Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как да се оправяменови Отговор на мнението
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано11.03.02 12:54



Въпросът е - как да се оправяме с подопечните ни (подчинени в службата) жени: като с жени или като с безполови служители?

Подвъпросът е: как да избегнем това да се разплакват, като сгафят?

Gevrek



Тема Ъ?нови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано11.03.02 13:49



не е ли достатъчно да не ги биеш :))



Тема Не не е!нови [re: Xypodilec] Отговор на мнението
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 16:26



Напротив трябва да ги биеш.


Това показва последният ми опит.



Тема Re: Как да се оправяменови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 20:43



boi do dupka ...



Тема Re: Как да се оправяменови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Автор Remmius (Liberator)
Публикувано12.03.02 00:29



Трудна работа приятелю :(

Не би могъл да ги третираш като безполови без това да се отрази негативно на отношенията, поне според мен.

Ако можеш сам подбирай екипа с добър "casting" :)

Да не са лабилни и т.н., да са ефективни и професионалалисти.

Ако пък си в заварено положение, направи една обща сбирка и им изясни за какво хвърчат глави и за какво не както и отношението ти към "сълзите след гаф".

Абе няма лесно :(

Зависи от много неща. Но аз лично винаги съм смятал, че работата в екип е най-ефективна когато има обратна връзка. Т.е. ти им казваш периодично как се справят. Така те знаят кога си доволен и че вършат работа и е по-малко вероятно да се разхленчат при издънка.

Дано имаш полза от цялата тази мешаница.


Поздрави

Arte et Marte


Тема Re: Как да се оправяменови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Авторklk (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 15:14



Pevni i ti!



Тема Re: Как да се оправяменови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано12.03.02 16:55



Виж сега ще ти издам една малка тайна/само някой вече да не е казал нещо подобно, но реших да пиша преди да прочета всичко/

Та, както жените използват това, че са жени пред мъжете, така и мъжете могат да използват чара си пред жените
Ако имаш подход и чар, можеш да ги накараш да бъдат най-доверените и верни хора за теб.

П.С. Ако си шеф, чаровен и добър и даваш добра заплата, можеш да кандидатстваш за кандидатурата ми



Тема Re: Как да се оправяменови [re: Niya] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано12.03.02 19:43



А бе чаровен и шеф съм, но съм лош и давам малки заплати ... Може ли да кандидатствам за 50% от кандидатурата ти?

Мъжкият чар върви, но до време. После се изпокарват помежду си успяват да намерят повод) ... не е работа, да ти кажа. Трябва да съм еднакъв с всички, мисля си? Дай още мнение pls

Gevrek



Тема Re: Как да се оправяменови [re: Remmius] Отговор на мнението
Автор Гeвpek (д-р на вс.науки)
Публикувано12.03.02 19:49



Положението е заварено, не съм the owner . Но благодаря за идеята за периодична обратна инфо от мен към тях - уж го знам на теория, но в ежедневието наистина не го правя с всички и действително хленчат точно тези, с които по-рядко контактувам поради йерархията или кой знае поради какво.

Впрочем, измислих още нещо (гадничко) - назначавам новичка и сегашните почват да умуват на коя ще й хвръкне главата

Gevrek



Тема труднонови [re: Гeвpek] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано12.03.02 22:53



AIMS правят страхотни курсове - мога да ти разкажа по-подробно, с бележка, ако те интересува.
Имам късмет при мен да няма установени отношения, защото всички колеги почти на веднъж бяха назначени. Общо взето се старая да запазя баланс между мъже и жени, щото иначе май ще исперкам от голямо женско присъствие. Гледам ги обаче в другите отдели (75% женско присъствие) - ми всеки ден си спретват по едно малко скандалче. А шефа е готин - той чува и вижда всичко, но не се намесва.
Това, че не даваш големи заплати, дали наистина те прави лош шеф? дали само заплащането е достатъчно, за да кара хората да работят добре?

усмихни се! утре може да е по-зле!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.