Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 17.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "СИЛНИЯТ ПОЛ" Отговор на мнението
АвторEBA (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 13:02



Останаха ли истински мъже в България? Или инфлацията погълна и тях?



Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: EBA] Отговор на мнението
Авторalisa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 17:41



njama ve4e mage.ima galki podobija,malki kra4e6ti karikaturki.otdavna umrjaha magki ponjatija kato 4est,doblest ,sila,rizarstvo v nai 6irokija smisal na dumata.moge bi i genite sa vinovni,4e vse pro6tavat,vse se sadovoljavat s trohi4ki....



Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: EBA] Отговор на мнението
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 18:22



Здравей,
първо, зависи какво разбираш под "истински" мъж, според моите разбирания съм си избрала един такъв за съпруг, а все си мисля, че доста омъжени дами ще кажат същото и за своя избор;
второ, не знам как е в цяла България, но сред приятелите ми в София повечето са доста свестни мъже, а и сред пишещите в клубовете се очертават някои "виртуални" такива;
трето, жалко че в Огледалния свят на Алиса (виж предния отговор) нещата никак не са "розови".



Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: Mими] Отговор на мнението
Автор тoшe ( познат)
Публикувано09.06.01 10:08



Еманципатките съсипаха на мъжете ...тките.



Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: тoшe] Отговор на мнението
Авторe, щoм (Нерегистриран)
Публикувано09.06.01 12:49



на мъжете...тките се държат само на това жените да нямат претенции... горко ни и тежко!



Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: EBA] Отговор на мнението
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано11.06.01 01:04



hehhhh (ama mnogo dulboka vuzdishka) dobur vupros.... zadai sledvashtiat

:-) ot men

carpe diem... noctumque


Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: EBA] Отговор на мнението
Автор ПEPЛA (преминаващ)
Публикувано11.06.01 02:00



Какво разбираш под "истински мъже" или просто ей така си пишеш ?



Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: ПEPЛA] Отговор на мнението
Автор sunrise (старо куче)
Публикувано11.06.01 04:01



Interesen vupros. Az za sebe si shte dam otgovor.
Ami takuv edin da e shto gode dobre izglejdasht (tova e strogo individualno) no vse pak da moje chovek da go vuzprieme, da ima priatno izluchvane moje bi e po pravilnoto, da dava chuvstvoto che e silen, no bez da e grub, da e kavaler (tui kato az sum jena bih iskala toi da se durji kato takava s men), da otvaria vratata, da mi namestva stola i t.n. Iskam da raboti. Da mi otdava vnimanieto si. Da moje da govori s men. Da e romantichen. Da me vijda kato podaruk, a ne kato dadenost. Da ima dobro vuzpitanie, t.e. da znae kak da se durji pred horata i na masa i vaobshte izobshto. Da obicha da "deli" s men, ne samo materialno, a i psihicheski. Da ima chuvstvo za humor. Da moje da bude slab poniakoga. Da ne se pravi na poveche ot kolkoto e. Lichnata higiena se razbira ot samo sebe si. Da me iznenadva ot time to time. Moje da luje, no izkustno taka che da ne usetia i da ne podceniava uma mi s lujite si :-))) Triabva da ima i poznania vuv vodene na domakinstvoto. Ne e nujno da e podreden ili nepushach ili neshto takova. Da moje da mi dava svobodata koiato mi e nujna.
hmmm tova se seshtam v momenta, ako se setia oshte neshto shte dopulnia tezi dni.
I tui kato sum ubedena che sled tova izkazvane shte "vali" kritika moga da kaja che ne iziskvam nishto poveche ot tova koeto bih dala az.

carpe diem... noctumque


Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: sunrise] Отговор на мнението
Автор Пeтъpчo (скучаещ)
Публикувано11.06.01 09:01



Малко съм изненадан че още има жени които държат на тези качества.Смея да твърдя че имам тези качества,но съм останал с впечатление че за повечето жени това не означава нищо.



Тема Re: "СИЛНИЯТ ПОЛ"нови [re: Пeтъpчo] Отговор на мнението
АвторEBA (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 09:28



ИСТИНСКИ МЪЖ! Мъж, който те разсмива, който не мърмори постоянно за всичко, който не си "измива" ръцете с думите: "Аз това не го мога". Мъж, който се грижи за теб във всяко едно отношение, който не демонстрира глупава ревност, който те обича и уважава. И най-вече - приема те за ИСТИНСКА ЖЕНА! Стига, разбира се, да си такава!

Сега може би някой ще попита: а каква е истинската жена?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.