Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Tova normalno li e?нови Отговор на мнението
Автор18godishna (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 10:09



Normalno li e da si na 18 i da si oshte destvena ????
I ako sled nqkolko meseca pravq seks s momche na 20godishna vazrast kak shte go vazprieme tova ?Dali da mu kaja che sam destvena ili ne ?
Molqvi otgovorete mi



Тема Спокойно!нови [re: 18godishna] Отговор на мнението
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано20.10.01 15:22



Абсолютно нормално е... Не е често срещано, но в никъв случай не е повод да си създаваш комплекси. Хич да не ти пука!
Може да не вярваш - но има и девствени на по 29-30 години, аз лично познавам една такава жена - при това много елегантна, красива и добра по характер /просто имаше строги и конфликтни родители, дето и се месеха във всички връзки/ В момента, в който се реши и намери подходящия човек /първия , с който спа/, нещата тръгнаха чудесно за нея. Сега е наистина щастливо женена, за първия си мъж в живота, след като ходиха заедно 1-2 години, имат малко бебче и са много удачна двойка. Животът е по-невероятен и от най-невероятния филм... !

Ако момчето те харсва наистина, ще те приема такава , каквато си - девствена или не...

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 20.10.01 15:23.



Тема Re: Tova normalno li e?нови [re: 18godishna] Отговор на мнението
Автор jamie (влюбен)
Публикувано20.10.01 17:26



Ами аз бях девствен до 21 годишен и не мисля че това е било проблем ! Важното е между вас !

На самотен остров
ще те намеря...


Тема ами май е едно от нормалните неща ...нови [re: 18godishna] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано21.10.01 22:50



... човек е девствен докато това не се промени, а няма правила кога да стане това само не се притеснявай и всичко ще е наред ... и изобщо не е срамно да му го кажеш. даже е по-добре, за да бъде той по-внимателен.

усмихни се! утре може да е по-зле!


Тема Re: ами май е едно от нормалните неща ...нови [re: Karinka] Отговор на мнението
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 14:23



az biah do 19 godishna, a dosta muje sa me jelaeli .
Sega si davam smetka che sum propusnala samo niakoi bolesti i infekcii za twa wreme



Тема Спокойно!нови [re: 18godishna] Отговор на мнението
Автор Bagera (новак)
Публикувано22.10.01 15:55



По-нормално състояние от това не може да има. Аз бях девствен до 21 години и 7 месеца, и това никога не ме е притеснявало. Мисля, че е добре приятеля ти да знае, че си девствена, та да внимава малко и да не те стресира. Бъди си такава, каквато си и всичко ще бъде наред.



Тема Re: Tova normalno li e?нови [re: 18godishna] Отговор на мнението
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано22.10.01 17:37



samo za da te uspokoq ste ti kaja 4e az vse oste sym devstven, a ve4e sym na 25, taka 4e ne se kosi, vsi4ko s vremeto si

You can run, but you can't hide!


Тема Re: ами май е едно от нормалните неща ...нови [re: Eva] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано22.10.01 22:46



те тия болести и после може да ги прихванеш със същия успер
подбиране му е майката


усмихни се! утре може да е по-зле!


Тема Re: Tova normalno li e?нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано23.10.01 15:18



само че не забравяй ,че никой не може да докаже един мъж девствен ли е или не......докато при жените не е така !




Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA


Тема Re: Tova normalno li e?нови [re: TEDDA] Отговор на мнението
Автор kartal (po4ti normalen)
Публикувано23.10.01 15:45



moje be, kak da ne moje, samo da go poglednesh i ti e qsen, ela me vij kyv sym timerut i ste razberesh ot raz 4e sym devstven kat muhormorka

You can run, but you can't hide!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.