Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 27.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ама ти още ли не синови [re: ina] Отговор на мнението
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано17.01.02 00:05



се регистрирала? Я бягай обратно в home page-а и попълни формуляра, че някой може да реши да ти каже нещо на ушенце и няма да знае как...

Semper Fidelis

Редактирано от Stephan на 17.01.02 00:07.



Тема Re: Ама ти още ли не синови [re: Stephan] Отговор на мнението
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 00:34



za pokanata : trognata sum. Strah me e da ne se vlubia virtualno i da stane fatalno.



Тема auuuuнови [re: ina] Отговор на мнението
Автор rain ()
Публикувано17.01.02 00:40



tova koi go izvadi ot naftalinata breh!!!!!!!!!!!



Тема И какъв енови [re: ina] Отговор на мнението
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано17.01.02 00:43



недостатъкът на любовта? (Дори и виртуална...)
Аз я намирам за прекрасна.

Semper Fidelis


Тема Не съм питалнови [re: ina] Отговор на мнението
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано18.01.02 00:10



още никоя тук, но тебе искам да попитам. Какъв е мъжът на мечтите ти? Имаш ли още такъв в мечтите си, след като си омъжена или вече си го намерила?

(Ако не ми отговориш, няма да го приема лично.)

Semper Fidelis


Тема Re: според вас как се задържа интереса на женения мъжнови [re: oмъжeнaтa] Отговор на мнението
Автор Green light (very smart)
Публикувано18.01.02 09:11



Без да съм изчел всички отговори, тия на които попаднах ми се струват меко казано глупости. Май всички ти дават съвети как по-добре да се чукаш. Даже някой ти предлагаше всяка седмица да измисляш секс изненада!!!! Пълни глупости. Да ти кажа ли как се задържа мъж? Ами както се задържа жена! Като не му се цупиш, като му е уютно и чисто, децата му като са в добри ръце. Да може да ти разкаже за тъпия си шеф например или за дрееебничкият успех, който е постигнал днес. А ти да се зарадваш с него



Тема Re: според вас как се задържа интереса на женения мъжнови [re: Green light] Отговор на мнението
Автор rain ()
Публикувано18.01.02 22:16



hei tova e mnogo tochno mnenie.... bravo!



Тема Да, наистина дългичконови [re: ina] Отговор на мнението
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано18.01.02 23:58



излезе, но ми беше интересно. Не мисля, че мога сега да ти отговоря - макар да имам някои възражения - твърде конформистко ми прозвуча. Просто ето това

ме направи тъжен, когато го прочетох. Но непременно ще ти пиша пак, защото те ценя и ми е приятно да те чета...

Стефан ти се усмихва

Semper Fidelis

Тема Re: Да, наистина дългичконови [re: Stephan] Отговор на мнението
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 02:14



Da, tujno e 4e iskam tolkova obiknoveni neshta. Greshkata ne e moia, prosto ti otgovariam na vuprosa suvsem 4estno (ot koeto mojesh da si izgradish za sujalenie niakakvi drugi predstavi, svurzani s realnostta).
Ne te razbrah koe te e napravilo tujen?
Ne iskam da me 4etesh kato niakakuv avtor, az samo spodeliam 4uvstva. A sled kato go pro4etoh 2-ri put, i na men mi prozvu4a ujasno...Neznam kak mojah i kakvo me nakara da go napisha...



Тема Re: Не съм питалнови [re: Stephan] Отговор на мнението
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 03:00



A kakva e jenata na me4tite ti?( Kak si ia predstaviash kato vunshnost,harakter, intelekt, povedenie ...) I dokolko suprugata ti otgovaria na tezi predstavi? Znam, 4e shte bude dulgo ese (ako e pulno s podrobnosti kato moito), no molia te da bude iz4erpatelno (liubopitna sum)
Dano mi se opravi nastroenieto i ne mi spestiavay nikakuv detail




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.