Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 28.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хей Лепката!нови Отговор на мнението
АвтормъжЖЖЖ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 16:15



Дай да си говорим тук и да не пречим на хората по темите, защото те си чакат мненията по тяхните въпроси , а не нашите безмислени спорове и подмятания.

А за това дето нищо не съм разбрал.. аз ти казах, че съм простак пияница.

И достатъчно добре различавам /ще употребя твоите думи с извинение на аудиторията/ Путките от Патките.
И вторите ги заобикалям от доста надалеч. Те затова си думам с тебе :)))))
Хайде обясни ми по-подробно каква ти е позицията. Чакам.



Тема А ти пък - великия мъж...нови [re: мъжЖЖЖ] Отговор на мнението
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано14.09.01 16:24



не се прави на много засрамен от нецензурните ми думи............смешно е........изобщо е много смешно някой да се прави на престорено интелигентен( особено когато е жена) и да си мили,че като употребява само книжовни думи и като прави театри на засрамена като чуе дума подобна на "путка" значи гарантирано се е показала като умница.........естествено умната ежна трябва да знае къде може да ръси такива неща и къде трябва да се държи на ниво............тъй че за себе си по този повод нямам притеснения...........не виждам ти какви такива имаш,още повече,че на всеослушание обявяваш че си простак и пияница...............
и ако обичате (ако искаш и на Вие може да си говориме:))))))))) ) моля да си смените обръщението към мене - много е мило ,за да излезе от устата,пардон пръстите на космат простак като вас.............


TEDDA


Тема Ето пак се изправихнови [re: TEDDA] Отговор на мнението
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 16:33



Тоест искаш да си говорим простотии?





И какво очакваш от мъжете повече от това, което си получила от твоя?
Не вярвам да са сленгове като Путка произнесени от космати мъже.
Или нещо пак съм в грешка. Да не би все пак твоя, като си го обръснала /постригала/ сега да си го искаш пак космат /а то космите бавно растат/ и сега от нетърпение да си търсиш друг?
Или след раждането представляваш "зашеметяваща" гледка, която би заинтересувала само мъжки примати с първични наклонности.



Тема Ненови [re: MЪЖжжж] Отговор на мнението
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано14.09.01 16:43



неискам да си говорим простотии,казах да не се правиш на засрамен от нещо ,от което не си............това не означава да си говориме простотии....макар арзговора с един откровен простак да е точно това...........ама знае ли се- понякога има и интелигентни простаци............като Изпростелия например.........

А аз каквото ми трябва съм си го постигнала и се годея с това.....не ми липсва нищо..и мъжа ми си е космат откъдето и да го погледнеш........това че си ПОДСТРИГВА (не бръсне) космите под мишниците и еди къде си моеж само да ме накара да се гордея с него...иначе аз съм си го харесала така ,както майка му го е родила и така бих си го наресвала и докрая.............както той не е претенциозен към мене........просто му харесва,че АЗ съм претенциозна към себе си...............

А по темата дето не си ме разбрал исках да ти кажа,че тъпи хора има и от двата пола- и мъже и жени- хора ,за които не си заслужава и ад намигнеш.......но грешкаат е,че винаги ги слагаме в кюпа и оттам идва лошото име и на жените сред мъжете и на мъжете сред жените...........а не си заслужава............както и заради тъпите куклички на по 16-17 дето са хванали някоя комшиййка да ги изруси с долнопробен блондор пък е излязло име на блондинките..............(сам знаеш,че е тъпо да има такова определение блондинка=тъпа)......не съм ли права?


TEDDA


Тема Ама вие, двамата, защонови [re: TEDDA] Отговор на мнението
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано14.09.01 16:55



повдигнахте децибелите, при това в мажорна гама?
По-свежи бяхте като обсъждахте женските органи за изпишкване (които между другото имат и по-полезна функция, ама аз няма да я кажа, защото ме е срам). Я се върнете на нещо интересно за всички, че днес е петък и всички се гласим за весел уикенд след бомбената седмица.

Желая и на вас уикенд, по-весел от седмицата!!!!!!

От морето с усмивка: Стефан



Тема ОКнови [re: TEDDA] Отговор на мнението
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 17:00



Добре. Съгласен съм.

Така звучиш доста по-добре.
Бях възмутен и огорчен от това, че нежно създание произнася нелицеприятни думички. ;))) Наистина не отива на нежната ви природа.
А иначе и аз не съм простак /и възмущението си ми е искрено/, дори не съм и кой знае колко космат, а за пияница ..още ми е рано.
Бай дъ уей съм с две висши и затова приказвам академично /рисковете на професията/. Иначе съм сладур /както и жена ми/. Не се смятам за красавец /приличам наБрус Уилис, но неизрусен/ и общо взето се държа така..самостоятелно. Гот ми е защото съм направил много в "дългия си и не лек живот" и най вече по себе си. Обичам хубавите неща и винаги ме е трогвала добрината на хората или тяхната мъка. Понякога и слзи ми падат от очите, на някой хубав филм /нищо, че съм космат, простак пияница/.
Обичам Дайър Стреитс, Рейнбол, Филмите от сорта на Брилянтин, Мръсни танци и т.н.
Ти как би се описала?



Тема Здрасти морски!нови [re: Stephan] Отговор на мнението
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 17:03



Малко си ми далече за по бира.
Как е времето там? За гаджетата няма да питам, защото се сещам.
С какво се занимаваш през свободното си време?



Тема Време тук е чудесно -нови [re: MЪЖжжж] Отговор на мнението
Автор Stephan (възмутен от мен)
Публикувано14.09.01 17:25



като влизаш в ДИР-а сигурно забелязваш табличката с температурите по градовете. Все още има хора на плажа дори в 6 часа след обяд, когато си правя дежурната разходка край морето. Иначе за свободното време - ами аз непрекъснато безделнича и нехранимайствам, защото съм емблема на порока (за справка: питай kakata).
Макар и от разстояние, добре е все пак бирата да не я пропускаме. Поне аз ще пия една за твое здраве довечера.

Поздрав с аромат на море: Стефан

P.S. Между другото, Тедка е прекрасна дама - такива като нея в ДИР-а я намериш 9 -10, я не... Скоро ще се увериш в това. Поне на мен тя много ми е легнала на сърце.



Тема Благодаря-нови [re: Stephan] Отговор на мнението
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 17:36



за бирата и за предупреждението за ТЕДДА.
Аз пък ще пийна за твое здраве една по силна напитка тази вечер.
Между другото и аз обичам да ходя на плаж слетобед към 16.30-17.00.
Тогава е най-гот. Пък и можеш да се разходиш без навалицата да те зяпа.
Аз пък се занимавам с разни моделизми /не като тем с пороците ;)))/.
Най-обичам радиоуправляемите си самолетчета /дете голямо, както вика жена ми/. Тази година бях на Романтика, но там брегът е тесен и не ставаше да си пускам хвърчащите твари.
Иначе не обичам София. Бургас определено ми харесва, също и Благоевград и Стара Загора. Тук е пълна отврат и шум и движение и мърсотия.
Ако мина командировка към теб, ще ти се обадя да изпиеме заедно по една бира.



Тема :))))нови [re: Stephan] Отговор на мнението
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано15.09.01 14:09



виж как караш сериозна дама като мене да се изчервява

но аз смятам,че по-ценно е всеки сам за себе си да създаде впечатлението за събеседника си,по-истинско е.....защото винаги има хора,които те харесват и хора,които биха наговорили куп глупости за теб........

Днес времето тук е чудесно.........направо ти завиждам,че можеш да си на плажа и да перкараш деня чудесно.......


TEDDA



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.