Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано07.04.02 04:56



Понякога си струва първо да си позволим мъничко тръпка и връщане към безгрижните години, а след това да разсъждаваме по клубовете как е станало. Това беше в добри смисъл и като пожелание за късмет!



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Йoaннa] Отговор на мнението
АвторHrabriaShivach (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 10:31



Iskam da vidia kak shte reagirash kogato muja ti "първо си позволи мъничко тръпка и връщане към безгрижните години, а след това да разсъждава по клубовете как е станало" !!!!!





Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 14:51



Току-виж стари спомени, и от там - чувства възкръснали. Какво ти трябват усложнения!



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор sunrise (ветеран)
Публикувано09.04.02 01:16



Не знам какво общо има мъжката солидарност с това, което разказваш, но както и да е.
Според мен не започвай нищо със Зоя. Не знам какви са ви отношенията, но не би могъл да върнеш времето назад, само би усложнил нещата. Чудя се как може да твърдиш, че си влюбен в жена си и същевременно да мислиш по този начин за Зоя.

:) от мен

carpe diem... noctumque


Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор Green light (very smart)
Публикувано09.04.02 10:55



Pi4, vednyj se jivee! PRAVI TOVA KOETO ISKA6!!!



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: sunrise] Отговор на мнението
Автор Green light (very smart)
Публикувано09.04.02 10:59



Ti pyk



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 11:35



Само дето на мен ми се струва, че за теб "Зоя" не е "чуждо", а си го тълкуваш пак като "твое" и сякаш си поставяш въпроса "Днес кое "мое" да си избера?" Звучиш твърде сигурно по отношение на нея. Може и да не "скочи". А сигурен ли си, че и съпругата ще е "твоя" ако разбре /особено ако живееш в малък град няма как../ И колко щастливо влюбен ще си тогава? И в коя? Абе... все отговори дето ще ги разбереш "после".

"Единствения начин да се справим с изкушението е да му се отдадем напълно"



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор deivi (nova)
Публикувано15.04.02 02:26



Interesno...to imalo muje koito si zadavat vaprosa da bude li.......ami znaesh li ne e vaprosa dali shte ostane prosto zabejka/ puk i nikoga ne e prosto,nali se slu4va neshto novo/, vaprosa e v tova kak shte se 4uvstvate dvamata SLED tova. Tq ve4e e svobodna jena , ako v tova nameri podteksta za vruzka! AMI KAK LI BI REAGIRAL ako jena ti "prosto taka " se naebe s nqkoi - mai shte boli,a.....



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: HrabriaShivach] Отговор на мнението
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано20.04.02 09:58



От това никой не е застрахован. И ако тръгна да раздавам съвети от типа "стой си при жената" няма да бъда по-защитена от развитието на такъв вариант.



Тема Re: Изненадите на живота...нови [re: Умиcлeн Xaмлeт] Отговор на мнението
Автор живa_вoдa ()
Публикувано20.04.02 13:41



изневяра е - най-тривиална изневяра
"доброто/злото" е нещо относително - няма как да знаем твоя случай
давай, ако смяташ, че това което можеш да получиш може да се сравнява с това, което можеш да загубиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.