Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 23.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Тема ако сте мое гадже...нови Отговор на мнението
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано01.12.01 13:58



Ако сте мое гадже и аз ви разказвам, как други двама мъже са се сбили заради мен, или че някой ми е казал, че съм хубава, как бихте реагирали, какви мисли и чувства би провокирало това изказване у вас? Как бихте ми отговорили...

Omnia vincit amor


Тема Re: ако сте мое гадже... [re: Лyничka] Отговор на мнението
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано02.12.01 16:24



Ами с боя няма да ме впечатлиш много. Защо трябва двама мъже да се бият за теб- да не би те да решават ти с кого ще бъдеш? Мисля, че това си е само твое право. Виж, ако е да им гледаш сеира, е друго нещо
Колкото до това как ще реагирам, на това, че са ти казали, че си хубава, ами....примерно така:
-Аз не съм ли ти го казал? Брех, че съм разсеян, значи...

Не прави на друг това, което не искаш да правят на теб


Тема Re: ако сте мое гадже...нови [re: Лyничka] Отговор на мнението
Автор Пeтъp_ ()
Публикувано02.12.01 16:36



смятам за пълен идиотизъм и празноглавие двама мъже да се бият заради жена,а за другата реплика няма нищо лошо в това,стига да не води до нещо друго...



Тема Ще ги смачкам сичките, ве!!!нови [re: Лyничka] Отговор на мнението
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано03.12.01 17:05







Тема Re: ако сте мое гадже...нови [re: Лyничka] Отговор на мнението
Автор CИPИУC (неопознат)
Публикувано04.12.01 08:22



Не си мое гадже (доста неблагозвучна дума) и не бих могъл да кажа... все пак това са неща които зависят страшно много от поведението ти към партньора ти и от взаимното доверие помежду ви не мислиш ли?



Тема Re: ако сте мое гадже...нови [re: Лyничka] Отговор на мнението
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 09:43



Няма да съм особено доволен от подобен разказ, защото показва, че си доста повърхностна. А дали си хубава или не, сам мога да преценя, без да е необходимо да знам мнението на някакъв неуравновесен тъпчо, подскачащ като петле, за да покаже, че е най-велик. Аз или съм велик или не съм велик /по-вероятно второто/ и за да го знам, не е необходимо да си видя отражението в очите на жената до мен.



Тема Ще се замисля:нови [re: Лyничka] Отговор на мнението
Автор Bagera (новак)
Публикувано06.12.01 11:16



"Абе тая кво толкова иска от мен, та взела да ми се хвали с нейни обожатели? Намерила с кво да ми се хвали! Аха, това е намек, че може ме напусне. А това от своя страна означава, че трябва да слушкам ида се правя, че адски държа на нея (редовно поднасяне на цветя, ходим някъде на св. Валентин и пр. неприятни за мен неща- и то заради външно демонстриране на обич и внимание). Ама аз съм си такъв, и ако не ме харесва такъв-прав й път. Хубави жени наспорил господ в България, ама умните са в Червената книга."
И ще ти отговоря:
-Хубава си, ако не беше такава хубава и умничка нямаше да тръгна да те свалям, съкровище мое!

Редактирано от Bagera на 06.12.01 11:23.



Тема Re: ако сте мое гадже...нови [re: Лyничka] Отговор на мнението
Автор THE SADNESS™ (inc.)
Публикувано10.12.01 17:43



относно сбиването няма да ти кажа нищо, но ще си помисля нещо от сорта на "тая пък, с това ли ще ми покажеш колко струваш?"

а по отношение на втовото, съвсем спонтанно ще извикам в съзнанието си образа на човека, ще преценя дали представлява заплаха и тогава ще реагирам съобразно случая, но в рамките на секунда - две(толкова ми е достатъчно)

и така...





"...and the road becomes my bride..."


Тема Ще си помисля, ченови [re: Лyничka] Отговор на мнението
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано12.12.01 17:46



го казваш, за да ме дразниш и предизвикаш моята ревност.
Една жена на място не би го споделила, ако беше истина. Тези неща вие - жените - си ги пазите за себе си. Пък и коя жена би споделила нещо подобно с мъжа, когото обича?

Град без море? - чиста провинция!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.