А и ако толкова ви е била наистина силна тръпката с онова гадже едно време, сега щеше да си женен за нея....
Ама всъщност що питаш, като ще направиш каквото си знаеш. От мъжка солидарност просто няма да кажем на никого



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор Fat Jim (волният ездач)
Публикувано05.04.02 17:11



Защо ли ми напомняш на някого?
Колкото и да я мислиш, Хамлете, човек по-добре да не си търси белята. Доста рядко мъж изоставя семейството си заради друга жена, но затова пък жена му може да го изостави заради "другата".
Но нещо ми подсказва, че щом поставяш въпроса за "мъжката солидарност", ти вече си взел решението си.
И сега търсиш оправдание за него.
Х-м-м-м-м-м...
... А може и да не е така.
Но ако е, гледай да не загазиш!



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор Meme lndiankata (treva zelena)
Публикувано06.04.02 03:10



A na men pak mi se struva che na Hamlet, mu se iska niakoi da mu kaje che niama problem ako krashne. Taka li e Hamlete. Dali da ne vzema da se napravia na edno malko, rogato, s opashchica......
Hamlete, savsem tiho shte ti go kaja, za da ne chuiat drugite:
deistvai
shhhhhhhht.
tiho tiho si otivam.
vse edno ne ste me vidiali



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 04:32



Ako shte e samo "zabejka" /kakto si go zamislil/ po-dobre ne go pravi.



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: x] Отговор на мнението
Автор Billyana (оптимист)
Публикувано06.04.02 13:20



А кога да го направи,моля?Когато има всички шансове да възроди една връзка,която ще нарани него,съпругата му,другата жена,ще разтресе семействата им,тогава ли?По-безобидният вариант е просто да забегне,но ми се струва,че в неговия случай нещата не опират само до секса..Не че невъзможно да се емоционално обвързан с двама души едновременно,но това винаги води със себе си проблеми..Не искам и да си помислям дори,че ще изпадна в положението на единия от двамата обичани..Няма да мога да го приема,признавам..

Шапка светулки,за да ми бъде весело,когато пиша стихове за надеждата


Тема Няма изненади...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор Stefan (отличник)
Публикувано07.04.02 01:03



ВЕЧНИЯТ ХАМЛЕТ

ХЕМ МУ СЕ ИСКА,
ХЕМ НЕ МУ СТИСКА!

Радой Ралин


Аз съвети не давам - ама де те попитам - колко пъти ще живееш, че си отлагаш хубавото в живота?

the tip of the sword


Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Billyana] Отговор на мнението
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано07.04.02 01:49



Ako e , da e...Ne obi4am polovin4atostite, zatova...I ne e hubavo da lujem sebe si sushto. Zatova da preceni koe 4uvstvo e po-istinsko i da deistva, no dokrai. Ne mi haresva i spiraneto nqkude po sredata na putq.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.