Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Някой знае ли,нови Отговор на мнението
Автор TЪPTEЙ (ТЪПО КОПЕЛЕ)
Публикувано03.05.01 09:58



какви са тези бойни самолети, дето прелетяха преди три минути над София?

Пич, но от кофтите!


Тема Re: Някой знае ли,нови [re: TЪPTEЙ] Отговор на мнението
Авторнe знaм (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 10:08



но се поуплаших. а преди тях много ниско се мотаеше военен хеликоптер с българско флагче, но нали знаеш колко успокояващо действа цветът и шумът на военен хеликоптер... :-((((



Тема Re: Някой знае ли,нови [re: нe знaм] Отговор на мнението
Авторlily (Нерегистриран)
Публикувано03.05.01 10:09



da be verno kwo beshe twa



Тема Военните извършват преврат в полза на монарханови [re: TЪPTEЙ] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.05.01 10:21



майтап, бе Уили.
Учение за парада на шести май- ден на Българската армия!?



Тема Мила како,нови [re: kakata] Отговор на мнението
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано03.05.01 11:04



крайно време е вече да си смениш името на Дулцинея, щом си от Тобоско, Андалузия!!!!!!





Тема Re: Военните извършват преврат в полза на монарханови [re: kakata] Отговор на мнението
Автор TЪPTEЙ (ТЪПО КОПЕЛЕ)
Публикувано03.05.01 11:16



Дано да е учение, а да не е нещо свързано с Македония.

Пич, но от кофтите!


Тема Re: Драги приятелю,нови [re: Rainbow_bs] Отговор на мнението
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.05.01 12:30



Да го сменя, ама като ще почнете да ми пращате разни победени рицари, великани и магьосници...какво ще ги правя после?



Тема Набедените рицари, Дулцинея,нови [re: kakata] Отговор на мнението
Автор Rainbow_bs (walrus)
Публикувано03.05.01 13:55



ще извършват подвизи в твое име срещу разните магьосници и вятърни мелници, а ти ще събираш плодовете на славата...





Тема Re: Някой знае ли,нови [re: TЪPTEЙ] Отговор на мнението
Автор Mиpkaтa (усмивка)
Публикувано03.05.01 18:23



Това е тренировка за парада на 6 Май, питаш ли ме мен дето живея в кв. Дружба и при мен почти и двете посоки ги чувам

Светът е оцелял, защото се е смял !
Мишко П.



Тема Re: Някой знае ли,нови [re: Mиpkaтa] Отговор на мнението
Автор Mиpkaтa (усмивка)
Публикувано03.05.01 18:29



абе незнам дали ги огледах те самолети, ама защо ми се стори че голяма част от тях бяха Миг-21 !!!! тва самолет от Втората световна война почти..незнам може и да има разновидности на тоз самолет...ама се си мислех, че не е вече на въоръжение...верно мисля че имаше един Миг-29, то май ни е си имаме само 1 такъв...останалите не можах да ги различа..не че много ги различавам.

Да ви кажа много ми липсваха тези изстребители в близките почти 15 години, преди като бях по-малък редовно ми прелитаха над квартала и много им се радвах....и сега като ги видях много приятно ми стана и покълна надежда, че може би по-често ще ги виждам или по-точно, че явно има достатъчно пари за да може да летят....идвами и един въпрос : пилотите не летят, кво правят ? все ми се иска да не са като останалите военни дето по-цял ден си бъркат в носа (нищо лично към военните, ама всеки е бил в казарма и вижда как е и какво правят офицерите), не ми се вярва по цял ден да учат Аеродинамика или устройство на самолета или какво там да било...пък може и това да правят, то пак по-добре от нищо
Хъм, тва бяха "Празни мисли, на един усмихнат човек"
Светът е оцелял, защото се е смял !
Мишко П.

Редактирано от Mиpkaтa на 03.05.01 18:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.