Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема M'zete i podar'citeнови Отговор на мнението
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано29.11.01 22:19



Kazete mi, sk'pi m'ze, i mi pomognete. Eto idva Koleda i Nova godina, a az kakto vinagi imam problem s izbora na podar'ci za m'zete v k'shti (ne samo s'pryga mi, i drygi rodnini i prijateli ot m'zki pol) Kakvo da pravia?!? Daite mi molia idei, spasete me ot bezkraino obikaliane po magazinite (ne, che ne obicham, no vse namiram podar'ci za sebe si...
Yzas. Vie na kakvo bihte se zaradvali?
Predvaritelno merci.
Ako slychaino niakoia dama ima ideia, neka i tia spodeli - nishto che sme v m'zki klyb, m'zete shte ni prostiat, nali - v kraia na kraishtata za tiahno dobro e



Тема Re: M'zete i podar'citeнови [re: divinora] Отговор на мнението
Автор Niya (prekrasnaya)
Публикувано03.12.01 15:19



А на съпругът ти сигурно ще му хареса един сатенен спален комплек и сатенена пижама, халат...
на другите мъже - традиционните

Чудя се защо ли мъжете не проявиха интерес към тази тема??!!! Все пак става въпрос за тях....

А идеята да си купиш подаръчета сама за себе си никак не е лоша ... и само да си посмяла да се чустваш виновна......



Тема Re: M'zete i podar'citeнови [re: Niya] Отговор на мнението
Авторalla (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 16:53



CD s muzika v obichan ot nego styl.



Тема Що не п'дариш на мъжа синови [re: divinora] Отговор на мнението
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано03.12.01 17:33



чифт белезници?



Тема Re: Що не п'дариш на мъжа синови [re: Babyface] Отговор на мнението
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано03.12.01 21:22



Da, che s'vsem nishto da ne pohvashta v k'shti!!!



Тема Re: M'zete i podar'citeнови [re: Niya] Отговор на мнението
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано03.12.01 21:29



Da, i az se chydia zashto nikoi m'z v tozi m'zki klyb ne reagira. P'k posle podar'ci, tyi-onyi
Spalnia komplekt e mnogo hybava ideia. Da si kaza chestno, ot izvestno vreme mi se v'rteshe iz glavata, i t'kmo biah zabravila, ti me podseti - ta taka i shte da napravia. A CD za m'za si ne kypyvam, zashtoto toi si gi kypyva sam, chesto i po mnogo



Тема Що бе?нови [re: divinora] Отговор на мнението
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано04.12.01 18:31



Вързваш го някъде, далеч от хладилника, държиш го така няколко дена, през това време ти си правиш каквото ти хрумне, като непрекъснато му обясняваш, че няма да го откачиш, ако не похване каквото му кажеш, нито пък ще го храниш. През това време му упражнявай бесен сексуален тормоз, че да огладнее и кандиса по-бързо.
Когато вече е освирепял и изнемощял от глад - те мъжете на глад не траят - изтръгни от него обещание да помогне.
Как мислиш?



Тема Re: Що бе?нови [re: Babyface] Отговор на мнението
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано04.12.01 19:14



Hmmm, stryva si da se pomisli. Veroiatno shte vzema da priloza tozi s'vet na praktika, no sled Koleda i Nova godina - togava hem shte me slysha, hem i shte otslabne mezdyvremenno - taka s edin kyrshym dva zaeka



Тема А така, сестро!нови [re: divinora] Отговор на мнението
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано04.12.01 19:33







Тема Re: M'zete i podar'citeнови [re: divinora] Отговор на мнението
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано04.12.01 19:55



Az lichno vinagi se radvam na neshto "chisto mujko" t.e igrachka za porasnali decaPrimerite koito mi hrumvat sega sa: noj/moje i joben,no s mnogo funkcii/,komplekt instrumenti ili neshto podobno,aksesoar za kolata,fenerche,dek ili koloni/ako si pada muzikalen maniak/ i t.n
Kakvoto i da izberesh postarai se da e s visoko kachestvo/marka/,a ne niakoi zamestitel za nishto pari.
Pri vsichki sluchai sa zabraneni predmeti kato:samobrasnachki,chorapi,vruzki,aftershaveove i pr.

Kusmet s novogodishnoto pazaruvane mili dami

CHOVEKUT E CHOVEK KOGATO E NA PUT



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.