Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема въпроснови Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано14.06.01 22:55



кога и поради какви причини ви се случва, уважаеми мъже, да не целувате жената, с която правите секс?
има и други въпроси, ама като ги формулирам ще ви питам

за някои хора вече дойде и лятото .......


Тема и още нещонови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано14.06.01 23:36



всичко това в комбинация от безкрайно търпение, за да правите секс. не онзи безкрайно емоционален секс от филмите с безумна страст. ами по-скоро като някакво допълнение към приятелство. или поне аз така го приемах. да, беше хубаво. беше пълно с емоции за мен. но ме учуди. той знаеше, че аз не искам това. знаеше, че ще ми е трудно и независимо от това имаше търпение .....

за някои хора вече дойде и лятото .......


Тема Re:като и мирише устата .......нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор изпpocтял c вac (мноу прост)
Публикувано14.06.01 23:48





колко простотия Оди боже по тая зЕмя....


Тема тъпонови [re: изпpocтял c вac] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано14.06.01 23:51



търся друг отговор
а на мъжете обикновено ви миришат краката

за някои хора вече дойде и лятото .......


Тема Уважаема членке Кари,нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано14.06.01 23:53



направо очите ми не могат да повярват - нима си още жива, и още пишеш в ДИР-ника? Един членчо от Бургас ти се възхищава.

Никой не остана жив от времето, когато ти и Итърнити бяхте активистки в тези клубове - може би само Лили Иванова...

Сега за този разбойник, който не те е целувал... Неговата работа е била като да си освободи напрежението - нали Моника Люински това правеше с Бил Кринтън-ов десет пъти в Овалната зала. Но човекът свършил само три пъти. Е, значи не е бил толкова напрегнат. Та исках да ти кажа, че когато си го пожелавала и си си вземала от него това, което си търсила, не си се много питала какво иска той и какво му е приятно в този момент. Не е редно и сега да се питаш... Още по-малко да питаш нас, на които си прозрачна като бебешка пеленка.
Дай боже със всички мъже да справяш така успешно и да си прибираш своето от живота! Не се разбра от двете ти поствания (толкова много!!!), кой всъщност е искал секса или някое пиле ви е подшушнало от градината (като на Ромео и Жулиета), че като се съберат младите трябва да се чукат. Може би неразбирането идва от това, че много си писала, а малко си казала...

Хайде лека вечер и не съжалявай за целувките, щом си взела другото. Утре като отидеш на работа можеш да си нацелуваш всички колеги и колежки, ама няма да можеш да ги .....

Един невъзпитан (а бе направо циничен) батко от Бургас

Това е от топлото море!!!!!!!!!!!!



Тема Re: и още нещонови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Пeтъpчo (скучаещ)
Публикувано15.06.01 00:04



ами дъгичко вярно ти каза,той сигурно е искал да освободи напрежението,и все пак се е съобразявал с теб щом е бил търпелив



Тема мили ми чичко Дъгичко!!!!!нови [re: Rainbow_bs] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано15.06.01 00:11



кой едно време питаше, защо си губим нощно време времето с нет?
хъм
и ти и Петърчо, а сигурно и останалите не ме разбрахте.
на този мъж в очите не му пишеше, че иска "да освободи напрежението", както ти го определи. тези случаи са ми по-ясни отколкото можете да си представите. и ако бях видяла това - нямаше и да ви питам. ми сама щях да съм си взела решение дали аз ще си взимам от него нещо или нищо няма да му дам. отдавна мина времето при мен, когато си лягах с някого, защото той го иска. а има и един особен вид мъже, на които им трябва много, много време, за да вкарат жената в леглото. дали са по-романтични или от по-старо време не знам.

за някои хора вече дойде и лятото .......


Тема Каринке,нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор shockwave (дама)
Публикувано15.06.01 00:15



позволи ми да бъда директна.
Не бих искала да ти звучи грубо, но нали знаеш, че когато секса е за разтоварване, а не като секс с чувство, хората не държат да се целуват.
Освобождаването на напрежението е целта, а не емоционалния оргазъм на душата.

@=>=>=


Тема Re:но не ви караме да ги целувате.....нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор изпpocтял c вac (мноу прост)
Публикувано15.06.01 00:21





колко простотия Оди боже по тая зЕмя....


Тема Прекалено си романтична, момичето ми,нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Rainbow_bs (момче на място)
Публикувано15.06.01 00:25



за нашето време. Тези типове, но които им трябва много време, за да вкарат жената в леглото, те си мислят за нещо друго, но не и за леглото. Мисли върху това - човекът гледа сериозно на теб, може и да има известни съмнения или колебания, но те не са свързани с теб и любовта, а с други неща, които го обрамчват.
Щом нещата са опрели до кревата - това не е кой знае какво - ако няма нищо под възглавничката (имам пред вид свежи чувства и желание за контакт) леглото бързо ще изстине. Това, което пишеш, че сега си лягаш с мъжете, защото ти го искаш, не е най-великата мисъл, която съм чел в Мрежата. Не бъди егоистка, любовта има и интелектуален субстрат... Иначе щяхме да си останем маймуни.

Хайде лека вечер и умната с извън-виртуалния секс!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.